Управління проектами – метод CriticalChain Project Management (ССРМ)

Запрошуємо власників та керівників проектів середніх та великих компаній різних галузейна майстер-клас «Управління проектами – метод CriticalChainProjectManagement (ССРМ)», що відбудеться 27 березня2019р.в офісі Дніпропетровської торгово-промислової палати (вул. Шевченка, 4, м. Дніпро).

Critical Chain Project Management (CCPM) – це проектний менеджмент критичного ланцюга, що є способом планування і управління проектами та акцентується на необхідних ресурсах (люди, обладнання, фізичний простір) для виконання задач проекту. Він відрізняється від більш традиційних методів, похідних від методу критичного шляху та алгоритмів PERT, що акцентуються на порядку виконання задач та жорсткому плануванні. Метод критичного шляху тяжіє до балансування використання ресурсів, та потребує їх гнучкості на початкових етапах проекту.

Одноденний інтенсив націлений надати дорожню карту змін в управлінні проектами за методологією Теорії Обмежень задля прискорення виконання проектів.

В рамках навчання учасники:

  • освоять нові правила, політики та принципи в управлінні проектами за методом ССРМ, використання якого дозволить бізнесу прискорити виконання проектів та, відповідно, збільшити власну прибутковість;
  • отримають набір рішень, які дозволять не тільки завершувати проекти вчасно в 98% випадків, а й навчаться виконувати їх якісно і в межах запланованого початкового бюджету;
  • отримають практичні завдання зі створення планів і роботи з виконанням проектів (практична робота учасників з Консультантом по реальному плануванню проектів згідно рішень ТОС в спеціалізованому програмному забезпеченні).

Тренінг проводитиме Андрій Колотов, партнер, керівник практики ТОС AppleConsulting® Володіє глибоким знанням всього ланцюга постачання «виробник – постачальник – мережевий роздріб» і вміння його вдосконалити, критичне мислення, принциповість.

Професійний досвід:

З 1993 року був у першій хвилі українських консультантів, які працювали в Міжнародному інституті бізнесу і Українському центрі післяприватизаційної підтримки підприємств.

З 1997 року – регіональний директор з продажу компанії Robertson&Blums (США). Успішно побудував в компанії департамент продажів в Україні, Казахстані та Азербайджані, а також – реалізовував багатомільйонні угоди з клієнтами з України, Росії та Казахстану.

З 2001 року – співзасновник і співвласник компанії InnoWare (впровадження ERP). З 2005 року – партнер і керівник ТОС-практики в компанії AppleConsulting®.

Освіта:

Київський інститут інженерів цивільної авіації, факультет «Автоматики та обчислювальної техніки».

Додаткова освіта:

1994 рік – Школа економіки (Проект The World Bank, Австрія)

1999 рік – (American Management Association (AMA), США, Чикаго

1999 рік – Decker Communication (США, Чикаго) – навички комунікації

2005-2006 роки: Програма «TOC Application Expert Programin TOC Operations&Distribution Management» в GoldrattSchools.

2006 рік: Програма «ТОС Salesand Marketing in b2b» в компанії SFS Co. (Solutions For Sales Company), Голандія.

2007 рік: міжнародна сертифікація TOCICO (Міжнародна сертифікаційна організація з Теорії обмежень) по Інструментах процесів мислення (JonahProgram) і всім операційним додаткам ТОС.

Особисті досягнення:

Автор і викладач бізнес-курсу – єдиної в Україні комплексної програми з вивчення Теорії обмежень «Фарт тут ні до чого» у Києво-Могилянській бізнес школі (kmbs) з 2006 року;

Автор майстер-класів, бізнес-рингів та бізнес-симуляторів по найбільш хвилюючим компанії темам.

Програма тренінгу

Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/FKaTWe

Вартість навчання складає 2532 грн./учасник з ПДВ.

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, за тел.: (056) 374-94-10 (09, 12), e-mail: mes@dcci.org.ua.
Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться