Українсько-Іракський бізнес-форум

Інформуємо, що 23 листопада 2017 року в приміщенні ТПП України (вул. Велика Житомирська, 33, конференц-зала «Колізей», 4 поверх) відбудеться Українсько-Іракський бізнес-форум із залученням широкого кола підприємців з обох країн та представників Міністерств. Співорганізатором заходу виступає Українсько-Іракська Ділова Рада на чолі з паном Аббасом Альнурі.

Програма заходу передбачає пленарну частину, в якій будуть висвітлені найближчі перспективи та пріоритетні напрямки українсько-іракського економічного співробітництва, а також двосторонні B2B зустрічі між компаніями.

Сфера інтересів учасників іракської делегації, яка відвідає Форум зокрема включає: аграрний сектор - імпорт зернових та олійних культур і продуктів їх переробки (олії, борошна), харчову галузь (харчові товари та кондитерські вироби), м’ясо птиці, технічне устаткування (в т.ч. для харчової промиловості), меблеву галузь та деревообробку, будівельні матеріали та фармацевтику. Більш детальна інформація щодо компаній міститься у додатку.

Початок заходуо 11:00, реєстраціяз 10:30.

Вартість участі у форумі складає: при реєстрації до 19.11.17 - 480 грн. (з ПДВ), з 20.11.17 – 600 грн. (з ПДВ).

Для членів ТПП діє постійна знижка 25% від вказаних цін.

Тільки безготівкова форма оплати!

Реєстрація триває до 22-го листопада включно.

У разі зацікавленості просимо підтвердити участь, зареєструвавшись за посиланням https://goo.gl/Frtgdf

Після реєстрації на вказану адресу буде надісланий рахунок.

У разі зацікавленості та за додатковою інформацією прохання звертатися до Управління зовнішньоекономічних зв’язків Дніпропетровської ТПП за тел.: (056) 374-94-12 (10, 09) або ел. поштою: mes@dcci.org.ua

Додаток: перелік іракських компаній
Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться