Як побудувати прибутковий експорт

Центр підтримки експорту, що заснований при Дніпропетровській торгово-промисловій палаті, запрошує представників бізнесу – діючих та майбутніх експортерів до участі у дводенному тренінгу-інтенсиві «Як побудувати прибутковий експорт».

Мета тренінгу – навчання принципам побудови експортного бізнесу, управлінським навичкам, а також прикладним навичкам, необхідним для ведення успішного експортного бізнесу.

Практична цінність тренінгу полягає в отриманні:

  • навичок з розробки стратегії компанії;
  • знань маркетингу і розуміння інструментів просування товарів;
  • розуміння принципів продажу товарів на експорт, побудови правильної структури експортного бізнесу;
  • знань з планування фінансів та управління фінансами компанії;
  • навичок з розрахунку експортних цін та ефективності експортного бізнесу;
  • знань з міжнародної логістики, сертифікації, міжнародного контрактного права та експортного сервісу;
  • системних знань по принципам побудови експортного бізнесу.

Всі знання і навички, отримані під час тренінгу, можуть бути одразу ж застосовані в бізнесі і дати швидкий позитивний ефект.

Тренінг проводитиме Ігор Снітівкер, котрий має досвід експорту з 1992 року, працював керівником продажів, директором з експорту, комерційним директором, генеральним директором, співзасновником компаній України, що здійснюють експорт. Володіє практикою успішної побудови системи експортних продажів і зарубіжної дистрибуції до країн СНД, ЄС та Північної Америки. За його безпосередньої участі реалізовано експортні бізнес-проекти в сегментах послуг, промислових товарів і FMCG. Має досвід роботи в компаніях в країнах Євросоюзу (Угорщина, Словаччина, Чехія, Німеччина, Польща), є консультантом ЄБРР, експертом JICA (JapanInternationalCooperationAgency.

Тренінг відбудеться 29-30 січня 2019 року в м. Дніпро у приміщенні Дніпропетровської торгово-промислової палати (вул. Шевченка, 4).

Захід організовує Центр підтримки експорту, заснований при Дніпропетровській ТПП за підтримки Посольства Великої Британії в Україні, Торгово-промислової палати України, як частина проекту «Створення ефективної системи інформування бізнесу в Україні про переваги Угоди про асоціацію та її частини ЗВТ+ з Європейським Союзом».

Вартість участі у дводенному тренінгу-інтенсиві складає 3800,00 грн. з ПДВ.

Детальна програма

Реєстрація  не пізніше 22 січня 2019 року. Група обмежена 20 учасниками.

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, за тел.: +38 (056) 374-94-12/09, e-mail: export@dcci.org.ua.
Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться