Візит бізнес делегації регіону до США на чолі з керівництвом області та м. Дніпро

tl_files/data/files/News/USA 2018 2_fasebook - kopija.jpg

Інформуємо щодо початку підготовки ділового візиту бізнесової делегації регіону на чолі з першими особами Дніпропетровської обласної державної адміністрації та мерії Дніпра до США, із залученням до організації ділової програми групи високого рівня США - Україна, включаючи U.S. - Ukraine Business Council.

Терміни візиту погоджуються. Локація - Вашингтон +.

Програма перебування в Сполучених Штатах Америки буде підготовлена відповідно напрямків зацікавленості бізнесменів-учасників делегації (рівень – власники, СЕО) Дніпропетровської області.

Вже узгоджено сприяння за наступними напрямками:

- організація презентацій проектів підприємств Дніпропетровської області вартістю від 20 млн. дол. інвестиційним компаніям США (OPIC, SigmaBleyzer, FARGO й інші);

- організація переговорів учасників делегації Дніпропетровської області з профільними американськими компаніями та організаціями, можливими торговельними партнерами та інвесторами;

- організація зустрічей в Міністерстві торгівлі США з метою обговорення пропозицій з розвитку торговельно-інвестиційної співпраці, консультації щодо вирішення антидемпінгових справ щодо української металопродукції, процедурних питань імпорту та торгівлі в США;

- організація зустрічей з операторами ринку, провідними американськими  рітейлерами, включаючи консультаційну сесію на тему: «Етапи виведення продукції на полиці американських торгівельних мереж»;

 - організаційна підтримка у безкоштовному відкритті учасниками делегації віртуального офісу в США з реальною адресою, номером телефону.

Організація ділової програми для бізнесу Дніпропетровщини є безкоштовною.

Учасники самостійно сплачують власні логістичні витрати, безпосередньо пов’язані з візитом до США та службовим відрядження (перельоти, готелі, харчування, трансфери, оформлення віз та страхових полісів тощо).

Будемо раді бачити Вас у складі регіональної делегації, а також почути Вашудумку для організації забезпечення підготовки ділової програми із врахуванням сфер діяльності Вашого підприємства.

Контактні  особидля погодження деталей візиту:

Від Дніпропетровської обласної державної адміністрації – Віталій Литвин, радник голови Дніпропетровської ОДА, тел.: (056) 742 70 09, моб.: (067) 244 14 00, e-mail: litvin@adm.dp.gov.ua.

Від Дніпропетровської торгово-промислової палати  - Сергій Кучерявенко, віце-президент ДТПП, тел.: (056)374-94-13 (12), моб.: (050) 361-40-84, e-mail: kucheryavenko.serg@dcci.org.ua.
Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться