Події

23.02.2018

Євроінтеграційні реформи у сфері довкілля

В Дніпрі відбувся семінар, присвячений темі імплементації екологічної складової Угоди про асоціацію в регіональному вимірі. 

Основна мета заходу – визначення ролі місцевих органів влади у процесі імплементації екологічної складової Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.  Організатор тренінгу – Ресурсно-аналітичний центр «Суспільство і довкілля».

 

Детальніше...

22.02.2018

Законодавчі новели реформи ЖКГ

22 лютого у приміщенні Дніпропетровської торгово-промислової палати відбувся семінар «Законодавчі новели реформи ЖКХ», організований Громадською радою спільно з Комітетом з питань підприємництва в сфері житлового та комунального господарства при Торгово-промисловій палаті України.

Детальніше...

16.02.2018

Разом – ключове слово в стратегії розвитку ТПП

Відбулось чергове засідання Ради Дніпропетровської торгово-промислової палати за підсумками роботи у 2017 році.

«Палата витримала перевірку на міцність. Незважаючи на певні труднощі, ми залишаємось лідером в українській системі торгово-промислових палат, постійно демонструючи курс на підвищення якості послуг з урахуванням сучасних тенденцій, вимог членів Палати та зарубіжних партнерів...» - зазначив у своїй доповіді членам Ради президент Дніпропетровської торгово-промислової палати Віталій Жмуренко.

Детальніше...

12.02.2018

Презентація екобудинку із соломи у Підгородньому

Дніпропетровська ТПП в рамках проекту «Зелена Палата. Ініціатива сталого розвитку», що реалізується в регіоні за підтримки Програми сприяння «зеленій» модернізації української економіки Німецького товариства міжнародної співпраці (GIZ), яка виконується за дорученням Уряду Німеччини, ініціювала прес-тур на об’єкт будівництва малоповерхового будинку з солом'яних панелей виробництва компанії Life House Building в м. Підгороднє.

Детальніше...

Наші пропозиції

Выставки

Выставки ДТПП. Международные выставки. Возможность участия и посещения.

Обучение

Семинары. Тренинги. Конференции. Форумы. Экологические программы. Стажировки.

Библиотека материалов

методические материалы семинаров в рамках реализации проекта "Практичні аспекти співробітництва з Європейским Союзом"

Проекты ДТПП

Конференции. Форумы. Экологические программы.

Поездки

Зарубежные поездки. Проекты. Обучение.

К сведению

Предложения о международном сотрудничестве. Информационный бизнес-справочник.