VIIІ виставка China HomelifeShow 2019

Фірма Meorient International Exhibition, Варшавська Господарча Палата, Асоціація Польських Медіа та редакція TTG за підтримки Дніпропетровської торгово-промислової палати запрошують українських підприємців взяти участь на пільгових умовах у VIII-й виставці China HomelifeShow 2019, яка відбудеться 29-31 травня 2019 року в Ptak Warsaw Expo в Надажині біля Варшави (Польща).

Дніпропетровська торгово-промислова палата організовує виїзд підприємств – учасників, затверджених організаторами, в період з 28 травня по 1 червня 2019р.

Програмою виставки передбачені семінари, лекції, що стосуються можливостей співпраці з Китаєм. Дискусії, презентації, майстер-класи та обговорення будуть сконцентровані на економічних взаєминах, фінансових, юридичних та організаційних аспектах ведення бізнесу з партнерами з Китаю. Також буде порушено тему соціально-культурного співробітництва з Китаєм. Виробники з Китаю, які будуть брати участь в China Homelife Show 2019 безпосередньо пов'язані з наступними галузями та напрямками:

  • електрика та електроніка, відновлювальна енергетика;
  • будівельні матеріали, обладнання та електроінструменти;
  • продукти харчування, обладнання для переробки продуктів харчування;
  • обладнання для обробки пластику;
  • меблі та обладнання до виробництва меблів;
  • товари для дому та подарунки;
  • текстиль та одяг;
  • інші.

Слід відзначити той факт, що ця подія є в своєму роді єдиною в області торгівлі, що охоплює Центральну та Східну Європу, збираючи рекордну кількість закордонних учасників. Очікується приїзд більше 1000 підприємств з Китаю і безліч запрошених бізнесменів з Білорусії, України, Росії, Угорщині, Чехії, Латвії та інших країн.

Заплановані дати поїздки делегації з Дніпра – з 28 травня по 1 червня 2019р.

Обов’язкові вимоги до підприємств-учасників від організаторів:

Для участі в програмі потрібно бути представником фірми імпортера китайських товарів або бути зацікавленим в імпорті продуктів з Китаю. Кандидат повинен мати відношення безпосередньо до проведення закупівель товару в своїй компанії. Учасник зобов'язується провести в рамках виставки не менше 5 зустрічей з китайськими компаніями і отримати не менше 5 підтверджень в абонементі учасника.

На пільгових умовах може взяти участь лише 1 особа від компанії, яка відповідає вимогам організаторів виставки. Кожна компанія затверджується до участі безпосередньо китайськими організаторами.

Кількість учасників поїздки обмежена!

Довідки та консультації за телефонами Дніпропетровської ТПП: (056) 374-94-09 (12), e-mail: mes@dcci.org.ua, контактна особа: Новіков Віталій.
Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться