Комерційні пропозиції

Україна

 
ТОВ АТП «11231»

Партнер Дніпропетровської ТПП, підприємство з багаторічними традиціями та досвідом забезпечення пасажирських перевезень, ТОВ АТП «11231»,  пропонує комплекс послуг з транспортного обслуговування по області, по Україні, а також організацію поїздок за кордон.

Можливі варіанти співвідношення якості та вартості послуг, гнучкий орієнтований на завдання клієнта сервіс – фактори, що дозволяють  АТП «11231» нарощувати базу системних замовників, включно з ТПП, а клієнтам – забезпечити якісне та безпечне перевезення людей, виробничі потреби, оптимізувати свої витрати.

Компанія має в своєму парку мікроавтобуси, автобуси середньої та великої місткості. Технічний стан транспортних  засобів, фаховість водіїв системно контролюються та відповідають вимогам чинного законодавства України. Розрахунок вартості наданих послуг проводиться за тарифним планом. Корпоративним клієнтам пропонуються особливі умови співпраці, що дозволяє суттєво оптимізувати транспортні витрати компанії, при цьому зберігаючи якість послуг та підтримуючи свою політику корпоративної соціальної відповідальності.

Переваги роботи з АТП «11231»:

 • індивідуальний підбір вигідних для вас умов співпраці;  
 • помірні ціни при гарантії якості наданих послуг;
 • гнучка система знижок;
 • пріоритети при оформленні замовлень;
 • великий автопарк;
 • професіоналізм водіїв;
 • великий вибір форматів транспортного обслуговування.
СФГ «ім. Ф. Нансена»

СФГ «ім. Ф. Нансена» засновано в 2001 році у с. Михайлівка, Апостоловського району, Дніпропетровської області. Господарство має 50 га землі, 20 га з яких – поливні. Поряд з традиційними видами сільськогосподарських культур господарство займається вирощуванням високобілкової культури - амарант. Він багатий і збалансований білками, мінеральними солями і вітамінами. Амарант є не тільки цінним біологічно активним харчовим продуктом, але також має загальнозміцнювальний і оздоровчий вплив на організм людини, завдяки комплексу різних лікувально-профілактичних властивостей (імуностимулюючу, протипухлинну, протизапальну, бактерицидну, ранозагоювальну, кровоспинну, противірусну, протигрибкову властивості).

Фермерське господарство співпрацює з професором Філіпповим Юрієм Олександровичем (м. Дніпро, платна поліклініка ім. Мечнікова). Інтерв’ю з професором Філіпповим можна подивитися на сайті підприємства: http://aamarant.nethouse.ua/

СФГ «ім. Ф. Нансена» виробляє сушену траву амаранту, а також виготовляє з трави (на давальницьких умовах) екстракт-концентрат амаранту.

Суху траву амаранту або екстракт-концентрат можна використовувати при виготовленні кормів для тварин. Додавання екстракту в воду при вирощуванні курчат (бройлерів) зменшує падіж в 2-3 рази.

Зелена маса амаранту відзначається високим вмістом протеїну (в 2 рази більше в порівнянні з кукурудзою) і змістом біологічно активних речовин, що позитивно впливає на жирномолочність корів.

Хімічний склад і поживна цінність зеленої маси кукурудзи і амаранту. (С. Варчук, С. Шаповалов, В. Гноєвий та ін.):

Показники

Кукурудза

Амарант

Суха речовина, г

100

100

Зола, г/100г СВ

5.16

13.16

Жир, -»-

2.02

2.29

Протеїн, -»-

5.62

12.83

Клетковіна, -»-

24.23

28.11

БЕР, -»-

62.53

40.38

Макроелемент, г/100г СВ

Са,-»-

0.46

1.88

Р, -»-

0.31

0.38

Мg, -»-

0.20

0.24

К, -»-

0.53

2.68

Na, -»-

0.07

0.08

 Мікроелемент, мг/кг СВ

Сu, -»-

1.96

3.13

Со, -»-

0.33

0.17

Мn, -»-

18.28

35.40

Zn, -»-

10.57

12.99

Fe, -»-

83.89

84.98

Pb, -»-

1.56

4.61

Cd, -»-

0.27

0.83

Каротин, мг/кг СВ

69.12

49.81

Вітамін Е, -»-

136.22

79.14

В1, -»-

3.21

11.36

В2, -»-

4.01

5.67

На даний момент фермерське господарство може виробляти 60 т сухої трави амаранту або 420 т екстракту-концентрату амаранту в рік.

Підприємство шукає потенційних постійних покупців своєї продукції. Також зацікавлене у співпраці з безпосередніми виробниками комбікормів для домашніх птахів і тварин: свиней, великої рогатої худоби. Розгляне співпрацю з підприємствами, які займаються вирощуванням тварин і птахів.

Екстракт-концентрат амаранту також можна застосовувати в харчовій, парфюмерно-косметичній, фармацевтичній промисловості. Можливо його широке використання у виробництві екотоварів побутової хімії. Також вивчається питання роздрібної реалізації екстракту-концентрату через аптечні мережі, є перші напрацювання. Можливе використання екстракту в косметології.

ФОП Савелова Оксана Володимирівна

Фізична особа-підприємець Савелова Оксана Володимирівна має великий досвід роботи на ринку митно-брокерських послуг.

Співпраця з нею допомагає:

 • заощадити час;
 • забезпечити законність та безпеку;
 • уникнути непотрібних витрат;
 • отримати професіональну, якісну поміч;
 • комфортно вирішити будь-які задачі від розрахунку угоди, отримання необхідних документів на дозвіл до митного оформлення товарів.
ТОВ «ІНПРОТЕХ»

ТОВ «ІНПРОТЕХ» працює в галузі електротехніки більше 10-ти років як інжинірінгова структура. Кваліфіковані менеджери та інженери-конструктори успішно впроваджують на промислових підприємствах гірничорудного, металургійного, сільськогосподарського профілю та інших оригінальні електротехнічні рішення з використанням обладнання зарубіжних виробників (АВВ, EATON,TESAR, SANTERNO та ін..), вітчизняних (Укрелектроапарат, Ватра, ЕТАЛ та ін..), а також власного виробництва під торговою маркою «ВЕБЕР».

За період свого існування ТОВ «ІНПРОТЕХ» виконало декілька десятків поставок Замовникам різного силового комутаційного та розподільчого обладнання, а також світлотехнічного обладнання для електричних мереж напругою від 0,4 до 150кВ, яке на даний час успішно працює.

Крім постачання готового обладнання, спеціалістами підприємства розроблено цілий ряд низьковольтних електротехнічних пристроїв які виробляються під торговою маркою «ВЕБЕР», а саме:

 • збуджувач ВТЦ-1-320 з мікропроцесорною системою управління для синхронних машин з напругою живлення 6-10кВ, який в автоматичному режимі дозволяє запускати електродвигун в різних функціях, в залежності від потреби на об’єкті;
 • перетворювач статичний ПСЦ-2 з мікропроцесорною системою управління для кар‘єрних екскаваторів ЕКГ-5 та ЕКГ-8 (використовується для заміни малої машинної групи, системи генератор-двигун, для збудження головної синхронної машини та забезпечення постійною напругою власних потреб);
 • пристрій автоматичного контролю, цифровий, УАКІ-Ц для електричних мереж до 1000В, 50Гц з ізольованою нейтраллю;
 • пристрій автоматичного контролю, цифровий, УАКІ-ЦПП для мереж постійного струму до 600В;
 • пристрій електромагнітний, шахтний, ПЕМШ для комутації силового обладнання напругою 0,4кВ з ізольованою нейтраллю;
 • пристрій плавного пуску, цифровий, ЕПТФ-200…800 для безсхідчатого пуску з підвищеним моментом асинхронних електродвигунів з фазним ротором, напругою живлення 6-10кВ;
 • пристрій для реакторного пуску асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором, напругою живлення 6-10кВ в автоматичному режимі як для одного двигуна так і для групи двигунів;
 • пристрої низьковольтні комплектні загального призначення;
 • пристрої низьковольтні комплектні управління крановими механізмами;
 • пристрої низьковольтні комплектні управління електроприводом екскаваторів ЕКГ-5, ЕКГ-8;
 • комплекти електромонтажних ремонтних частин, призначених для електричного монтажу обладнання при ремонті екскаваторів ЕКГ-5, ЕКГ-8, ЕКГ-10 і т.п.;
 • блоки живлення для світлодіодних світильників.

Підприємство також має можливість разом із своїми партнерами, виконувати проектні та інженирінгові роботи по автоматизації технологічних процесів та електропостачання.

Близьке зарубіжжя

 
Щодо економічної зони «Морпорт Актау» (Казахстан)

Торгово-промислова палата України  інформує, що з січня 2003 року функціонує «Спеціальна економічна зона «Морпорт Актау» (далі СЕЗ), яка має унікальне географічне положення і транспортно-логістичний потенціал.

Учасникам СЕЗ надаються преференції і переваги у вигляді обнуління митних і податкових платежів. Для організації виробництва на території СЕЗ надається безкоштовна земельна ділянка до кінця терміну дії СЕЗ – 2028 року, а також застосовується спрощена процедура залучення іноземних робітників.

Пріоритетними видами діяльності на території СЕЗ є: виробництво побутових електричних приладів, продуктів хімічної промисловості, гумових і пластмасових виробів, машин і обладнання, електророзподільної і контрольної апаратури, електродвигунів, генераторів, трансформаторів та інше.

Комерційні пропозиції німецьких компаній

 
Jentschura International GmbH

Компанія «Jentschura International GmbH» зацікавлена в налагодженні ділових зв’язків з українськими постачальниками продуктів бджільництва, зокрема квіткового пилку (біо-якості).

«RAWOK International»

Компанія «RAWOK International» має намір налагодити співпрацю з українськими компаніями щодо реалізації своєї продукції.

Компанія є оптовим постачальником таких товарів, як фірмовий одяг, машинне обладнання/машини, іграшки, продукти харчування, інструменти, взуття та ін. та зацікавлена у розширенні своєї торгівельної мережі.

Детальніше

Uniper Anlagenservice GmbH

Компанія Uniper Anlagenservice GmbH (далі UAS) надає послуги з інжинірингу та обслуговування, а також інші технічні послуги для великих електростанцій і промислових енергетичних установок. Компанія входить до концерну Uniper, який спеціалізується на виробництві електроенергії з загальною потужністю 31 ГВт.

Компанія UAS зацікавлена у започаткуванні партнерських відносин з українськими компаніями, які спеціалізуються на виробництві котлів, апаратних засобів, технологічного обладнання, електротехніки та засобів керування, а також на інжинірингу електростанцій та енергетичних установок.

Детальніше

ZORN INSTRUMENTS e. K.

Компанія ZORN INSTRUMENTS e. K., виробник контрольно-вимірювальної техніки, зацікавлена в співробітництві з вітчизняними компаніями, які працюють в сфері дорожнього будівництва, або виробниками/дистриб’юторами лабораторної та вищезгаданої продукції.

Walzengiesserei & Hartgusswerk Quedlinburg GmbH

Walzengiesserei & Hartgusswerk Quedlinburg GmbH (скорочено WHQ) - ливарно-прокатний завод та завод з лиття загартованого чавуну (кокильного литва).

Компанія є виробником литих валків, раскатних кілець і валкових кожухів для трубних заводів і прокатних станів, сортопрокатних станів в сталеливарній галузі; заводів з виробництва цегли  (валкові кожухи та валкові кожухи для підготовки глини); харчової промисловості (валки для виробництва шоколаду, соняшникової олії і тютюнових виробів), дозуючих валків.

Hein Marketing GmbH

Німецька компанія Hein Marketing GmbH шукає металообробні підприємства в Україні для розміщення замовлень на виробництво деталей. Приклад деталей додається.

Детальніше

BVI Deutschland GmbH

Німецька компанія BVI Deutschland GmbH шукає постачальників соєвих бобів в Туреччину, порт Ізмір.

Специфікація:

 • Oil - min 19 %;
 • Moisture - max 12,5 %;
 • Foreign Material - max 2 %;
 • Protein - min 31%.

Далеке зарубіжжя

Єгипетська текстильна експортна рада

За інформацією Посольства Арабської Республіки Єгипет в Україні Єгипетська текстильна експортна рада (Egyptian Textile Export Council) зацікавлена у встановленні ділових контактів з потенційними українськими партнерами з метою імпорту до України бавовни та поліестерної пряжі.

«Bakerschoice» (Йорданія)

Йорданська компанія «Bakerschoice» зацікавлена у налагодженні ділових зв’язків з українськими виробниками соняшникової олії з метою закупівлі даної продукції (комерційний запит).

AP Commodity Sourcing Inc. (Канада)

Канадська компанія «AP Commodity Sourcing Inc.» зацікавлена у встановленні ділових контактів з українськими експортерами сої (ГМО або звичайна), льону, ріпаку, деревини та пиломатеріалів.

Вимоги до продукції:

 • SOYBEAN: GMO or conventional, should comply with the American No. 2 soybean. Quantity: 35,000 MT per month;
 • FLAXSEED: oil content 46% or over; purity up to 99%; moisture 7% or less; Quantity: 2,000 MT per month;
 • ASH log: Diameter 16" up; Length 8' up; 2SC - 4SC. Quantity about 50 x 40 feet containers per month;
 • Rapeseed: oil content 40% Min; purity 99% or over; moisture under 13%. Quantity: 1,800 MT per month.
Pegasus Comodities (Канада)

Канадська компанія «Pegasus Comodities» зацікавлена у встановленні ділових зв’язків із українськими виробниками соєвої оліЇ.

Delta Group (Катар)

Компанія «Delta Group» зацікавлена у встановленні ділових контактів з українськими виробниками та експортерами харчових продуктів.

Компанія спеціалізується на імпорті харчової продукції та на даному етапі зацікавлена у закупівлі для катарського ринку овочів та фруктів глибокої заморозки (картопля, овочева суміш, квасоля, броколі, зелений горошок, брюссельська капуста, солодка кукурудза, кольорова капуста, фруктові набори).

Al Kuwari & Karkour Development Group (Катар)

Компанія «Al Kuwari & Karkour Development Group», зареєстрована в якості комерційної агенції, пропонує українським компаніям, зацікавленим у виході на катарський ринок, сприяння в організації власного бізнесу в Державі Катар, зокрема, послуги індивідуального спонсорства, юридична допомога, бухгалтерські послуги, надання офісних приміщень, тощо.

Детальна інформація щодо умов співпраці може бути надана катарською стороною безпосередньо потенційному партнеру в Україні.

JJ Trading and Services (Катар)

Компанія «JJ Trading and Services» зацікавлена у налагодженні співробітництва з українськими виробниками та експортерами харчових продуктів. Зокрема, згадана компанія спеціалізується на імпорті продуктів харчування з різних країн світу і на даному етапі зацікавлена у закупівлі для катарського ринку наступних товарів:

 • органічні продукти (соуси та соки);
 • звичайні соки (1 л і 200/250 мл);
 • картопляні чіпси;
 • молоко ароматизоване;
 • дитяче харчування (фруктове пюре).
Wumart Stores, Inc. (КНР)

Мережа «Wumart Stores, Inc.», заснована в 1994 році, є однією з найбільших ритейлингових компаній в Китаї. У її власності близько 430 продуктових магазинів, з яких половину становлять супермаркети, 100 - гіпермаркети.

На думку Посольства, дистрибуція продукції харчової промисловості України через магазини цієї мережі може стати взаємовигідним для обох сторін видом співпраці. У цьому зв’язку, під час зустрічі з представниками «Wumart Stores, Inc.» було обговорено перспективи співробітництва китайської сторони з українськими виробниками.

Переваги такої співпраці для українського виробника полягають, по-перше, у відкритті широкого доступу на багаточисельний споживчий ринок Китаю. Зокрема, продукцію українського виробництва пропонується продавати у 140 супермаркетах та гіпермаркетах країни у відділеннях імпортних продуктів «Global Mart». По-друге, «Wumart Stores, Inc.» повністю бере на себе митне оформлення, отримання дозволів і сертифікатів необхідних для дистрибуції імпортованої продукції в Китаї. Слід зазначити, що проходження в Китаї процедури оформлення необхідних документів іноземними імпортерами самотужки є доволі клопітким та вимагає додаткових фінансових і часових затрат.

На сьогоднішній день мережа вже співпрацює з низкою іноземних виробників, зокрема, з США, Австралії, Нової Зеландії, Франції, Польщі тощо. Принцип роботи мережі з іноземцями полягає в підписанні виключно прямих контрактів з виробниками продукції без залучення посередницьких компаній.

Під час зустрічі представники «Wumart Stores, inc.» заявили про високу зацікавленість у ввезенні екологічно чистої та якісної продукції з України, зокрема, кукурудзяної та соняшникової олій, зернових, кондитерських виробів, молока (тривалого зберігання «Tetra Pak»), алкоголю тощо.

При досягненні домовленості з українськими виробниками на поставку продукції представники китайської мережі не виключають можливості здійснення ознайомчих візитів до України, а саме відвідання потужностей виробництва.

Skonto Būve (Латвія)

До Посольства України в Латвійській Республіці звернулася будівельна компанія «Skonto Būve» (офіційний сайт http://www.skontobuve.lv), яка є одним з найбільших підприємств країни перебування, бере активну участь в тендері з будівництва великого об'єкту «Транспортні склади RIMI», і у зв'язку з цим шукає виробників і постачальників металоконструкцій, сендвіч-панелей та несучих профілів для дахів, які відповідали б вимогам Європейського Союзу.

Також, до звернення надається інформація щодо технічних параметрів і обсягів металоконструкцій та щодо технічних параметрів і обсягів cендвіч-панелей та несучих профілів для дахів.

Timberline International (Pty) Ltd. (Південна Африка)

Компанія «Timberline International (Pty) Ltd.» зацікавлена у встановленні ділових зв’язків з українськими постачальниками деревини.

Nmeer food Trading Est. (Саудівська Аравія)

Компанія «Nmeer food Trading Est.» зацікавлена в налагодженні співробітництва з вітчизняними постачальниками натуральної мінеральної води.

Щодо приватизації ГМК «Бор» (Сербія)

Рада виконавчих директорів МВФ прийняла рішення про успішне завершення Сербією останнього проекту в рамках програми «стенд бай», яка закінчується 22 лютого 2018 року.

Водночас, незважаючи на досягнутий під час дії програми прогрес, МВФ наголошує на необхідності продовження Сербією структурних реформ, здійснення податкової реформи та реформи системи судочинства. Особлива увага також має бути приділена реформі державних підприємств.

У зв’язку із цим та за результатами роботи місії підписано Меморандум відповідно до якого до кінця березня наступного року Сербія має оголосити тендер на продаж гірничо-металургійного комбінату Бор (далі – ГМК «Бор»).

Довідково: гірничо-металургійний басейн Бор (http://rtb.rs/en/) – єдиний в Сербії виробник міді, а також золота та срібла. Станом на 2011 рік було здобуто більше 750  млн. тон мідної руди, вироблено 3 млн. тон міді, 155 тис. кг золота та 971 тис. кг. срібла. Проте, ресурси згаданого басейну на сьогоднішній день не використані навіть наполовину. 2016 рік ГМК «Бор» закінчив із втратами у розмірі близько 52 млн. дол. США, 2015 – близько 137 млн. дол. США. Станом на сьогодні компанія виконує всі свої зобов’язання, включаючи сплату податків, виплату заробітної плати, розрахунки за електроенергію тощо.

На сьогоднішній день вже відомо про зацікавленість у приватизації згаданого комбінату однієї китайської компанії та російської компанії «Russian copper», яка ще місяць тому направила лист про наміри щодо стратегічного партнерства сербській владі.

Щодо закупівлі ваккуумних сушарок для овочів та фруктів (Сербія)

Компанії Республіки Сербія зацікавлені в налагодженні співпраці між сербськими та українськими підприємствами. Особливо сербські компанії зацікавлені у купівлі вакуумних сушарок для овочів та фруктів.

ТОВ «Рілон» (Сербія)

До Посольства України в Республіці Сербія звернулось ТОВ «Рілон», яке займається виробництвом та продажем ПП синтетичних, щодо пошуку потенційних партнерів в Україні (заповнена форма комерційної пропозиції англійською мовою та звернення компанії додаються).

Атол Дженерал Трейд (Сербія)

До Посольства України в Республіці Сербія звернувся представник компанії «Атол Дженерал Трейд», зацікавлений у купівлі соняшникової олії українського виробництва (заповнена форма комерційної пропозиції англійською мовою компанії додається).

Комерційні пропозиції компаній – учасників Європейської Мережі Підприємств (Enterprise Europe Network)

 

Французька компанія, що спеціалізується на підтримці комерційних підприємств, які бажають вийти на французький ринок та бути включеними до французьких дистриб'юторських мереж, прагне представляти іноземні компанії. Вона націлена на співпрацю з продуктами, що є орієнтованими на споживача, такими як готові до споживання продукти та закуски. Також вони шукають інноваційні продукти харчування, що ще не були на ринку. Компанія зацікавлена у довгостроковому партнерстві через агентські відносини.

Детальніше

Компанія з центрального регіону Польщі, що представляє приватний сектор, працює на ринку з 1990 року, дуже активно займається імпортом та торгівлею такими продуктами харчування: вершки, козяче та коров’яче молоко, грецький йогурт, сир фета, харчові добавки, органічні продукти. Компанія шукає виробників вищезгаданої продукції, щоб стати партнером-дистриб’ютором. Компанія бажає розширити ділове співробітництво та шукає іноземних партнерів.

Детальніше за посиланням:

https://een.ec.europa.eu/tools/services/PRO/Profile/Detail/548753ee-9794-4a5f-b47c-b6dd2bdcff77?shid=32db25cb-726f-43b0-8b5f-7742d0935799

Румунська компанія, яка спеціалізується на оптовій торгівлі фасованими продуктами харчування та напоями, шукає українських виробників та постачальників. Компанія вже займається міжнародною співпрацею (у Польщі, Угорщині, Італії та Болгарії) і, наразі, прагне розширити мережу постачальників.

Шукані партнери повинні мати змогу поставляти щонайменше одну вантажну машину кожні два місяці.

Тип співробітництва: дистриб’юторська угода.

Детальніше за посиланням:

https://een.ec.europa.eu/tools/services/PRO/Profile/Detail/cd45ce8f-8f75-4274-8de9-fe4b8fb35710?shid=32db25cb-726f-43b0-8b5f-7742d0935799

Німецька компанія шукає українських виробників та дистриб’юторів відповідної продукції, яка використовується для димоходів та камінів та виготовлених з бука, дуба, берези, ясена і вільхи.

Компанія зацікавлена у співпраці на умовах дистриб’юторського або виробничого договору.

Детальніше за посиланням:

https://een.ec.europa.eu/tools/services/PRO/Profile/Detail/c38d5f40-99be-43d1-a018-36f8f6520832?shid=32db25cb-726f-43b0-8b5f-7742d0935799

Турецька компанія, яка спеціалізується на виробництві металевої та сталевої продукції для широкого спектру застосування у, практично, кожному секторі шукає постачальників / виробників з ЄС, які бажають ввести свої сталеві профілі на турецький ринок.

Детальніше за посиланням:

https://een.ec.europa.eu/tools/services/PRO/Profile/Detail/7e979c85-c6f8-49e0-bf48-1146c530f07b?shid=32db25cb-726f-43b0-8b5f-7742d0935799

Невелика компанія з Польщі, яка займається торгівлею комплектами та елементами для басейнів, садових басейнів та СПА, хоче розширити асортимент своєї продукції для додатковими елементами. Вони шукають виробників різних типів обладнання для басейнів і СПА, щоб стати їхніми торговельними представниками, дистриб’юторами або агентами. Тому компанія розраховує на співпрацю на умовах дистриб’юторського або комерційного договору.

Детальніше за посиланням:

https://een.ec.europa.eu/tools/services/PRO/Profile/Detail/06d6ebc4-8c18-4f29-945d-228370ddac40?shid=32db25cb-726f-43b0-8b5f-7742d0935799

Польська компанія, яка займається оптовою і роздрібною торгівлею автозапчастинами та комплектуючими, шукає закордонних виробників всіх видів запасних частин та аксесуарів для автомобілів, які бажають збільшити обсяги продажу своєї продукції на польському ринку на умовах дистриб’юторського договору.

Детальніше за посиланням:

https://een.ec.europa.eu/tools/services/PRO/Profile/Detail/12a0974e-2a6e-4bb2-947d-111b9d9779b1?shid=32db25cb-726f-43b0-8b5f-7742d0935799

Німецька компанія, що спеціалізується на проектуванні та інтеграції сучасних автоматизованих систем для автомобільної промисловості, шукає партнерів у Східній Європі з метою укладення дистриб’юторського договору. Потенційні партнери повинні активно займатися механічною обробкою, токарним виробництвом, фрезеруванням, зварюванням для виготовлення деталей, які вимагає компанія. Компанія збирається замовляти невелику кількість відразу: 1, 5 або 10 схожих частин.

Детальніше

Хорватська компанія, що працює в металургійному секторі, пропонує дистриб'юторські послуги на хорватському ринку виробників металопродукції. Компанія також займається експортно-імпортним бізнесом та оптовою торгівлею металопродукцією.

Детальніше за посиланням:

https://een.ec.europa.eu/tools/services/PRO/Profile/Detail/75a17f19-2abb-40d8-9f8a-f76dcbe13944?shid=32db25cb-726f-43b0-8b5f-7742d0935799

Інфраструктурні та інвестиційні проекти

 
Щодо єгипетських інвестиційних проектів у транспортному секторі

Комерційний відділ Посольства Арабської Республіки Єгипет надає документ, виданий Міністерством Транспорту Єгипту, стосовно єгипетських інвестиційних проектів у транспортному секторі, який містить наступне:

Сектор Морського Транспорту:

 • Олександрійський Нафтовий Порт Гуна;
 • Харчовий Порт та Гогістичний Центр Дехлейла;
 • Термінал Порту танкерів;
 • Порт Дамьєтта Термінал Другого Контейнеру;
 • Багатоцільовий термінал Порту Дамьєтта;
 • Туристичний, житловий і розважальний комплекс;
 • Експлуатація та Управління Єгипетськими портами.

 Залізнична галузь:

 • Залізнична Вантажна лінія Ель Дехлейла і Жовтень;
 • Залізнична Вантажна лінія Сохна і Хелван;
 • Експлуатація існуючих залізничних ліній і будівництво нових;
 • Залізничний Високошвидкісний поїзд Алекс - Каїр – Асуан;
 • Залізничні Швидкісні лінії Луксор-Хургада;
 • Експлуатація існуючих залізничних пасажирських і нових ліній, які будуть побудовані.

Сектор тунелів:

 • Метро Великого Каїру - Лінія 5 «Наср - Сіті - Heliopolis - Ель Савах - Рід Ель – Фарах»;
 • Метро Великого Каїру - Лінія 6 «Ель - Хосус - Ель Савах - Нью-Mааді».

Сектор доріг:

 • Шлях Алекс – Асуан;
 • Оновлення дороги Aлекс –Maтру;
 • Оновлення Каїрської / Асьютської / Асуанської Західної Дороги;
 • Новий Східний Вхід в Каїр / Дорога Пустелі Олександрії;
 • Інтелектуальні транспортні системи (ІТС).

Сухопутний Порт і Логістичний Центр:

 • Сухопутний Порт і Логістичний Центр в Місті 6 - го жовтня;
 • Сухопутний Порт і Логістичний Центр в Місті 10 - го Рамазану.

Сектор Ріки Ніл:

 • Річковий Порт Кена;
 • Річковий Порт Сохаг;
 • Річковий Порт Асьют.

Детальніше

Міжнародні тендери

 
Щодо оголошеного в Республіці Сербія тендеру за проектом ЄБРР

Надаємо інформацію щодо оголошеного в Республіці Сербія тендеру за проектом Європейського банку реконструкції та розвитку.

Детальніше

Щодо проведення аукцiонiв Державним Koмiтeтом промисловостi, енергетики i надрокористування Киргизької Республiки

За повiдомленням Miнicтepcтвa закордонних справ України та Посольства Киргизької Республiки в Укpaїнi Державний Koмiтeт промисловостi, енергетики i надрокористування Киргизької Республiки оголосив про проведення аукцiонiв на тaкi родовища:

 • золото «Кизил-Таш» і «Iшакульди», розташованi в Алабукiнському районi Джалал-Абадської областi;
 • уран «Сариджанське», розташоване в Ак-Суйському районi Iссик-Кульської областi;
 • базальт «Сулутерекське», розташоване в Keмiнcькoмy районi Чуйськоi областi.

Бiльш детальну iнформацiю щодо аукцiонiв можна знайти на веб-сторiнцi Держкомiтетy промисловостi, енергетики i надрокористування КР - www.gkpen.kg

Щодо конкурсних торгів, оголошених в Республіці Узбекистан

Посольство України в Республіці Узбекистан інформує щодо конкурсних торгів, оголошених в Республіці Узбекистан СП ООО «Мінгбулакнафта», АО «O’zbekiston Temir Yo’llari», СП ООО «Uz-Kor Gas Chemical», АО «Узбекгідроенерго», ДП «Геолтехснаб».

Детальніше про умови тендерів можна дізнатися за посиланнями на «технічні завдання», які розміщені на сайті www.tenderweek.com.

 

У разі зацікавленості прохання звертатись до відділу зовнішніх зв’язків та інвестицій УЗЕЗ ДТПП за тел.: (056) 374-94-09 (10, 12), e-mail: members@dcci.org.ua, контактна особа: Савчук Євгенія.

Оставить отзыв:

Комментарий Владимир |

Добрый день! Ищем дистрибьюторов кондитерских изделий из в Литве, Латвии и Эстонии
С уважением Владимир

Комментарий Евгения |

Добрый день, Владимир! Просьба прислать официальный запрос на e-mail: mes@dcci.org.ua или members@dcci.org.ua.

Комментарий Ирина |

Здравствуйте!
Я представляю турецкую компанию "BeamExpo", которая занимается организацией международных выставок.
В январе 2016 года мы проводим выставку-ярмарку детской одежды в Бурсе (Турция), и мы заинтересованы в привлечении предпринимателей и компаний из Украины, которые осуществляют импорт текстиля из Турции в Украину.
Прошу вас сообщить, располагаете ли вы базой данных указанных предпринимателей и компаний. Или где, в противном случае, я могу с ней ознакомиться.

С уважением,
Ирина

Комментарий Евгения |

Добрый день, Ирина!

С базой предприятий-членов Днепропетровской торгово-промышленной палаты Вы можете ознакомиться на нашем сайте в разделе "База членов Палаты" http://www.cci.dp.ua/baza-chlenov-palaty.html

Комментарий Андрей |

Здравствуйте!
Я живу в Катаре.
Хочу занятся импортом в это государство товаров легкой промышленности: кондитерские изделия, также интересют крупы, яйца, молочная продукция, одежда.
Буду благодарен за любую информацию, которая поможет данному делу.

Комментарий Виктор |

Уважаемая Евгения! Очень интересует вопрос по налаживанию контактов с предпринимателями Болгарии по поставкам в Украину парфюмерии, косметики (на основе розового масла) а также трикотажного нательного х/б белья (жен.муж),футболки,тениски,и др
С ув.Виктор 01.03.2016

Комментарий Евгения |

Добрый день, Виктор! Просьба прислать официальный запрос в адрес руководства Днепропетровской ТПП на e-mail: members@dcci.org.ua, mes@dcci.org.ua