Нові можливості та інструменти для ефективної зовнішньоекономічної діяльності підприємства

Запрошуємо до участі в семінарі-практикумі на тему: «Нові можливості та інструменти для ефективної зовнішньоекономічної діяльності підприємства», який відбудеться 12 липня 2018 р. з  10:00 до 16:00 в приміщенні Дніпропетровської торгово-промислової палати (м. Дніпро, вул. Шевченка, 4).

Лектор -  Сергій Свистіль, віце-президент Торгово-промислової палати України, один з найкращих фахівців з міжнародної торгівлі (https://ucci.org.ua/about/management/sergey-whistling).

Програмою заходу передбачено розгляд наступних питань:

1. Що можна взяти корисного з останніх заходів щодо організації міжнародної преференційної торгівлі.

2. Особливості організації торгівлі з окремими країнами світу.

3. Входження на ринки інших країн за умови браку коштів. Рекомендації.

4. Оцінка маржинальності та ризиків зовнішніх ринків, організація переговорів та перевірка потенційних контрагентів в умовах сучасних викликів.

5. Організація ефективної контрактної роботи за мінімізації ризиків та втрат.

6. Зменшення ризиків та вирішення проблемних питань, пов'язаних із валютним контролем та ситуаціями, коли з вами не розрахувались по контракту.

7. Зменшення ризиків та вирішення проблемних питань, пов'язаних із поставкою неякісного товару або товару, що не відповідає умовам поставки або вимогам країни імпорту.

8. Зменшення ризиків та підвищення конкурентоспроможності за рахунок логістики.

9. Нові підходи та зміни в митній справі і податковій політиці.

10. Як зменшити ризики та втрати в разі виникнення обставин, які не можна передбачити.

Вартість участі у практикумі складає 960,00 грн.з ПДВ/учасникОбов’язкова попередня реєстрація за посиланням: https://goo.gl/23ikEd.

У разі зацікавленості та за додатковою інформацією прохання звертатися до Управління зовнішньоекономічних зв’язків Дніпропетровської торгово-промислової палати за тел.: (056) 374-94-09 (10), e-mail: members@dcci.org.ua.

Додаток: програма зустрічі
Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться