Щодо зустрічі з представниками німецької бізнес делегації

Запрошуємо на зустріч з представниками німецької бізнес делегації, що завітає до Дніпра 18 квітня 2018р. в рамках співпраці Дніпропетровської та Магдебурзької торгово-промислових палат.

Формат заходу передбачає попередню презентацію німецьких підприємств та двохсторонні переговори.

Початок зустрічі в Дніпрі о 9:30, регламент – 3,5 години. Місце проведення: Дніпропетровська торгово-промислова палата, вул. Шевченка, 4, м. Дніпро.

Участь для українських учасників безкоштовна. Обов’язкова попередня реєстрація шляхом заповнення форми за наступним посиланням: https://goo.gl/TKhmG3.

В складі делегації керівники наступних підприємств німецького регіону Саксонія – Ангальт:

1. «Зіберт – Гідравліка & Пневматика» (www.siebert-hydraulik.de), рік заснування 1990, на сьогоднішній день на підприємстві працює близько 40 осіб. Продавець/дистриб’ютор товарів в сфері гідравліка/пневматика, машинобудування, обробка металу різанням (більше 300 000 найменувань), повного асортименту лідера світового ринку в області гідравліки – Parker Hannifin.

Займається як продажем компонентів, так і втіленням в життя специфічних для галузей гідравліка та пневматика проектів.

Бажані партнери: машинобудівні, промислові підприємства, фірми, які мають справу із гідравлікою, сільськогосподарською технікою.

Вид бажаної кооперації: поставка товарів, виробництво, надання консультацій, передача виробничих замовлень на Україні.

2. ТОВ «INOGET» (http://inoget.de), рік заснування 1990, на сьогоднішній день на підприємстві працює 2 особи. Виробник пробовідбірників для зерна, єдиний виробник повністю автоматизованих систем.

Бажані партнери: зерносховища, портові  відділи для вантажних операцій.

Вид бажаної кооперації: експорт продукції, що виробляється.

3. ТОВ «REICO технологія пластмас» (http://www.reico-kunststoffe.de), рік заснування 1951, на сьогоднішній день на підприємстві працює 25 осіб.

Сфери діяльності: переробка пластмас, лиття під тиском, термообробка, зварювання, формування термопластичних полімерів.

Виробник санітарно-технічного обладнання (лійки для душу, біде, комплектуючі), зовнішніх/внутрішніх частин електродвигунів (до ø63), шоломів, автомобільних боксів на дах.

Бажані партнери: підприємства, які займаються гальванізацією синтетичних полімерів.

Вид бажаної кооперації: розміщення на українському підприємстві замовлення з нанесення гальванічного покриття на пластикову поверхню (хромування), довгострокове співробітництво, обмін досвідом.

4. ТОВ «Центр допомоги дітям та підліткам Грос Бёрнеке» (http://www.kjhz-grossboernecke.de) - заснований у 1996 році, на сьогоднішній день в Центрі працює близько 75 осіб. Є професійним надавачем послуг лікувально-педагогічної спрямованості для дітей та підлітків. За високий рівень професіоналізму послуг, що надаються, відповідає команда з різнопрофільних психологів, лікувальних/корекційних педагогів, ерготерапевтів та атестованих вихователів.

Бажані співбесідники:

  • професійні кадри зі спеціалізацією психологія та педагогіка;
  • проф.-тех. училища, ВУЗи зі спеціалізацією навчання «педагогіка».

Вид бажаної кооперації:

  • трансфер педагогічних кадрів, котрі хочуть працювати в сфері допомоги дітям та підліткам;
  • передача дипломних робіт, науковий діалог;
  • культурний обмін, наприклад, на базі літніх таборів для дітей та підлітків;
  • діалог з українськими закладами для дітей та підлітків.

Зі всіх організаційних питань щодо зазначеного заходу прохання контактувати з фахівцем українсько-німецького коопераційного бюро Дніпропетровської торгово-промислової палати Євгенією Бойко за тел.: (056)374-94-10 (12), e-mail: bco@dcci.org.ua.
Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться