Бізнес в онлайні. Україна-Естонія

Сучасна динаміка розвитку світової мережі дає унікальні можливості нового виду комунікації підприємств у форматі онлайн. Тож,підтимуючи подібні тенденції, Дніпропетровська торгово-промислова палата спільно з Торгово-промисловою палатою Естонії, за підтримки Посольства України в Естонії та Посольства Естонії в Україні запрошують на онлайн В2В зустріч між підприємствами України та Естонії, націлених на розширення кордонів співпраці та пошуку ділових партнерів.

Кожен з вітчизняних підприємців має змогу заповнити анкету на участь та обрати естонські підприємства, з якими цікаво провести В2В перемовини в онлайн форматі.

Серед компаній - учасників від Естонської сторони будуть представлені:

1. Компанія «SRC Group AS» - надає послуги проеєктування та інжинірингу, технічного і внутрішнього ремонту в морському і офшорному секторах. Компанія має представництва в Нідерландах, Норвегії, Естонії, Італії, Польщі, а також офіси продажів в США і Південної Кореї. SRC виконує ремонтні роботи, проєкти модернізації, спеціалізовані перетворення в короткі терміни і складні індивідуальні перетворення в віддалених районах по всьому світу. Група успішно виконала більше 4000 проектів по всьому світу, від невеликого ремонту до модернізації під ключ.

Цікавлять субпідрядники та кадрові компанії в галузі проєктування та інжинірингу, технічного та внутрішнього ремонту в морському секторі.

Сайт компанії: www.src.ee

2. Компанія «Afterone OÜ» заснована в 2004 році, є естонською компанією-субпідрядником, що спеціалізується на токарних та фрезерних роботах з ЧПУ.

Afterone - це сімейна компанія, метою якої є стати найсучаснішим постачальником послуг з фрезерного та токарного обслуговування з ЧПУ в Естонії. Окрім послуг механічної обробки,Afterone розробляє найсучасніші продукти для підвищення ефективності виробництва своїх клієнтів.

Цікавлятьдистриб'ютори продукції та зацікавлені компанії, співпраці в цій галузі.

Сайт компанії: www.afterone.euwww.aixon.eu

3. Компанія «SupplierPlus Group OÜ» - це хмарне рішення фінансування Постачальника, що працює на блокчейні. Рішення може бути легко інтегровано в бухгалтерське програмне забезпечення дебітора або використано через хмарну платформу, яка дозволяє почати використання вже протягом 1-ого дня.

SupplierPlus було створено, як більш швидку і просту альтернативу банківського факторингу для всіх учасників транзакцій: від продавців інвойсів і банків до дебіторів.

Цікавлять імпортні та експортні компанії, яким потрібно фінансувати торгівлю. Українські компанії, які зацікавлені у факторингу.

Сайт компанії: www.supplierplus.comwww.supplierplus.com.ua

4. Компанія «Hunt-Fish Group» експортує свіжу,заморожену та копчену рибу, вирощену в фермах. Усі товари, що експортуються, мають сертифікацію ЄС, це означає, що завод відповідає правилам та стандартам, встановленим відповідними європейськими органами.

Підприємство готове постачати свіжу та заморожену рибу різних сімейств, в тому числі й осетрових та шукає потенційних партнерів для постачання на територію України.

Сайт компанії: www.huntfish.ee

5. Транспортно-експедиторська компанія «LINKOBALT Ltd.» працює на ринку міжнародних перевезень. Компанія працює на ринку міжнародних перевезень та має  всі необхідні страховки (як на міжнародні перевезення, так і на транспортно-експедиційну діяльність). Компанія протягом п'яти останніх років входить до списку 50 кращих транспортно-експедиторських компаній Естонії. Всі співробітники мають великий досвід роботи в сфері логістики та міжнародних перевезень.

Цікавлять потенційні клієнти та партнери, які зацікавлені у послугах, що надає компанія в сфері логістики та вантажоперевезень.

Сайт компанії: www.linkobalt.eu

Проєкт програми онлайн вебінару:

10:00 - 10:05 – організаційні та технічні моменти проведення заходу. Слово модератора;

Маргус Ілм'ярв, Естонська торгово-промислова палата;

10:05 - 10:15 – Вітальна промова Мар'яни Беца, Надзвичайного і Повноважного Посла України в Естонській Республіці;

10:15 - 10:25 – Вітальна промова Каімо Кууска, Надзвичайного і Повноважного Посла Естонії в Україні;

10:25 - 11:00 - Презентація економічного та інвестиційного потенціалу Дніпропетровської області.

- Віталій Жмуренко, президент Дніпропетровської торгово-промислової палати;

- Олександр Ракша, начальник управління зовнішньоекономічної діяльності Дніпропетровської обласної державної адміністрації (ТВА);

- Валентина Затишняк, директор Дніпропетровського інвестиційного агентства (ТВА);

11:00 - 11:30- Огляд підприємницького середовища Естонії.

Віталій Галицьких, член правління Українсько-естонської торгової палати;

11:30-13:00 – Міні презентації естонських та українських підприємств (1-2 хв./підприємство).

Підбір учасників зустрічей проводять організатори, виходячи з профілю підприємства, заповненого учасником бізнес-форуму при реєстрації.

Участь для членів Дніпропетровської торгово-промислової палати безкоштовна!

Для участі необхідно не пізніше 20 квітня попередньо пройти реєстрацію за наступним посиланнямhttps://cutt.ly/fcKJF6q

Контактна особа: Лук'яненко Владислав, Центр підтримки експорту УЗЕЗ Дніпропетровської торгово-промислової палати, тел.:  (056) 374-94-10 (12, 09), e-mail: export@dcci.org.ua
Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться