Регіональний форум бізнес консалтингу Consult.dp'2019

Зустрічаємо весну у Дніпрі регіональним форумом бізнес консалтингу CONSULT.DP '2019 і запрошуємо на цю зустріч фахівців консалтингової галузі, які в рамках заходу отримають можливість налагодити нові контакти з колегами та партнерами, обмінятись досвідом, об'єднати зусилля професійних консультантів для надання консалтингової підтримки малому та середньому бізнесу регіону в його розвитку на території Дніпропетровської області.

Програма заходу доступна за посиланням: http://bit.do/eNRSV

Коли та де зустрічаємось?

24 квітня 2019р.в Івент Холі Axelhof Boutique Hotel (вул. Мечнікова, 14/44, м. Дніпро).

Участь для консультантів безкоштовна за умови обов’язкової попередньої реєстрації за посиланням: https://form.jotformeu.com/90883592181364

Учасники форуму матимуть нагоду отримати нові практичні навички в рамках окремої сесії «Моніторинг медіа, як передумова успішного консалтингового бізнесу».

Тож, якщо Вам цікаво взяти участь в практичній сесії, під час якої Ви матимете можливість опанувати інструментарій дослідження комунікації та репутації -ІТ розробки софтів для моніторингу традиційних та соціальних медіа: Шукач.info, Pyramid, Noks 1.1, а також дізнатись:

  • Як побудувати якісну комунікацію, яка б відповідала репутації та іміджу компанії;
  • Як оцінити медійне середовище компанії та побудувати стратегічні комунікації зі споживачем через засоби масової інформації;
  • Як отримати доступ в пошукову систему, до створення пошукових запитів, роботи з софтами та вмінням читання та аналізу отриманої інформації.

Зареєструйтесь, будь ласка, за посиланням: https://form.jotformeu.com/91067229808362

Вартість участі у практичній сесії складає 600 грн. з ПДВ.

Захід організовує Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Дніпро, заснований при Дніпропетровська Торгово-промислова Палата за підтримки ЄБРР: консультації для малого бізнесу в Україні в рамках ініціативи #EU4Business Європейського Союзу.

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, за тел.: +38 (056) 374-94-12 (10) або на електронну пошту dnipro@bisc.org.ua.
Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться