Недержавний реєстр надійних партнерів

Шановні керівники підприємств!

Якщо Ваше підприємство економічно стійко відпрацювало в минулому 2015 році, не має заборгованості за кредитами і прибуткове в поточному - ця інформація повинна Вас зацікавити.

Відповідно до ст. 14 Закону України «Про торгово-промислові палати в Україні» та керуючись практикою міжнародного ділового співробітництва Торгово-промислова палата України та регіональні торгово-промислові палати відповідно ведуть недержавний реєстр українських підприємств, фінансовий стан яких свідчить про їх надійність як партнерів у підприємницькій діяльності в Україні та за її межами.

Торгово-промислові палати, як авторитетні ділові асоціації відомі у світі вже понад 400 років. Сформована міжнародна практика показує, що сертифікати надійності, що видаються торговими палатами, визнаються в більшості розвинених країн як свідчення економічної спроможності підприємства, успішного бізнесу і сприяють отриманню найбільш вигідних умов від іноземних інвесторів.

Створений ТПП України Реєстр діє з 1994 року з метою сприяння відкриття для українських підприємств зовнішніх ринків, розвитку науково-технічних і торговельних зв'язків між українськими підприємцями та підприємцями зарубіжних країн, розширення можливостей зовнішньоекономічного співробітництва українських підприємств, забезпечення в межах законодавства доступної інформації про суб'єктів господарської діяльності.

Внесення до Реєстру надійних партнерів підтверджує стабільний фінансовий стан підприємства, є гарантією надійності і довіри.

Підприємство, що отримало свідоцтво про внесення до Реєстру, стає більш привабливим для потенційних партнерів.

До Реєстру надійних партнерів вносяться підприємства (незалежно від форми власності), які відповідають таким вимогам:

  • є юридичною особою, яка створена і діє відповідно до законодавства України;
  • не є збитковим протягом останніх двох років;
  • не має простроченої заборгованості за банківськими кредитами;
  • економічні показники відповідають критеріям, визначеним для внесення до Реєстру.

Внесення до Реєстру здійснюється на підставі заяви, підписаної керівником підприємства. До неї додаються завірені керівником підприємства копії:

  • установчих документів;
  • витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
  • балансу підприємства (форма №1) та звітів за формами №2, №3, №4, №5 (вся звітність річна);

а також:

  • реєстраційна картка встановленого зразку, завірена керівником і головним бухгалтером підприємства (бланк картки можна отримати в Дніпропетровській торгово-промисловій палаті);
  • згода керівника підприємства про надання третім особам інформації з реєстраційної картки.

*Посадові особи підприємств, що підписують заяву, несуть відповідальність за надання неправдивої інформації щодо показників їх фінансово-господарської діяльності. 

Якщо економічні показники Вашого підприємства відповідають встановленим критеріям, і Ви хочете, аби інформація про вашу компанію була доступна для іноземних інвесторів, як про надійного у фінансовому відношенні партнера, прохання звертатися до фахівців відділу зовнішніх зв'язків та інвестицій УЗЕЗ Дніпропетровської торгово-промислової палати за тел./факс: +38 (056) 374-94-12 (09), e-mail: mes@dcci.org.ua, контактна особа: Савчук Євгенія.

 

Додатки:

Реєстраційна картка

Тарифи на послуги, пов’язані з веденням ТПП України Недержавного реєстру надійних партнерів

Оставить отзыв: