10-а виставка Expo Pakistan

За люб’язно наданою нам Посольством Ісламської Республіки Пакистан в Україні інформацією, Пакистанський Орган Розвитку Торгівлі (ПОРТ) запрошує українських покупців до участі в 10-й виставці Expo Pakistan, яка відбудеться в період з 9 по 12 листопада 2017р.

В рамках виставки команда ПОРТ організовує В2В зустрічі між продавцями та покупцями. Принагідно ПОРТ забезпечує українським учасникам часткове покриття (близько 70%) витрат на авіаквитки та проживання в запропонованих організаторами готелях, організовує зустріч в аеропорту м. Карачі.

Expo Pakistan - наймасштабніша виставка у своєму регіоні, яка демонструє найбільшу колекцію експортних товарів та послуг Пакистану. Іноземні експоненти з сусідніх країн також використовують цю платформу для демонстрації своїх продуктів.

Вже традиційно чотириденна виставкова акція є містом комунікації для великої кількості підприємств зі всього світу, що дає їм можливість розпочати покупку та замовлення на майбутні сезони.

Вперше успіх цього заходу був зафіксований у 2015 році завдяки участі великої кількості місцевих та іноземних покупців загальною вартістю пропозицій приблизно на 1,2 мільярда доларів.

Цього року планується представити продукцію в наступних секторах: інженерні рішення, текстиль, шкіра, техніка, меблі, ювелірні вироби, спортивні товари, продукти харчування, хірургія та фармацевтика, послуги й інше (докладніше на сайті виставки: www.expopakistan.gov.pk).

Зі всіх питань стосовно участі у візиті прохання контактувати з фахівцями відділу зовнішніх зв’язків та інвестицій УЗЕЗ за тел.: (056)374-94-12 (10, 09), mes@dcci.org.ua.
Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться