VIIІ виставка China HomelifeShow 2019

Фірма Meorient International Exhibition, Варшавська Господарча Палата, Асоціація Польських Медіа та редакція TTG за підтримки Дніпропетровської торгово-промислової палати запрошують українських підприємців взяти участь на пільгових умовах у VIII-й виставці China HomelifeShow 2019, яка відбудеться 29-31 травня 2019 року в Ptak Warsaw Expo в Надажині біля Варшави (Польща).

Дніпропетровська торгово-промислова палата організовує виїзд підприємств – учасників, затверджених організаторами, в період з 28 травня по 1 червня 2019р.

Програмою виставки передбачені семінари, лекції, що стосуються можливостей співпраці з Китаєм. Дискусії, презентації, майстер-класи та обговорення будуть сконцентровані на економічних взаєминах, фінансових, юридичних та організаційних аспектах ведення бізнесу з партнерами з Китаю. Також буде порушено тему соціально-культурного співробітництва з Китаєм. Виробники з Китаю, які будуть брати участь в China Homelife Show 2019, безпосередньо пов'язані з наступними галузями та напрямками:

  • електрика та електроніка, відновлювальна енергетика;
  • будівельні матеріали, обладнання та електроінструменти;
  • продукти харчування, обладнання для переробки продуктів харчування;
  • обладнання для обробки пластику;
  • меблі та обладнання до виробництва меблів;
  • товари для дому та подарунки;
  • текстиль та одяг;
  • інші.

Слід відзначити той факт, що ця подія є в своєму роді єдиною в області торгівлі, що охоплює Центральну та Східну Європу, збираючи рекордну кількість закордонних учасників. Очікується приїзд більше ніж 1000 підприємств з Китаю і безліч запрошених бізнесменів з Білорусії, України, Росії, Угорщині, Чехії, Латвії та інших країн.

Заплановані дати поїздки делегації з Дніпра – з 28 травня по 1 червня 2019р.

Обов’язкові вимоги до підприємств-учасників від організаторів:

Для участі в програмі потрібно бути представником фірми-імпортера китайських товарів або бути зацікавленим в імпорті продуктів з Китаю. Кандидат повинен мати відношення безпосередньо до проведення закупівель товару в своїй компанії. Учасник зобов'язується провести в рамках виставки не менше 5 зустрічей з китайськими компаніями і отримати не менше 5 підтверджень в абонементі учасника.

На пільгових умовах можуть взяти участь лише представники компаній, які відповідають вимогам організаторів виставки. Кожна компанія затверджується до участі безпосередньо китайськими організаторами.

Кількість учасників поїздки обмежена!

Відповідно до умов, кожен учасник візиту забезпечується організаторами наступними послугами: автобусний трансфер Київ – Варшава - Київ, проживання в готелі 1 ніч (дві ночі оплачуються учасниками додатково), разове харчування на виставці, документальний супровід.

Зі свого боку, кожному учаснику місії необхідно провести щонайменше п’ять зустрічей з експонентами виставки та заповнити звітну форму, яка буде надана супроводжуючими групу представниками Дніпропетровської торгово-промислової палати.

Вартість організаційного внеску з одного учасника складає 55 Євро. Додаткові дві доби проживання у Варшаві та екскурсія сплачуться окремо. В разі потреби, організатори надають візову підтримку учасникам, які не мають біометричних паспортів.

Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/hcaM6T

Довідки та консультації за телефонами Дніпропетровської ТПП: (056) 374-94-09 (12), e-mail: mes@dcci.org.ua, контактна особа: Новіков Віталій.

Звіти щодо участі делегації Дніпропетровського регіону у China HomelifeShow у попередні роки:

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік
Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться