Події

22.01.2020

Європейська відповідність: навчаємось продавати за правилами ЄС

Основними перешкодами для українських підприємців у торгівлі промисловими товарами з ЄС є технічні бар’єри. Як визначити їх і подолати – цьому навчалися представники бізнесу Дніпропетровщини на тренінгу, організованому Дніпропетровською торгово-промисловою палатою спільно з ТПП України в рамках проекту «Будуємо зв’язки для успіху в експорті», який реалізовується за підтримки проекту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) «Підтримка рамкових умов для торгівлі».

Детальніше...

21.01.2020

Активізація діалогу закладів професійно-технічної освіти з підприємствами – одне із стратегічних завдань Дніпропетровської ТПП

17 січня керівництво Дніпропетровської ТПП на чолі з Президентом Палати Віталієм Жмуренко за запрошенням директорки ДПТНЗ «Дніпровський центр професійно-технічної освіти туристичного сервісу» Ніни Войтович відвідали один із ключових професійно-технічних навчальних закладів регіону з підготовки фахівців для індустрії гостинності, туризму та обслуговування населення.

Детальніше...

14.01.2020

Робоча зустріч керівництва Дніпропетровської торгово-промислової палати з консулом Федеративної республіки Німеччина

Для д-ра Штефана Кайля, новопризначеного генерального консула Федеративної республіки Німеччина, це було продовження знайомства з Дніпропетровським регіоном, Дніпропетровська торгово-промислова палата ж, зі свого боку, отримала можливість презентувати потенціал регіону, інтереси підприємств-членів палати, розповісти про існуючий досвід співпраці з Німеччиною, досягнення в цьому напрямку.

Детальніше...

24.12.2019

Готуй сани влітку, а воза взимку...

Такий основний меседж цьогорічної агроконференції, яка обєднала до 300 підприємців Дніпропетровщини та Кіровоградщини та була присвячена огляду ринку насінництва та обробці грунтів.

Детальніше...

Наші пропозиції

Виставки

Виставки ДТПП. Міжнародні виставки. Можливість участі та відвідування.

Навчання

Семінари. Тренінги. Конференції. Форуми. Екологічні програми. Стажування.

Бібліотека матеріалів

Методичні матеріали семінарів в рамках реалізації проекту "Практичні аспекти співробітництва з Європейським Союзом"

Проекти ДТПП

Конференції. Форуми. Екологічні програми.

Поїздки

Зарубіжні поїздки. Проекти. Навчання.

До відома

Пропозиції про міжнародне співробітництво. Інформаційний бізнес-довідник.