Комерційні пропозиції

Україна

 
ТОВ «Альвіс 2000»

ЦІНА ПРИ РЕАЛІЗАЦІЇ ЗА ГРИВНІ, З ПДВ

Гранула вторинна ПВТ (поліетилен високого тиску):

Сортність

Ціна грн./кг

Опис:

Сорт А

29

Кольор прозорий. Вихідний матеріал – плівка. Виготовлена тільки з первинних матеріалів.

Сорт В

26,50

Кольор прозорий (може мати відтінки). Вихідний матеріал – плівка. виготовлена як з первинних, так і вторинних матеріалів.

Сорт С
(для плівки)

22

Кольор чорний, темно сірий. Вихідний матеріал – плівка ПВТ забарвлена з додаванням 10-15 % LLDPE (стрейтч плівки).

Сорт С
(трубний)

22

Кольор чорний, темно сірий. Вихідний матеріал – плівка ПВТ забарвлена з додаванням 10-15 % ПНТ (поліетилен низького тиску).

Сорт С
(забарвлений)

24,50

Кольор синій. Вихідний матеріал – плівка ПВТ забарвлена в синій кольор.

Гранула вторинна LLDPE (лінійний поліетилен низької щільності)

Сортність

Ціна грн./кг

Опис:

Сорт А

27,00

Кольор прозорий. Вихідний матеріал – плівка. Виготовлена тільки з первинних матеріалів

Сорт В

25,00

Кольор прозорий (може мати відтінки). Вихідний матеріал – плівка. виготовлена як з первинних, так і вторинних матеріалів.

Гранула вторинна ПНТ (поліетілен низького тиску) (для плівок від 25мк і труб)

Ціна грн./кг

Опис:

27,20

Кольор темно сірий, синій. Вихідний матеріал – плівка ПНТ.

ТОВ «Сендлаб»

«SendLab» - атестована незалежна аналітична експрес-лабораторія, що займається здійсненням контролю якості металургійної продукції, з підтвердженням відповідності з представленою документацією.

Робота мережі відбувається в форматі openservice. Сервіс зручний і простий у використанні, доступний як юридичним, так і фізичним особам, які здійснюють діяльність на ринках:

 • кольорового, чорного, нержавіючого металопрокату і сировини;
 • вугільної галузі;
 • промислових матеріалів;
 • феросплавів та іншої металургійної сировини.

Лабораторія атестована державним центром стандартизації та метрології Укрметртестстандарт (№ сертифіката ПТ 201/16). Мають високу кваліфікацію і всю дозвільну документацію для видачі офіційних висновків по нижченаведеному списку послуг:

 • Спектральний аналіз.
 • Аналіз на вміст вуглецю.
 • Ультразвукова дефектоскопія.
 • Капілярний контроль (кольорова дефектоскопія).
 • Аналіз твердості.
 • Аналіз на вміст зольності (проводиться тільки разом з аналізом на вміст вологи).
 • Аналіз на вміст вологи (проводиться тільки разом з аналізом на вміст зольності).
 • Аналіз на леткі сполуки (для твердого палива).
 • Визначення теплоти згоряння (для твердого палива).
 • Аналіз на вміст сірки (для твердого палива).
 • Аналіз рівня радіації.
 • Вимірювання радіального зазору підшипників.
 • Механічні випробування: механічні властивості при розтягуванні (межа міцності, межа текучості, відносне подовження і відносне звуження); умовна межа пружності; ударний вигин; загин; перегин; сплющення; роздача; бортування; навивка; скручування; випробування пробним навантаженням; розрив на косій шайбі; осаду металу.
 • Металографічний контроль: макроструктура; мікроструктура; величина зерна; неметалеві включення; зміст феритної фази; смужчатість; глибина зневуглецьованого шару; контроль товщини цинкового покриття; прожарюваність.
 • Випробування на корозійну стійкість.

«SendLab» працює з суб'єктами по всій території України за допомогою ключових кур'єрських служб: «Нова Пошта», «CAT», «Делівері».

Лабораторія проведе дослідження в день отримання посилки (визначення хімічного складу - 1 робочий день; механічні випробування, макроструктура і «мокра хімія» може зайняти до 14 днів) і передасть Вам результати по електронній пошті.

ДП «Інвестиційно-інноваційний центр»

Якщо ви шукаєте інвестора для свого бізнес-проекту, то ДП «Інвестиційно-інноваційний центр» при Дніпропетровській обласній державній адміністрації допоможе вам в його пошуку.

Підприємство може запропонувати:

 • допомогу в написанні інвестиційних проектів;
 • оформлення супровідних документів;
 • супровід інвестиційних проектів на всіх рівнях;
 • організацію зустрічей та переговорів з інвесторами;
 • можливість розміщення виробничих потужностей на території індустріального парку «Павлоград».

Оскільки «Інвестиційно-інноваційний центр» є державним підприємством - це створює умови для налагодження ефективного діалогу з органами місцевого самоврядування та прискориння процесу отримання супровідної документації для інвестиційних проектів на місцевому та регіональному рівнях.

ТОВ «ВББ»

ТОВ «ВББ» до вашої уваги пропонує економний і безпечний кавітаційний тепловий генератор (патент України № 85240 від 12.01.09. ТУ У 36.1-3580300-001).

Винахід - кавітаційний тепловий генератор (КТГ) відноситься до галузі теплоенергетики. Винахід може бути використано для автономного обігріву будинків і приміщень різного призначення, нагріву води для промислових і побутових потреб (в тому числі для басейнів і теплиць).

Принцип роботи КТГ: розвинений режим кавітації, за рахунок застосування конусного прискорювача, при якому в зоні кавітації в момент схлопування бульбашок досягається надлишкова теплова потужність. Одна з переваг - масштабованість, в залежності від необхідного обсягу нагріву. Теплоносій - вода, можливі розчини солей, спиртів, антифризу.

Як джерело енергії для насоса служить електромережа 220 або 380 вольт. Можуть бути використані побутові насосні станції, мотопомпи, пересувні електростанції. Можлива принципова схема установки взагалі без насоса за рахунок створення надлишкового тиску і швидкості потоку.

Варіант Побутової автономної системи обігріву на базі КТГ:

Насос однофазний, 220 вольт, потужність двигуна - 1,3:1,5 кіловата, + КТГ, допустима температура теплоносія - до 100 градусів Цельсія, тиск на вході в КТГ- 5,5 атмосфер, на виході з КТГ - 1,5 атмосфери, швидкість руху води - 60:150 літрів в хвилину. Розрахований на систему опалення до 80 літрів.

Можна підключати або до готової системі опалення, або до бойлера.

Варіант Виробничої автономної системи обігріву:

Насос трифазний 3,4 кіловат, + КТГ. + Теплообмінник. Здатний прогріти систему опалення обсягом 200 - 300 літрів рідини. Під час експерименту обсяг виробничого приміщення був 3000 куб. метрів. Система відпрацювала весь опалювальний сезон, температура в приміщенні не знижувалася нижче 18 градусів.

Переваги системи:

1. Не потрібно газу або іншого палива для розігріву теплоносія.

2. Велика ефективність тепловіддачі при кавітаційному способі, ніж витрата електроенергії, на прямий розігрів теплоносія. Питома витрата електроенергії: = 0,74Вт, що становить 64% від стандартних витрат.

3. Екологічність, безпека для біологічних об’єктів - (для обігріву не потрібно використання палаючого газу, відповідно - немає продуктів згоряння, випромінювання установки - на рівні фонового випромінювання Землі).

4. Єдина вартість автономних систем обігріву на базі КТГ співвідноситься з вартістю французьких і німецьких газових систем опалення або теплових насосів

5. Експлуатаційні витрати значно нижче, ніж при використанні газових установок або електричних котлів (окупність: 1-2 сезони).

Застосування модуля в басейнах показало високу ефективність.

Так в Кривому Розі у басейні обсягом 40 м3 (40 тонн) і відкритою поверхнею 20 м2 встановлено насос 3 кВт і кавітатор замість газового котла потужністю 40 кВт-год. За нормами на підтримку температури в басейні 24 -28 градусів необхідно витратити 196 кВт-год електроенергії (0,168 Гкал). Для електричного котла потужністю 3 кВт треба було б працювати 65 годин. І це тільки на підігрів. Фактично, модуль з насосом 3 кВт і КТГ працює 10 годин на добу. Витрачається 30 - 35 кВт-год електроенергії на добу, замість 196 кВт-год. При цьому вода ще й очищається і знезаражується. Модуль працює вже більше 5 місяців. До цього подібний модуль працював в басейні Чорноморського флоту.

Для порівняння: згідно з нормами необхідно поставити електричний котел на 24 кВт в приміщенні, площею – 200 м2. Споживана потужність, при роботі 5 годин на добу = 120 кВт на добу. Або = 3600 кВт-год на місяць.

Для газового нагрівача витрата газу 40м3 на добу. Або 1200 кубометрів на місяць.

Система на базі Кавітаційного теплогенератора для будівлі 200-250 м2 змонтована з насосом 7,5 кВт, + КТГ, + Бак термоакумулятор 1000 л, теплообмінник, електронний блок управління. Середня витрата електроенергії при роботі 10 годин = 60 - 80 кВт-год на добу. Це опалення і гаряче водопостачання.

У Польщі змонтований модуль з 10 штук КТГ і 10 насосів, потужністю по 3 кВт і термоакумулятор 4 м3 в готелі площею 4500 м2. Загальна встановлена ​​електрична потужність 30 кВт.

Місія компанії: скоротити витрати на опалення, зробити чистими воду і повітря в басейнах без хлору, мінімізувати відходи сільськогосподарського виробництва.

ТОВ «Фрукта Плюс»

ТОВ «Фрукта Плюс» є виробником:

 • натуральних солодощів на фруктовій основі, під торговою маркою FRUKTA;
 • натуральних приправ під торговою маркою GVILIA.

Види солодощів на фруктовій основі:

 • мигдаль з курагою облиті виноградно-яблучним соком;
 • мигдаль з грушею облиті виноградно-яблучним соком;
 • мигдаль облитий виноградним соком з додаванням інжиру;
 • волоський горіх облитий виноградно-яблучним соком;
 • волоський горіх облитий виноградно-яблучним соком з додаванням інжиру;
 • фундук облитий виноградно-яблучним соком;
 • фундук облитий виноградно-яблучним соком з додаванням інжиру.

https://www.youtube.com/watch?v=5My3ISb2wFw&t=2s

Види приправ:

 • приправа гостра аджика без томату, класична;
 • приправа гостра аджика без томату, суха;
 • приправа гостра аджика без томату, з фундуком;
 • приправа гостра аджика без томату, з волоським горіхом.

https://www.youtube.com/watch?v=fR2gcXyswis&t=200s

Вся продукція підприємства «Фрукта Плюс» без консервантів, барвників, ароматизаторів, і інших харчових добавок. Продукція містить корисні властивості для організму людини.

Девіз підприємства: «Передати Вам те, що дарує природа».

ТОВ «Фітопро»

Компанія «Фітопро» є лідером на ринку України в сфері фітосанітарної обробки дерев’яної тари, має багаторічний досвід роботи, команду професійних співробітників і власні унікальні напрацювання.

Основним напрямком діяльності підприємства є надання послуг з фітосанітарної обробки і маркуванню дерев’яної тари, яка використовується для експорту товарів, а також продажу дерев’яних піддонів та виготовлення дерев’яної тари згідно з кресленнями.

На даний момент на рахунку компанії більше 2 500 000 одиниць обробленої тари і більше 60 000 виданих актів фітосанітарної обробки.

Співробітники компанії організують:

 • вирішення всіх поставлених завдань, пов’язаних з підготовкою тари до експорту: огляд, підготовка до обробки, обробка, маркування;
 • фітосанітарну обробку і видачу всіх необхідних документів протягом 1 робочого дня;
 • забезпечення дерев’яною тарою замовника.

При цьому клієнти:

 • знайдуть особистий спокій і впевненість у своєчасній доставці вантажу і 100% проходження митного контролю;
 • зможуть сконцентрувати свої сили на основній діяльності;
 • отримують інформаційну цілодобову підтримку, адже компанія «Фітопро» знає, що таке, коли «Потрібно на вчора!»

Партнери компанії можуть бути впевнені - кваліфіковані спеціалісти ТОВ «Фітопро» доберуть оптимальне рішення для виконання будь-яких завдань, запропонують максимально взаємовигідні для клієнта умови, приділять максимум уваги.

Місія компанії: скоротити витрати на опалення, зробити чистими воду і повітря в басейнах без хлору, мінімізувати відходи сільськогосподарського виробництва.

ТОВ «АМК 2005»

Компанія ТОВ «АМК 2005» займається виготовленням та здачею в оренду модульних споруд:

 • Пости – охорони
 • Турбази для відпочинку
 • Міні-склади
 • Лабораторії модульні
 • Міні-офіси
 • Блок-контейнери (санітарні, побутові)

Блок-контейнери виготовлено згідно ДСТУ– Б В. 2.2-22:2008.

Доставка та установка в межах м. Дніпро.

Детальніше

ТОВ «МАКОЛІ»

ТОВ «МАКОЛІ» займається виробництвом соняшникової олії нерафінованої вимороженої (пресової), ядра соняшника олійних і кондитерських сортів і насіння кондитерських сортів соняшнику каліброваного на щілинних решетах 3,8+, борошна харчового високобілкової з ядер насіння соняшнику.

Детальніше

ТОВ АТП «11231»

Партнер Дніпропетровської ТПП, підприємство з багаторічними традиціями та досвідом забезпечення пасажирських перевезень, ТОВ АТП «11231»,  пропонує комплекс послуг з транспортного обслуговування по області, по Україні, а також організацію поїздок за кордон.

Можливі варіанти співвідношення якості та вартості послуг, гнучкий орієнтований на завдання клієнта сервіс – фактори, що дозволяють  АТП «11231» нарощувати базу системних замовників, включно з ТПП, а клієнтам – забезпечити якісне та безпечне перевезення людей, виробничі потреби, оптимізувати свої витрати.

Компанія має в своєму парку мікроавтобуси, автобуси середньої та великої місткості. Технічний стан транспортних  засобів, фаховість водіїв системно контролюються та відповідають вимогам чинного законодавства України. Розрахунок вартості наданих послуг проводиться за тарифним планом. Корпоративним клієнтам пропонуються особливі умови співпраці, що дозволяє суттєво оптимізувати транспортні витрати компанії, при цьому зберігаючи якість послуг та підтримуючи свою політику корпоративної соціальної відповідальності.

Переваги роботи з АТП «11231»:

 • індивідуальний підбір вигідних для вас умов співпраці;  
 • помірні ціни при гарантії якості наданих послуг;
 • гнучка система знижок;
 • пріоритети при оформленні замовлень;
 • великий автопарк;
 • професіоналізм водіїв;
 • великий вибір форматів транспортного обслуговування.
СФГ «ім. Ф. Нансена»

СФГ «ім. Ф. Нансена» засновано в 2001 році у с. Михайлівка, Апостоловського району, Дніпропетровської області. Господарство має 50 га землі, 20 га з яких – поливні. Поряд з традиційними видами сільськогосподарських культур господарство займається вирощуванням високобілкової культури - амарант. Він багатий і збалансований білками, мінеральними солями і вітамінами. Амарант є не тільки цінним біологічно активним харчовим продуктом, але також має загальнозміцнювальний і оздоровчий вплив на організм людини, завдяки комплексу різних лікувально-профілактичних властивостей (імуностимулюючу, протипухлинну, протизапальну, бактерицидну, ранозагоювальну, кровоспинну, противірусну, протигрибкову властивості).

Фермерське господарство співпрацює з професором Філіпповим Юрієм Олександровичем (м. Дніпро, платна поліклініка ім. Мечнікова). Інтерв’ю з професором Філіпповим можна подивитися на сайті підприємства: http://aamarant.nethouse.ua/

СФГ «ім. Ф. Нансена» виробляє сушену траву амаранту, а також виготовляє з трави (на давальницьких умовах) екстракт-концентрат амаранту.

Суху траву амаранту або екстракт-концентрат можна використовувати при виготовленні кормів для тварин. Додавання екстракту в воду при вирощуванні курчат (бройлерів) зменшує падіж в 2-3 рази.

Зелена маса амаранту відзначається високим вмістом протеїну (в 2 рази більше в порівнянні з кукурудзою) і змістом біологічно активних речовин, що позитивно впливає на жирномолочність корів.

Хімічний склад і поживна цінність зеленої маси кукурудзи і амаранту. (С. Варчук, С. Шаповалов, В. Гноєвий та ін.):

Показники

Кукурудза

Амарант

Суха речовина, г

100

100

Зола, г/100г СВ

5.16

13.16

Жир, -»-

2.02

2.29

Протеїн, -»-

5.62

12.83

Клетковіна, -»-

24.23

28.11

БЕР, -»-

62.53

40.38

Макроелемент, г/100г СВ

Са,-»-

0.46

1.88

Р, -»-

0.31

0.38

Мg, -»-

0.20

0.24

К, -»-

0.53

2.68

Na, -»-

0.07

0.08

 Мікроелемент, мг/кг СВ

Сu, -»-

1.96

3.13

Со, -»-

0.33

0.17

Мn, -»-

18.28

35.40

Zn, -»-

10.57

12.99

Fe, -»-

83.89

84.98

Pb, -»-

1.56

4.61

Cd, -»-

0.27

0.83

Каротин, мг/кг СВ

69.12

49.81

Вітамін Е, -»-

136.22

79.14

В1, -»-

3.21

11.36

В2, -»-

4.01

5.67

На даний момент фермерське господарство може виробляти 60 т сухої трави амаранту або 420 т екстракту-концентрату амаранту в рік.

Підприємство шукає потенційних постійних покупців своєї продукції. Також зацікавлене у співпраці з безпосередніми виробниками комбікормів для домашніх птахів і тварин: свиней, великої рогатої худоби. Розгляне співпрацю з підприємствами, які займаються вирощуванням тварин і птахів.

Екстракт-концентрат амаранту також можна застосовувати в харчовій, парфюмерно-косметичній, фармацевтичній промисловості. Можливо його широке використання у виробництві екотоварів побутової хімії. Також вивчається питання роздрібної реалізації екстракту-концентрату через аптечні мережі, є перші напрацювання. Можливе використання екстракту в косметології.

ФОП Савелова Оксана Володимирівна

Фізична особа-підприємець Савелова Оксана Володимирівна має великий досвід роботи на ринку митно-брокерських послуг.

Співпраця з нею допомагає:

 • заощадити час;
 • забезпечити законність та безпеку;
 • уникнути непотрібних витрат;
 • отримати професіональну, якісну поміч;
 • комфортно вирішити будь-які задачі від розрахунку угоди, отримання необхідних документів на дозвіл до митного оформлення товарів.
ТОВ «ІНПРОТЕХ»

ТОВ «ІНПРОТЕХ» працює в галузі електротехніки більше 10-ти років як інжинірінгова структура. Кваліфіковані менеджери та інженери-конструктори успішно впроваджують на промислових підприємствах гірничорудного, металургійного, сільськогосподарського профілю та інших оригінальні електротехнічні рішення з використанням обладнання зарубіжних виробників (АВВ, EATON,TESAR, SANTERNO та ін..), вітчизняних (Укрелектроапарат, Ватра, ЕТАЛ та ін..), а також власного виробництва під торговою маркою «ВЕБЕР».

За період свого існування ТОВ «ІНПРОТЕХ» виконало декілька десятків поставок Замовникам різного силового комутаційного та розподільчого обладнання, а також світлотехнічного обладнання для електричних мереж напругою від 0,4 до 150кВ, яке на даний час успішно працює.

Крім постачання готового обладнання, спеціалістами підприємства розроблено цілий ряд низьковольтних електротехнічних пристроїв які виробляються під торговою маркою «ВЕБЕР», а саме:

 • збуджувач ВТЦ-1-320 з мікропроцесорною системою управління для синхронних машин з напругою живлення 6-10кВ, який в автоматичному режимі дозволяє запускати електродвигун в різних функціях, в залежності від потреби на об’єкті;
 • перетворювач статичний ПСЦ-2 з мікропроцесорною системою управління для кар‘єрних екскаваторів ЕКГ-5 та ЕКГ-8 (використовується для заміни малої машинної групи, системи генератор-двигун, для збудження головної синхронної машини та забезпечення постійною напругою власних потреб);
 • пристрій автоматичного контролю, цифровий, УАКІ-Ц для електричних мереж до 1000В, 50Гц з ізольованою нейтраллю;
 • пристрій автоматичного контролю, цифровий, УАКІ-ЦПП для мереж постійного струму до 600В;
 • пристрій електромагнітний, шахтний, ПЕМШ для комутації силового обладнання напругою 0,4кВ з ізольованою нейтраллю;
 • пристрій плавного пуску, цифровий, ЕПТФ-200…800 для безсхідчатого пуску з підвищеним моментом асинхронних електродвигунів з фазним ротором, напругою живлення 6-10кВ;
 • пристрій для реакторного пуску асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором, напругою живлення 6-10кВ в автоматичному режимі як для одного двигуна так і для групи двигунів;
 • пристрої низьковольтні комплектні загального призначення;
 • пристрої низьковольтні комплектні управління крановими механізмами;
 • пристрої низьковольтні комплектні управління електроприводом екскаваторів ЕКГ-5, ЕКГ-8;
 • комплекти електромонтажних ремонтних частин, призначених для електричного монтажу обладнання при ремонті екскаваторів ЕКГ-5, ЕКГ-8, ЕКГ-10 і т.п.;
 • блоки живлення для світлодіодних світильників.

Підприємство також має можливість разом із своїми партнерами, виконувати проектні та інженирінгові роботи по автоматизації технологічних процесів та електропостачання.

Близьке зарубіжжя

 
ВАТ «Мінойтовскій ремонтний завод» (Білорусь)

ВАТ «Мінойтовскій ремонтний завод» пропонує взаємовигідну співпрацю з експорту на український ринок широкого асортименту оборотних плугів і ґрунтообробних агрегатів.

ВАТ «МРЗ» є лідером з освоєння і випуску оборотних плугів і ґрунтообробних агрегатів в Республіці Білорусь, з півстолітнім досвідом роботи в галузі сільськогосподарського машинобудування, що має сучасне обладнання та забезпечує вигідне поєднання високої якості і прийнятної ціни.

Техніка ВАТ «МРЗ» - запорука підвищення врожайності і культури землеробства!

Продукція заводу експортується на ринки країн СНД та інших держав, удостоєна Премії Уряду Республіки Білорусь в області якості, а також є переможцем конкурсу «Кращий товар Республіки Білорусь».

Для контрагентів підприємство готове забезпечити:

- великий асортимент;

- гарантовані поставки;

- якісну продукцію;

- гарантований термін експлуатації;

- якість продукції гарантовано Системою Менеджменту Якості, яка сертифікована відповідно до ISO 9001 /

Переваги підприємства:

- багаторічний досвід роботи в сфері виробництва і продажів сільгосптехніки;

- повний виробничий цикл від сировини до готового продукту;

- гнучкі умови співпраці;

- сертифікати якості та походження продукції;

- вигідні ціни та гнучка система знижок.

З огляду на широку географію цільового ринку, підприємство розвиває мережу дилерів з продажу техніки в різних регіонах СНД.

ВАТ «Мінойтовскій ремонтний завод» готове розглянути можливість співпраці для організації спільного складального виробництва і надання дилерських послуг.

Підприємство працює в тісному контакті з РУП «Науково-практичний центр Національної академії наук Білорусі з механізації сільського господарства», освоює і впроваджує в серійне виробництво нові агрегати, найбільш затребувані у всіх господарствах Республіки.

Поставка товару здійснюється на умовах франко-склад постачальника д. Мінойти, а також можливі інші варіанти поставки товару.

Термін (графік) поставки товару до 30 робочих днів.

ВАТ «Мінойтовскій ремонтний завод» зацікавлений у налагодженні довгострокових зв’язків.

Щодо економічної зони «Морпорт Актау» (Казахстан)

Торгово-промислова палата України  інформує, що з січня 2003 року функціонує «Спеціальна економічна зона «Морпорт Актау» (далі СЕЗ), яка має унікальне географічне положення і транспортно-логістичний потенціал.

Учасникам СЕЗ надаються преференції і переваги у вигляді обнуління митних і податкових платежів. Для організації виробництва на території СЕЗ надається безкоштовна земельна ділянка до кінця терміну дії СЕЗ – 2028 року, а також застосовується спрощена процедура залучення іноземних робітників.

Пріоритетними видами діяльності на території СЕЗ є: виробництво побутових електричних приладів, продуктів хімічної промисловості, гумових і пластмасових виробів, машин і обладнання, електророзподільної і контрольної апаратури, електродвигунів, генераторів, трансформаторів та інше.

Далеке зарубіжжя

«Аl Serag соmрапу» (Єгипет)

Компанія «Аl Serag соmрапу» зацікавлена у встановленні бізнес-контактів з українськими експортерами соняшникової олії.

«РТ Mega Andalan Kalasan» (Індонезія)

Компанія «РТ Mega Andalan Kalasan», індонезійський виробник та експортер медичних меблів, зацікавлена у співпраці с українськими компаніями.

Канал на YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=5CQyQwsvRtE.

Роlу Resin (Іран)

Компанiя «Полiрезiн» (Роlу Resin), що мас більше ніж 25 poків досвiду, є провiдним пiдприємством у сферi виробництва та експорту твердих полiестерових смол для виготовлення порошкових фарб.

Щорiчний обсяг виробництва даного пiдприємства сягає бiльше 40 тис. тонн рiзних видiв синтетичних смол.

Вищезгадана компанiя є готовою до спiвпрацi з асоцiацiями виробникiв i постачальникiв фарб i смол, з надiйними українськими підприємствами, що функцiонують у данiй галузi - з метою експорту своєї продукції до України.

Guangzhou Zhenghe Exhibition Service Co., Ltd. (Китай)

До Українського торгового представництва в Китаї звернулась китайська компанія Guangzhou Zhenghe Exhibition Service Co., Ltd., що є організатором Китайської міжнародної виставки медичного туризму (найбільшої в Китаї).

В 2018 році Китайська міжнародна виставка медичного туризму відбудеться у трьох місцях: у Шанхаї, Ченду та Пекіні. Виставка відбудеться у Шанхаї 18-20 травня, 6-8 липня в Ченду та 16-18 листопада в Пекіні.

Запрошуються до участі українські медичні установи та загальні лікарні, тур-агенції, установи охорони здоров’я та медичного страхування, лікарні та клініки для лікування старіння, висококваліфіковані лікарі, центри управління охороною здоров’я та центр медичної експертизи, оздоровчі клуби здоров’я, лікарні пластичної хірургії та мобільного медичного лікування, центри репродуктивної медицини.

Детальніше

Dandong Sonlong Economic Trade Co., Ltd. (Китай)

Компанія Dandong Sonlong Economic Trade Co., Ltd. має на меті знайти надійних партнерів-постачальників пшеничного борошна.

В кінці квітня представники компанії планують завітати до України з діловим візитом.

Shenzhen Granda Technology Development Co., Ltd. (Китай)

Компанія Shenzhen Granda Technology Development Co., Ltd. зацікавлена у пошуці надійних партнерів-постачальників соняшникового шроту, бурякового жому та рафінованої соняшникової олії.

Представники компанії завітають до України з діловим візитом з 3 по 12 квітня цього року.

Обов’язкові вимоги: потужності з виробництва шроту та жому мають бути акредитовані AQSIQ для експорту в КНР та на даний момент включені до списку затвердженого AQSIQ (Головне управління КНР з контролю якості, інспекції і карантину (General Administration of Quality Supervision, Inspection and Quarantine of the People's Republic of China – AQSIQ.

«OMNITEKSAS UAB» (Литва)

Компанія «OMNITEKSAS UAB» є одним з найбільш швидкозростаючих виробників трикотажу в Литві, який розпочав свою діяльність у 1928 році.

OMNITEKSAS UAB є розробником колекцій одягу і литовських брендів.

Місія OMNITEKSAS UAB - створювати, виготовляти та продавати трикотаж найвищої якості відповідно до потреб клієнтів, з найменшим впливом на навколишнє середовище і раціональне використання природних ресурсів.

OMNITEKSAS UAB пропонує своїм клієнтам тільки якісні продукти з органічної та переробленої бавовни, льону, вовни, бамбука, віскози, які можна придбати в магазинах в найбільших містах Литви та в інтернет-магазині www.omniteksas.lt.

Більше інформації про компанію OMNITEKSAS UAB можна знайти англійською мовою за адресою: www.omniteksas.eu.

OMNITEKSAS UAB в Україні шукає партнерів (швейні підприємства) для виробництва колекцій одягу з литовським брендом.

Також OMNITEKSAS UAB шукає партнерів, які були б зацікавлені продавати вироби підприємства на українському ринку.

Щодо приватизації компаній в Республіці Сербія

За інформацією Посольства України в Республіці Сербія на сьогоднішній день в Сербії, за оцінками експертів, існує близько 700 державних підприємств, більшість з яких здійснюють неефективну діяльність, потребують значної модернізації та мають значний вплив на формування ВВП країн, непритаманний країнам із розвинутою ринковою економікою.

На необхідності структурної реформи сектору державного управління, й насамперед державних підприємств, як на важливому кроці економічної стабільності та зростання постійно наголошують представники міжнародних фінансових інституцій – МВФ та ЄБРР.

Протягом 2017 року із «приватизаційного портфеля» Міністерства економіки РС було приватизовано близько 50 підприємств, а в бюджет держави надійшло 28 млн. євро, найбільший прибуток -16 млн. євро держава отримала від приватизації фармацевтичної компанії «Галеніка».

На сьогоднішній день у «приватизаційному портфелі» залишається 118 підприємств (http://www.priv.rs/Naslovna).

Першочергового вирішення потребують питання функціонування таких підприємств як: гірничо-металургійний комбінат «Бор» (ГМК «Бор»), Метаноло-оцтовий комплекс «Кікінда» (МСК «Кікінда), фабрика мінеральних добрив «ХІП-Азотара», фабрика «ХІП-Петрохемія», Сільськогосподарська корпорація Белграда (ПКБ).

Тендер з продажу МСК «Кікінда» - виробника хімічної продукції, зокрема метанолу та оцтової кислоти, було оголошено 12.12.2017 р. (лист ПУ № 61314/51-200-1380 від 15.12.17р.).

Довідково: МСК «Кікінда» працює з 1987 року та на сьогоднішній день має 530 робітників. 95% виробленого метанолу йде на експорт, а з 98% оцтовоїкислоти більша частина експортується до ЄС.

На момент завершення строку подання пропозицій (09.02.2018р.) доМіністерства економіки не було подано жодної пропозиції. Єдиною фірмою,яка викупила тендерну документацію, була кіпрська компанія «KronospanChemical Holdings Ltd», водночас й вона в кінцевому підсумку участі утендері не взяла. За оцінками експертів, проблемою для продажу комплексу єціна газу, який є основною сировиною у виробництві.

Довідково: На сьогодні ціна газу становить 220-230 дол. за 1 тис.куб.м, а для прибуткового виробництва на підприємстві мала б бути принаймні на 30% менша.

За словами Прем’єр-міністра РС А. Брнабич, найближчим часом очікується вирішення питання щодо подальшої долі МСК «Кікінда», а відповідні переговори вже ведуться між Міністерством економіки РС та МВФ.

Відповідно до підписаного наприкінці 2017 року з МВФ Меморандуму до середини 2018 року має бути завершений процес приватизації Сільськогосподарської корпорації Белграда (ПКБ) (http://www.pkb.rs/onama.htm).

Довідково: компанія заснована у 1945 році та займається рослинно-твариницьким виробництвом. Основний вид діяльності - виробництво свіжого молока. Має більше 1600 працівників. Втрати корпорації за 2016 рік становили близько 12 млн. дол. США.

На сьогоднішній день вирішується питання щодо форми приватизаціїпідприємства – продаж чи стратегічне партнерство.

Довідково: відповідно до Закону РС «Про приватизацію» стратегічне партнерство є однією з моделей приватизації, під час якої через інституційні відносини між сербською чи іноземною юридичною особою та Сербією здійснюється спільна інвестиція шляхом заснування нового товариства або здійснюється докапіталізація (збільшення основного капіталу) суб’єкта приватизації (держави). Метою стратегічного партнерства є: забезпечення фінансування, збільшення продуктивності та кількості робочих місць, професіоналізація управління, створення умов для виробництва чи надання послуг.

Слід відзначити, що це вже не перша спроба держави знайти необхідну модель приватизації згаданої корпорації та вивести її з державної власності (оголошений у 2015 році тендер не відбувся у зв’язку із відсутністю зацікавлених компаній, незважаючи на 50% знижку на початкову вартість корпорації).

За попередньою інформацією, у участі у тендері зацікавлений неназваний на цей час канадсько-американський концерн, який займається виробництвом фруктів та тваринництвом та вже начебто надіслав лист про намір та підготував п’ятирічний план розвитку підприємства, а також готовий інвестувати близько 100 млн. євро.

Також відомо, що ще в лютому минулого року вісім компаній надіслали листи про зацікавленість у приватизації. Серед них сербські «МК груп» та виробник м’яса «Матієвич», «Ал Дахра» з ОАЕ, компанії з Великобританії, Китаю та Сингапуру.

Найочевидніше, що буде прийняте рішення про стратегічне партнерство. Водночас, на думку експертів, при такій моделі приватизації проблемною є вимога профспілки комбінату щодо залишення держави мажоритарним власником.

Протягом першого півріччя ц.р. також має бути визначена модель приватизації ГМК «Бор» (лист ПУ №61314/51-200-1459 від 27.12.17р.), найвірогідніше нею стане стратегічне партнерство, таким чином оголошення відповідного тендеру буде перенесено із раніше планованого березня на червень ц.р. При цьому умовою буде збереження робочих місць та соціальний пакет для робітників з боку держави. Крім того, ГМК «Бор» потребує додаткових інвестицій у розмірі близько 300 млн. євро з метою збільшення виробництва.

Довідково: Прибуток у ГМК «Бор» у 2017 році склав 73 млн. дол. США, здобуто 18 млн. тон руди, вироблено 43 тис. тон міді, 700 кг золота та 5 тон срібла. Покупцями продукції комбінату є Велика Британія, Греція, Туреччина, Німеччина, Польща, Італія, Румунія, Хорватія та Болгарія. Експортовано продукції на суму 205 млн. дол. США, що майже в два рази перевищує показники 2016 року (115 млн. дол. США). Цьому сприяло збільшення виробництва у ГМК «Бор» та підвищення цін на мідь. Зокрема, продано на 10 тис. тон міді більше, ніж у 2016 році, саме настільки збільшилось і його виробництво. Очікується, що прибуток комплексу у цьому році буде на 15% вище за минулорічний. Резерви родовища складають1,345 млрд. тон руди, водночас, ні компанія, ні держава Сербія не мають коштів для розкриття нових родовищ.

Цікавою для українських підприємців також може бути фабрика з виробництва штучних добрив та азотних з’єднань «ХІП-Азотара», яка є однією з найбільших в регіоні та має близько 800 працівників.

Про оголошення тендерів Посольство України в Республіці Сербія інформуватиме додатково. 

Щодо співробітництва із сербськими компаніями

За інформацією Посольства України в Республіці Сербія 28 лютого ц.р. відбулась робоча поїздка представників Посольства України в Республіці Сербія до вугільно-видобувного комплексу та ТЕЦ м. Костолац, під час якої відбулась зустріч із директором із виробництва вугілля ТЕ-КО Костолац І.Ташичем.

Довідково: Комплекс «ТЕ-КО Костолац» є філією державного підприємства «Електроенергетика Сербії», в межах якого знаходиться вугільно-видобутковий комплекс (із поверхневим видобутком вугілля типу лігніт) та чотири блоки ТЕЦ. Видобуток вугілля на згаданій шахті розпочався наприкінці 19 століття, а перша електрична енергія була вироблена у 1903 році.

Під час зустрічі, І.Ташич повідомив про наявність значної кількості продукту переробки вугілля – гіпсу (виробництво 300-400 тис. тон на рік), який би міг бути проданий на вигідних умовах зацікавленим особам.

Враховуючи наведене, у разі зацікавленості українських компаній у закупівлі гіпсу, ПУ в РС готове сприяти у доведенню відповідної інформації та налагодженню співробітництва із представниками «ТЕ-КО Костолац».

ТОВ «V-ELIN» (Хорватія)

ТОВ «V-ELIN», яка спеціалізується на системах вимірювання якості течії та води, регулювання та дистанційного управління потоками води, зокрема для водоканалів та гідроелектростанцій, зацікавлена у співробітництві з вітчизняними компаніями.

Детальніше

«AXEL GROUP s.r.o.» (Чехія)

Компанія «AXEL GROUP s.r.o.» зацікавлена у пошуку прямих постачальників профілів та різного роду запчастин, зокрема із алюмінію, а також компаній, які володіють обладнанням для високоточної обробки виробів із алюмінію та інших матеріалів.

Найбільшим є інтерес до потенційних партнерів, які використовують технології на зразок CNC та NC.

«CHOCOLAND, a.s.» (Чехія)

Підприємство «CHOCOLAND, a.s.», один із провідних виробників та дистриб’юторів солодощів на чеському ринку, зацікавлене у постачанні солодощів із України.

Комерційні пропозиції компаній – учасників Європейської Мережі Підприємств (Enterprise Europe Network)

 

Датська компанія, що є великим міжнародним виробником дитячих майданчиків, шукає українських постачальників сталевих конструкцій та «гарячого цинкування» для свого виробництва.

З технічними вимогами запитуваної продукції можна ознайомитись за посиланням: https://goo.gl/rUJPh6

Румунська компанія, що спеціалізується на будівництві, шукає нових постачальників/виробників будівельних матеріалів на світовому ринку. Компанія зацікавлена в укладенні дистриб’юторського договору на такі будівельні товари, як:

 • дорожнє покриття;
 • тротуарні блоки;
 • паркани;
 • бордюри.

Партнер повинен відповідати наступним вимогам:

 • гнучкість;
 • індивідуальна адаптація послуг / продуктів до потреб покупців;
 • сертифікація системи управління (якість, навколишнє середовище, охорона праці тощо).

Детальніше за посиланням: https://goo.gl/sUKH9f.

Болгарська компанія, що спеціалізується на виробництві та оптовій торгівлі сушених фруктів та овочів, шукає постачальників свіжих фруктів – яблук, абрикосів і персиків, та овочів – томатів і перцю. Компанія пропонує укладення комерційного договору з потенційним партнерами з Європи.

Компанія продає свою продукцію переважно на місцевому ринку, але також у скандинавських та третіх країнах, як Ізраїль, США тощо.

Виробнича потужність компанії - переробка 2 тис. тонн сировини на рік.

Детальніше за посиланням: https://goo.gl/y3SYTm.

Компанія з Литви, що працює у сфері оптово-роздрібної торгівлі будівельних та конструкційних матеріалів (ізоляційні матеріали, професійні інструменти та обладнання, різні фарби, лаки, фасадний декор, гіпсокартон, емаль, ґрунтовки тощо), прагне розширити асортимент продукції і тому шукає нових постачальників та пропонує співробітництво за дистриб’юторською угодою та готова поширювати контрактні продукти під приватною маркою чи дистриб’юторським контрактом на ринку Литви.

Детальніше за посиланням: https://goo.gl/ZRknps.

Бразильська компанія, що розташована на півдні країни, спеціалізується на виробництві та роздрібній торгівлі пляжним та спортивним одягом. Компанія широко представлена на національному ринку і зараз шукає міжнародних партнерів, націлених на торгове посередництво та укладення дистриб’юторського договору. Маючи стійку національну присутність та деякий досвід експортування, компанія в даний час шукає міжнародного закріплення.

З метою розширення своєї присутності закордоном, компанія хотіла б встановити довгострокове партнерство з дистриб’юторськими або торговими агентами, які могли б представляти бренд.

Детальніше за посиланням: https://goo.gl/Aq62w2.

Інфраструктурні та інвестиційні проекти

 
Щодо єгипетських інвестиційних проектів у транспортному секторі

Комерційний відділ Посольства Арабської Республіки Єгипет надає документ, виданий Міністерством Транспорту Єгипту, стосовно єгипетських інвестиційних проектів у транспортному секторі, який містить наступне:

Сектор Морського Транспорту:

 • Олександрійський Нафтовий Порт Гуна;
 • Харчовий Порт та Гогістичний Центр Дехлейла;
 • Термінал Порту танкерів;
 • Порт Дамьєтта Термінал Другого Контейнеру;
 • Багатоцільовий термінал Порту Дамьєтта;
 • Туристичний, житловий і розважальний комплекс;
 • Експлуатація та Управління Єгипетськими портами.

 Залізнична галузь:

 • Залізнична Вантажна лінія Ель Дехлейла і Жовтень;
 • Залізнична Вантажна лінія Сохна і Хелван;
 • Експлуатація існуючих залізничних ліній і будівництво нових;
 • Залізничний Високошвидкісний поїзд Алекс - Каїр – Асуан;
 • Залізничні Швидкісні лінії Луксор-Хургада;
 • Експлуатація існуючих залізничних пасажирських і нових ліній, які будуть побудовані.

Сектор тунелів:

 • Метро Великого Каїру - Лінія 5 «Наср - Сіті - Heliopolis - Ель Савах - Рід Ель – Фарах»;
 • Метро Великого Каїру - Лінія 6 «Ель - Хосус - Ель Савах - Нью-Mааді».

Сектор доріг:

 • Шлях Алекс – Асуан;
 • Оновлення дороги Aлекс –Maтру;
 • Оновлення Каїрської / Асьютської / Асуанської Західної Дороги;
 • Новий Східний Вхід в Каїр / Дорога Пустелі Олександрії;
 • Інтелектуальні транспортні системи (ІТС).

Сухопутний Порт і Логістичний Центр:

 • Сухопутний Порт і Логістичний Центр в Місті 6 - го жовтня;
 • Сухопутний Порт і Логістичний Центр в Місті 10 - го Рамазану.

Сектор Ріки Ніл:

 • Річковий Порт Кена;
 • Річковий Порт Сохаг;
 • Річковий Порт Асьют.

Детальніше

Міжнародні тендери

 
Щодо оголошеного в Республіці Сербія тендеру за проектом ЄБРР

Надаємо інформацію щодо оголошеного в Республіці Сербія тендеру за проектом Європейського банку реконструкції та розвитку.

Детальніше

Щодо проведення аукцiонiв Державним Koмiтeтом промисловостi, енергетики i надрокористування Киргизької Республiки

За повiдомленням Miнicтepcтвa закордонних справ України та Посольства Киргизької Республiки в Укpaїнi Державний Koмiтeт промисловостi, енергетики i надрокористування Киргизької Республiки оголосив про проведення аукцiонiв на тaкi родовища:

 • золото «Кизил-Таш» і «Iшакульди», розташованi в Алабукiнському районi Джалал-Абадської областi;
 • уран «Сариджанське», розташоване в Ак-Суйському районi Iссик-Кульської областi;
 • базальт «Сулутерекське», розташоване в Keмiнcькoмy районi Чуйськоi областi.

Бiльш детальну iнформацiю щодо аукцiонiв можна знайти на веб-сторiнцi Держкомiтетy промисловостi, енергетики i надрокористування КР - www.gkpen.kg

Щодо конкурсних торгів, оголошених в Республіці Узбекистан

Посольство України в Республіці Узбекистан інформує щодо конкурсних торгів, оголошених в Республіці Узбекистан СП ООО «Мінгбулакнафта», АО «O’zbekiston Temir Yo’llari», СП ООО «Uz-Kor Gas Chemical», АО «Узбекгідроенерго», ДП «Геолтехснаб».

Детальніше про умови тендерів можна дізнатися за посиланнями на «технічні завдання», які розміщені на сайті www.tenderweek.com.

 

У разі зацікавленості прохання звертатись до відділу зовнішніх зв’язків та інвестицій УЗЕЗ ДТПП за тел.: (056) 374-94-09 (10, 12), e-mail: members@dcci.org.ua, контактна особа: Савчук Євгенія.

Оставить отзыв:

Комментарий Владимир |

Добрый день! Ищем дистрибьюторов кондитерских изделий из в Литве, Латвии и Эстонии
С уважением Владимир

Комментарий Евгения |

Добрый день, Владимир! Просьба прислать официальный запрос на e-mail: mes@dcci.org.ua или members@dcci.org.ua.

Комментарий Ирина |

Здравствуйте!
Я представляю турецкую компанию "BeamExpo", которая занимается организацией международных выставок.
В январе 2016 года мы проводим выставку-ярмарку детской одежды в Бурсе (Турция), и мы заинтересованы в привлечении предпринимателей и компаний из Украины, которые осуществляют импорт текстиля из Турции в Украину.
Прошу вас сообщить, располагаете ли вы базой данных указанных предпринимателей и компаний. Или где, в противном случае, я могу с ней ознакомиться.

С уважением,
Ирина

Комментарий Евгения |

Добрый день, Ирина!

С базой предприятий-членов Днепропетровской торгово-промышленной палаты Вы можете ознакомиться на нашем сайте в разделе "База членов Палаты" http://www.cci.dp.ua/baza-chlenov-palaty.html

Комментарий Андрей |

Здравствуйте!
Я живу в Катаре.
Хочу занятся импортом в это государство товаров легкой промышленности: кондитерские изделия, также интересют крупы, яйца, молочная продукция, одежда.
Буду благодарен за любую информацию, которая поможет данному делу.

Комментарий Виктор |

Уважаемая Евгения! Очень интересует вопрос по налаживанию контактов с предпринимателями Болгарии по поставкам в Украину парфюмерии, косметики (на основе розового масла) а также трикотажного нательного х/б белья (жен.муж),футболки,тениски,и др
С ув.Виктор 01.03.2016

Комментарий Евгения |

Добрый день, Виктор! Просьба прислать официальный запрос в адрес руководства Днепропетровской ТПП на e-mail: members@dcci.org.ua, mes@dcci.org.ua