Діалоги про глибинні трансформації. Як «білі ворони» досягають мети

Запрошуємо Вас відвідати «Діалоги про глибинні трансформації. Як «білі ворони» досягають мети» https://www.facebook.com/events/293939661478939, що відбудеться 20 лютого 2019р., з 17:30 по 20:30 в Києво-Могилянській Бізнес Школі (вул. Волоська 8/5, м. Київ).

Формат заходу є постійно діючою платформою, де власники та топ-менеджери можуть почути унікальний різногалузевий досвід із перших вуст від «білих ворон», які не побоялися зробити на ринку революцію та досягти успіху. Ця зустріч присвячена знаковій події – виходу україномовного видання бестселера бізнес-літератури книги Еліягу Голдратта «Мета».

Тож, власним досвідом будуть ділитися такі «білі ворони»:

  • Олександр Суворов, власник європейського виробника видувного обладнання для ПЕТ-тари - PET Technologies(https://pet-eu.com/ru/) розповість як впровадження всіх концептів з книги «Мета» допомогло не тільки стати надійним постачальником обладнання, але й відкрило нові можливості для зростання. За рік компанії вдалося повністю змінити власну бізнес-модель в логіці Теорії обмежень. Особливо цікавим цей досвід буде для виробників різних галузей та типів.
  • Антон Мартинов, співвласник видавництва Наш Формат (https://nashformat.ua/) розповість як вдалося зробити українську бізнес-книжку якісною та цікавою для читача. Він розкриє, чому видавництво обрало книгу «Мета» та отримало виключні права на видавництво та переклад книжки, а також як «Нашому Формату» вдається завжди обирати найцікавіші книжки для своїх читачів.
  • Андрій Колотов, Партнер Apple Consulting, викладач KMBS та учень Еліягу Голдрата, який успішно трансформує європейські та українські компанії за допомогою Теорії обмежень біля 20 років, розкриє «зашиті» у книгу інсайти та розповість про найчастіші помилки, які припускають компанії при впровадженні ТОС після прочитання книги «Мета».

Вартість участі з одного учасника складе 600 грн. Реєстрація: https://goo.gl/bBZqrH

Дніпропетровська торгово-промислова палата є інформаційним партнером заходу. При виникненні будь-яких запитань, будь ласка, звертайтесь безпосередньо до організаторів за тел.: +38 073 100 11 29 або електронною поштою yuliia.naidych@kmbs.ua.




Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться