Dnipro HR Forum

Запрошуємо власників, директорів, керівників з підбору і управління персоналом, HR бізнес-партнерів, менеджерів по навчанню та розвитку персоналу, фахівців з розвитку корпоративної культури та внутрішніх комунікацій, HR-бренд менеджерів підприємств малого та середнього бізнесу до участі в Дніпровському HR-Форумі (http://dnipro-hr-forum-2018.tilda.ws), який відбудеться у Дніпрі 25 травня 2018р.

Захід організовує Центр підтримки бізнесу м. Дніпро, заснований при Дніпропетровській торгово-промисловій палаті за підтримки ЄБРР в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу.

Метою форуму, враховуючи економічну, соціальну та демографічну ситуацію, є ознайомлення представників середнього та малого бізнесу із доступними технологіями та кейсами щодо пошуку, відбору та роботи з персоналом від профільних експертів та фахівців компаній-лідерів ринку, міжнародних експертів-менторів, представників профільних державних організацій, освітніх установ, бізнесових асоціацій та організацій роботодавців.

Участь у форумі є безкоштовною за умови попередньої реєстрації за онлайн-посиланням https://form.jotformeu.com/81163790302350 не пізніше 24 травня 2018 року.

В рамках форуму відбудеться практична майстерня від Ути Бюлер, міжнародного HR- експерта, практика з багаторічним досвідом управління персоналом. 

Реєстрація на практичну майстерню здійснюється окремо за посиланням: https://form.jotformeu.com/81233915502349Вартість участі складає 1200 грн. з ПДВ/учасник.

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, за тел.: (056) 374-94-12, e-mail: bsc-dnipro@dcci.org.ua, Центр підтримки бізнесу м. Дніпро, оснований при Дніпропетровській торгово-промисловій палаті за підтримки ЄБРР в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу.
Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться