Події

17.04.2019

Бізнес-аналітика Microsoft Power BI – абсолютно нові можливості

Навіщо бізнесу потрібна аналітика? Щоб знати, оцінювати, порівнювати, поліпшувати й перемагати конкурентів! Якщо ви не знаєте, куди йдете, то врешті решт неважливо, куди прийдете. Однак сьогодні бізнес не може дозволити собі таку розкіш – діяти наосліп. Необхідне постійне планування – ресурси, стратегії, цілі, прогнозування майбутнього. І тут не обійтися без інформації.

Детальніше...

16.04.2019

Електронна ТПП. Нові виклики

15 квітня до Дніпропетровської торгово-промислової палати з робочим візитом завітали представники ТПП України на чолі з Першим віце-президентом Михайлом Непраном. Тема зустрічі вкрай актуальна для сьогодення – впровадження електронної ТПП.

Відкрив нараду Президент Дніпропетровської ТПП Віталій Жмуренко, який привітав гостей й розповів про роботу організації, акцентувавши увагу на тому,  що ДТПП тримає курс на розвиток згідно «Стратегії розвитку системи ТПП в Україні до 2020 року», яка базується на «Стратегії сталого розвитку України 2020».

Детальніше...

15.04.2019

Дніпропетровська ТПП + Магдебурська ТПП = нові можливості для бізнесу регіону

Завершився діловий візит делегації підприємців Дніпропетровського регіону, яку очолив Президент ДТПП Віталій Жмуренко,  до німецької землі Саксонія-Ангальт. До складу чисельної бізнес-місії увійшли представники компаній-членів Дніпропетровської торгово-промислової палати – «VRSGroup», «ЕДС-ІНЖИНІРИНГ», «AxorIndustry», «ГАЛІС», «ВАЛ», «Східтеплосервіс», «АРІВА ПАК», ДП «Інвестиційно-інновацій центр».

Детальніше...

11.04.2019

Відкритий конкурс професійної майстерності

Нещодавно за інформаційної підтримки Дніпропетровської ТПП в Кривому Розі відбувся відкритий конкурс професійної майстерності з електромонтажних робіт на честь Героя Соціалістичної Праці Павленко Григорія Івановича..

Конкурс проводиться вже четвертий рік поспіль і в цьому році  набув статусу Всеукраїнського. Його організатори – член ДТПП приватний заклад «Центр професійної освіти і навчання» та компанія ЕРТАНЗ– цього року започаткували нову конкурсну форму «Електротехнічний марафон».

Детальніше...

Наші пропозиції

Виставки

Виставки ДТПП. Міжнародні виставки. Можливість участі та відвідування.

Навчання

Семінари. Тренінги. Конференції. Форуми. Екологічні програми. Стажування.

Бібліотека матеріалів

Методичні матеріали семінарів в рамках реалізації проекту "Практичні аспекти співробітництва з Європейським Союзом"

Проекти ДТПП

Конференції. Форуми. Екологічні програми.

Поїздки

Зарубіжні поїздки. Проекти. Навчання.

До відома

Пропозиції про міжнародне співробітництво. Інформаційний бізнес-довідник.