Інформаційний захід стосовно можливостей мережі EEN в рамках програми ЄС COSME

В контексті ратифікації Угоди про участь України в програмі ЄС «Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу (COSME) (2014-2020)» та затвердження цієї Угоди Президентом України, Торгово-промислова палата України разом з Інститутом фізики НАН України (члени Консорціуму «EEN-Ukraine») організовують інформаційний день для українських компаній, підприємців та підприємств стосовно можливостей мережі EEN, як невід’ємної складовою програми COSME.

Мережа EEN є віртуальним торговельним майданчиком та охоплює 65 країн, де працює понад 600 бізнес-асоціацій. Це також понад 2,5 млн. компаній-учасниць, понад 16 000 технологічних розробок та бізнес-пропозицій. Протягом року EEN проводить близько 100 великих заходів для бізнесу, на яких понад 18 000 компаній-учасниць (b2b зустрічей) шукають партнерів.

Захід відбудеться 30 листопада 2017 року з 10:00 до 13:00 у приміщенні торгово-промислової палати України за адресою: м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33, 4-й поверх, конференц-зал «Колізей». Початок реєстрації о 9:30.

За допомогою EEN українські підприємці можуть:

  • Шукати потенційних покупців продукції в ЄС та інших країнах – учасницях EEN;
  • Розміщувати комерційні замовлення, поширювати/відстежувати комерційні пропозиції;
  • Шукати та залучати новітні технології з-за кордону;
  • Шукати інвесторів та партнерів у ЄС та інших країнах – учасницях EEN, в т.ч. для створення спільних підприємств;
  • Подавати заявки та брати участь в EENможна через членів Консорціуму EEN-Ukraine. Послуги членів Консорціуму в рамках EEN є безкоштовними.

Як можуть допомогти члени Консорціуму:

  • Консультації та підтримка у пошуку партнерів (у т.ч. з ЄС) для спільної участі у проектах COSME;
  • Роз’яснення правил конкурсів та тендерних процедур;
  • Сприяння налагодженню бізнес-контактів в рамках мережі EEN тощо.

Участь у заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації за посиланням https://goo.gl/forms/JT8IGRD5d7OjlhNf1.

У разі виникнення запитань, можна отримати консультацію в Управлінні зовнішньоекономічних зв’язків Дніпропетровської ТПП за тел.: (056) 374-94-09 (10, 12), e-mail: members@dcci.org.ua
Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться