ТУРЕЦЬКО-УКРАЇНСЬКІ ділові зустрчі

Запрошуємо підприємців регіону долучитися до брокерського заходу в рамках 3-ї виставки продуктів харчування та напоїв, технологій, що використовуються у харчовій промисловості, пакування та логістики, що відбудеться 23 листопада 2018р. в м. Самсун (Туреччина).

Будучи найбільшим виставковим центром Чорноморського регіону, місто Самсун щорічно об’єднує понад 100 учасників та більше 50 тис. відвідувачів, включаючи представників бізнесу, уряду, а також організацій підтримки бізнесу та фінансових установ.

Організатор програми учасників брокерського заходу та координатор переговорів – Торгово-промислова палата міста Самсун в рамках співпраці з Європейською мережею підприємств (European Enterprise Network, EEN). 
Основною метою бізнес-місії є налагодження співпраці між підприємцями регіону та підприємцями з Туреччини, зацікавленими у розширенні харчового виробництва та налагодженні харчової промисловості.

В рамках бізнес-місії заплановано відвідування виставки, участь у семінарах, екскурсія по місту, а також індивідуальні зустрічі підприємців формату «В2В», зацікавлених у розширенні ділових зв'язків, з наданням їм майданчиків для проведення двосторонніх переговорів. 

Організатори заходу забезпечують два дні проживання, перекладачів, ділову та культурну програму, місцеві трансфери відібраних українських учасників, які працюють у сфері харчової промисловості. Тож не втрачайте унікальну можливість продемонструвати свій потенціал та знайти зарубіжних бізнес-партнерів! 

У разі зацікавленості у бізнес-місії та з метою організації графіку зустрічей «В2В», необхідно заповнити форму учасника: https://goo.gl/R1q5r5

За додатковою інформацією щодо заходу можна звертатися за тел.: (056) 374-94-12 або e-mail: mes@dcci.org.ua, управління зовнішньоекономічних зв’язків ДТПП.
Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться