IV Національний експортний форум

Інформуємо, що у період з 04 по 09 червня п.р. відбудеться серія заходів на підтримку вітчизняного експорту під загальною назвою «Київський експортний тиждень-2018» («Kyiv Export Week-2018»).

Зокрема, 04 червня 2018 р. у м. Київ відбудеться IV Національний експортний форум. Захід планується за участі Прем’єр-міністра України В. Б. Гройсмана.

Форум по праву став принципово новою українською платформою для ефективного діалогу бізнесу та влади.

Захід буде присвячено обговоренню актуальних питань підтримки вітчизняного експорту в Україні, розвитку міжнародної торгівлі, а також встановленню прямих ділових контактів з потенційними іноземними діловими партнерами.

Для участі у Форумі будуть запрошені представники Уряду України, українських ділових кіл, дипломатичного корпусу, акредитованого в Україні, міжнародних організацій, делегації іноземних торгово-промислових палат, а також вперше потужні закордонні компанії-імпортери тощо.

Враховуючи вищевикладене, запрошую взяти участь у даному заході.

Загальна вартість для приватних учасників Форуму становить 1000,00 грн. з ПДВ.

У свою чергу, вартість участі для підприємств-членів Дніпропетровської ТПП становить 700,00 грн. з ПДВ за одного учасника.

У разі зацікавленості прохання зареєструватися за посиланням: https://goo.gl/33RtcH.

За додатковою інформацією щодо заходу можна звертатися за тел.: (056) 374-94-09 (12) або e-mail: mes@dcci.org.ua, управління зовнішньоекономічних зв’язків ДТПП.

Додаток: проект програми Форуму
Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться