Оренда конференц-залів

Конференц-зали для проведення заходів ділової та науково-освітньої спрямованості.

Дніпропетровська торгово-промислова палата пропонує проведення заходів ділової та науково-освітньої спрямованості в конференц-залах, розташованих за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Шевченка, 4, 3 поверх (поруч з Національним гірничим університетом).

  • Конференц-зал площею 115 м2, оптимальної місткістю до 80 осіб, мебльований, з мобільним мультимедійним та звукоусиливающего устаткування, WiFi, кондиціонером.
  • Конференц-зал площею 115 м2, оптимальної місткістю до 60 осіб, мебльований, зі стаціонарним мультимедійним обладнанням, WiFi, кондиціонером.
  • Зал площею 42 м2 з великим овальним столом місткістю до 24 осіб, обладнаний всіма необхідними меблями та кондиціонером. По можливості зал можна доукомплектувати мультимедійним обладнанням.
  • Зал площею 52 м2 з великим овальним столом місткістю до 24 осіб + додаткові посадочні місця по периметру приміщення. Обладнаний кондиціонером, екраном для проектора, при необхідності можна встановити додаткове мультимедійне і звукопідсилююче обладнання.

За Вашим бажанням зал доповнюється необхідним обладнанням, також надається комплекс супутніх організаційних послуг (залучення лекторів, планування програм, розсилка запрошень, реклама, забезпечення кава-брейків та фуршетів та ін.)

Дніпропетровська ТПП анонсує заходи, що проводяться в офісі ДТПП, у власних ЗМІ (сайт www.dcci.org.ua, електронний бюлетень). Вартість послуг обговорюється індивідуально.

т./ф.: (056) 374-94-10/12, e-mail: mes@dcci.org.ua.

Конференц-залплощею 115 м2(до 80 осіб)

Конференц-зал площею 115 м2, оптимальної місткістю до 80 осіб, мебльований, з мобільним мультимедійним та звукоусиливающего устаткування, WiFi, кондиціонером.

Конференц-зал площею 115 м2 (до 60 осіб.)

Конференц-зал площею 115 м2, оптимальної місткістю до 60 осіб, мебльований, зі стаціонарним мультимедійним обладнанням, WiFi, кондиціонером.

Зал площею 42 м (до 24 осіб)

Зал площею 42 м2 з великим овальним столом місткістю до 24 осіб, обладнаний всіма необхідними меблями та кондиціонером. По можливості зал можна доукомплектувати мультимедійним обладнанням.

Конференц-зал площею 52 м2 (до 24 осіб.)
Зал площею 52 м2 з великим овальним столом місткістюдо 24 человек + додаткові посадочні місця по периметру приміщення. Обладнаний кондиціонером, екраном для проектора, при необхідності можна встановити додаткове мультимедійне і звукопідсилююче обладнання.