Торгова місія до Ізраїлю

Інформуємо, що 22-24 липня 2018р. українська бізнес та урядова делегації планують відвідати Ізраїль з торговою B2B місією. 

Приєднуйтесь до української бізнес-делегації торгової місії до Ізраїлю в IT та меблевому секторах, яка відбудеться з 22 по 24 липня 2018 року!

Організатор – Офіс з просування експорту та Мінекономрозвитку у співпраці з Міністерством закордонних справ України. Програма фінансується ініціативою EU4Business за підтримки Європейського банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР).

Торгова В2В місія має на меті відкриття нових можливостей для українських компаній в IT та меблевому секторах на ринку цієї країни. Вона дозволить компаніям-учасницям краще зрозуміти й вивчити ринок та встановити безпосередні ділові контакти з потенційними ізраїльськими партнерами.

Програма торгової місії, окрім ділових зустрічей з представниками ізраїльських бізнес-кіл в форматі В2В, передбачає зустрічі з Посольством України в Ізраїлі, українською бізнес-діаспорою, організацією Israeli Ukrainian Alliance, Федерацією торгово-промислових палат Ізраїлю, а також обмін досвідом з найбільш успішними ізраїльськими компаніями в ІТ та меблевій галузях.

РЕЄСТРАЦІЯ триває до 6 червня 2018 року за посиланням: https://goo.gl/JN9h4N

Відбір компаній для участі в місії проходитиме з 6 до 20 червня.

Критерії відбору учасників:

  • Компанія є зареєстрованим суб’єктом (приватний підприємець або юридична особа).
  • Компанія є малим або середнім бізнесом – максимум 250 працівників.
  • Власність підприємства: принаймні 51% українських акцій.
  • Наявність веб-сайту та маркетингових матеріалів англійською мовою.
  • Компанія-учасник гарантує повну готовність покрити логістичні витрати свого представника в торговій місії (авіаквитки, проживання, харчування).
  • Учасник торгової місії повинен вільно володіти англійською мовою.
  • Хороша репутація.

Контактна особа: Ірина Онікієнко, старший експерт Офісу з просування експорту: ionikienko@epo.org.ua

Довідково:

Офіс з просування експорту – консультативно-дорадчий орган  при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України, покликаний допомагати українському бізнесу у виході на зарубіжні ринки, шляхом розвитку їх експортних компетенцій.
Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться