Комітет з розвитку малого та середнього бізнесу

Сприяння встановленню діалогу «бізнес-влада», сприяння формуванню ефективного механізму взаємодії суб'єктів господарювання і органів державної влади на засадах партнерства, відкритості та прозорості; консультації з започаткування та ведення бізнесу, пошуку фінансових ресурсів; ідентифікація проблем розвитку МСБ.
 
Павловський Валерій Миколайович - голова комітету, генеральний директор ТОВ «Електропромремонт».
 
Тел.: (056) 778-35-73, (0562) 32-54-67, e-mail: epr@epr.dp.ua
 
Новіков Віталій Вікторович - завідуючий сектором з питань членської бази та стратегії її розвитку відділу ЗЗІ Управління ЗЕЗ Дніпропетровської ТПП.
 
Тел.: (056) 374-94-09, e-mail: members@dcci.org.ua
 

Комітет базових галузей промисловості

Підготовка пропозицій для формування державної економічної, податкової та митної політики, спрямованої на забезпечення захисту інтересів вітчизняних товаровиробників на внутрішньому і зовнішньому ринках, підвищення їх конкурентоспроможності, створення сприятливих умов для здійснення вітчизняними товаровиробниками експорту/ імпорту товарів, робіт, послуг тощо.
 
Пройдак Юрій Сергійович – голова комітету,  проректор з наукової роботи Національної металургійної академії України (НМетАУ).
 
Тел.: (056) 374-84-00, (056) 745-41-96,
 

Комітет з підтримки експорту

Оперативні консультації з профільних питань зовнішньоекономічної діяльності, навчальні заходи, обмін досвідом з лідерами ринку; розвиток мережі контактів з сервісними компаніями щодо забезпечення зовнішньоекономічних операцій, контрагентами, спеціалізованими організаціями з просування торгівлі, включаючи державні національні та зарубіжні структури; представлення інтересів підприємств-членів ДТПП в Україні і за кордоном.
 
Снітівкер Ігор Геннадійович – голова комітету, комерційний директор промислової групи «SweetLand».
 
 

Комітет провайдерів «зелених» послуг

Сприяння просуванню ідей зеленої економіки та формуванню зелених послуг у Дніпропетровському регіоні.

Шматков Григорій Григорович – голова комітету, д.б.н., проф., акад. МАНЕБ та УЕАН, завідуючий кафедрою екології ПДАБА, директор НВП «Центр екологічного аудиту».

Тел.: (0562) 34-40-28, e-mail: gri-gri@bk.ru 

Кучерявенко Сергій Володимирович – віце-президент, начальник Управління ЗЕЗ Дніпропетровської ТПП.

Тел.: (056) 374-94-13, e-mail: bco@dcci.org.ua

 

Пропозиція по створенню галузевих комітетів на базі ДТПП

Дніпропетровська торгово-промислова палата (ДТПП) заснована 27 квітня 1995 року і є недержавною неприбутковою самоврядною організацією, на добровільних засадах об'єднує юридичних осіб і громадян, зареєстрованих як підприємці, а також їх об'єднання.

 • Успішно діють представництва ДТПП в містах Дніпропетровської області – Кривому Розі, Дніпродзержинську, Новомосковську, Нікополі, Павлограді, Верхньодніпровську.
 • Свою роботу Дніпропетровська ТПП тісно координує з ТПП України, Дніпропетровськими обласною державною адміністрацією та обласною радою, муніципальними, митними, податковими органами, іншими державними і недержавними структурами.
 • З метою консолідації ділових інтересів і розвитку діяльності підприємств регіону Дніпропетровської ТПП ведеться робота зі створення при Палаті галузевих і змішаних комітетів підприємців, які виступають експертами нормативно-правових актів у сфері господарської діяльності, тенденцій розвитку товарних ринків і ринків послуг; ефективним інструментом лобіювання інтересів підприємців; генераторами нових ідей і ініціаторами їх втілення.
 • Так, при Дніпропетровській ТПП вже кілька років працюють три комітети: базових галузей, легкої промисловості, малого та середнього бізнесу, які за час своєї роботи, як громадські об'єднання, провели десятки безкоштовних заходів для підприємств Дніпропетровської області (семінарів, круглих столів, конференцій, тренінгів та ін.), розглянули сотні актуальних питань. За результатами роботи в органи центральної та обласної виконавчої та законодавчої влади Дніпропетровської ТПП було направлено понад 40 листів-звернень, що відображають реакцію бізнес-спільноти Дніпропетровщини на ситуацію в сфері регуляторної політики, умов для створення і розвитку бізнесу в Дніпропетровській області та нашій державі, рекомендацій підприємців для усунення перешкод і причин в сфері обговорюваної проблематики.
 • Однак, реальний стан справ у сфері культури законотворчості, регуляторної політики нашої молодої держави не дозволяє нам зараз говорити про високу ефективність системної представницької роботи ТПП – як голосу бізнесу в Україні.
 • Ми розуміємо, що керівники та заступники комітетів підприємців, що працюють при ТПП і представляють собою громадські некомерційні об'єднання, не можуть довгостроково і ефективно на чистому ентузіазмі, навіть за підтримки служб Дніпропетровської ТПП, розвивати діяльність комітету відповідно до його головних функцій – представницьких, освітніх, інформаційних.
 • Вивчивши досвід ряду зарубіжних партнерських організацій, Дніпропетровська ТПП планує реформувати ідеологію залучення модераторів комітетів підприємців, надавши їм з 2011 р. великі можливості щодо просування власного бізнесу в рамках основної діяльності комітету.

Саме ці можливості будуть виражатися в плануванні та реалізації певних обсягів робіт, виконуваних Дніпропетровською ТПП на договірних умовах для підприємства-модератора, а саме залучення потенційних клієнтів до заходів, що проводяться в рамках роботи комітету і включають різноманітні рекламно-інформаційні продукти та послуги, що пропонуються ДТПП модератору:

 • залучення зацікавлених компаній області на презентації підприємств модераторів комітетів;
 • реклама в ЗМІ ДТПП (журнал, сайт, електронні цільові дайджести);
 • періодичні поштові та електронні розсилки пропозицій модератора;
 • акцент на пропозиції підприємства-модератора в каталогах і базах даних ДТПП, рекламно-презентаційної продукції ДТПП;
 • інші можливі форми співробітництва.

Впевнені, що вже перший рік спільної роботи підприємств, що працюють з Палатою на вище описаних основах в різних напрямках консалтингу, фінансових і страхових послугах, забезпечення безпеки бізнесу, транспортно-експедиційної і митно-брокерської діяльності, логістики, IT-послуг, рекламно-інформаційних послуг, туристичних послуг, послуг проектування цивільних і промислових об'єктів, енергоаудиту і будівництва буде взаємовигідним та повним досвіду розвитку.

 

Запрошуємо Вас до співпраці в створенні та організації роботи комітетів підприємців при Дніпропетровській ТПП в якості керівників/модераторів даних структур.

 

Для отримання детальної інформації та консультацій звертайтеся, будь ласка, за тел. 056 374-94-09 (12,13) – Віталій Новіков.