Експортуємо правильно. Алгоритм дій щодо формування ціни на свій товар: що потрібно враховувати?

Запрошуємо підприємства регіону до участі у практичному семінарі, присвяченому питанням виходу вітчизняної продукції на зарубіжні ринки «Експортуємо правильно. Алгоритм дій щодо формування ціни на свій товар: що потрібно враховувати?» який відбудеться 31 березня 2017р. в приміщенні Дніпропетровської торгово-промислової палати (вул. Шевченка, 4, кім. 304).

Програмою зустрічі передбачено розгляд наступних тематичних частин:

  • Маркетингова стратегія. Як знайти свій ринок? Практичні поради.
  • Зони вільної торгівлі України та інших країн. Як скористатися і яка з них користь?
  • Тарифні графіки. Технічні бар’єри в ЄС, інших країнах з преференційним режимом торгівлі. На що необхідно звернути увагу українському експортеру?
  • Попередній аналіз власних експортних можливостей. Аналіз статистичної інформації щодо ціни свого товару. Аналіз ризиків при експорті.
  • Оплата за товар, умови поставки згідно правил Інкотермс 2010, міжнародні перевезення, страхування товару та ціна на товар.
  • Загальний підсумок.

Детальна програма заходу додається. Семінар проходитиме в реальному режимі з використанням власних ПК учасників.

Спікер – Микола Ларін (м. Київ), досвідчений фахівець з питань ЗЕД, керівник проектів Асоціації експортерів і імпортерів «ЗЕД», член Робочої групи з питань «Інкотермс 2010» при УНК МТП, брав активну участь у перекладі, адаптації до національної термінології правил Інкотермс 2010, а також очолював групу з перекладу та видання в Україні офіційної публікації МТП «Коментар ICC до правил Інкотермс 2010».

Вартість участі одного представника від підприємства складе 1200 грн. з ПДВ. Участь для підприємств, що обслуговуються в ТПП в рамках дії програми для членів Палати «ТПП – ближче до бізнесу. Ефективне партнерство», - безкоштовна. Докладніше про програму за наступним посиланням: http://www.cci.dp.ua/programa-rosshirenogo-partnerstva.html.

Для участі обов’язкова реєстрація за формою, що доступна за наступним посиланням: https://goo.gl/zkRBWr

Довідки за тел. (056) 374-94-10 (09, 12), e-mail: mes@dcci.org.ua, mesdcci@gmail.com. Контактна особа: Безчасна Ольга.

Додаток: програма семінару
Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться