Візит делегації регіону до міста Магдебург, Федеральна земля Саксонія-Ангальт, Німеччина

На виконання попередньо досягнутих домовленостей з німецькими партнерами, в рамках роботи українсько-німецького коопераційного бюро в Дніпрі, запрошуємо українських підприємців долучитися до участі у візиті ділової делегації регіону до міста Магдебург (Федеральна Земля Саксонія-Ангальт, Німеччина, www.sachsen-anhalt.de), що попередньо запланований на період з 23 по 26 квітня 2017 року.

Приймаюча сторона та співорганізатор візиту, - Магдебурзька торгово-промислова палата (www.magdeburg.ihk24.de), - об’єднує більше 50 000 підприємств.

Програмою візиту передбачені переговори українських учасників місії з потенційними торговими партнерами та інвесторами, відвідування підприємств регіону Саксонія-Ангальт за попередніми запитами, презентації українських інвестиційних та інноваційних проектів. Окремо, за погодженнями сторін, є можливість організації зустрічей в Міністерствах Федеральної Землі Саксонія-Ангальт.

Підприємства регіону, що переважним чином виробляють хімікати, електроніку, металопрокат, взуття, вирощують злакові культури, овочі, налаштовані на співпрацю з українським бізнесом. Важливим сектором економіки є сільське господарство та харчова промисловість. Найбільш відомими секторами харчової промисловості є виробництво м'ясних виробів, кондитерська промисловість, молочна та питна промисловість, переробка зерна та вирощування цілющих та пряних рослин.

В столиці Федеральної Землі - м. Магдебург (www.magdeburg.de), - ключовими напрямками розвитку, яким надається перевага, є машинобудування і виробництво комплектного обладнання, екотехнології та управління життєвим циклом, охорона здоров'я, обробка деревини, логістика.

Програма візиту опрацьовується організаторами та буде повідомлена пізніше.

Проте вже зараз є можливість внести побажання та рекомендації з боку українських учасників стосовно програми візиту, відвідування конкретних підприємств та установ в Магдебурзі.

Учасники самостійно сплачуватимуть візовий та сервісний збори, страховий поліс, дорогу Дніпро – Київ – Берлін – Київ – Дніпро (вартість перельоту в обидві сторони станом на 14.02.2017р. складає 323 дол. США. без багажу та 363 дол. з багажем), 3 доби проживання в готелі (вартість за одну ніч орієнтовно 78 Євро), харчування, також організаційний внесок Дніпропетровській ТПП, що складатиме 1200 грн. з ПДВ в разі наявності діючої на період проведення ділового візиту шенгенської візи, та 2400 грн. з ПДВ при відсутності візи.

Звертаємо Вашу увагу на те, що представники підприємств, які обслуговуються в ДТПП за програмою розширеного партнерства «ТПП ближче до Бізнесу. Ефективне партнерство», звільняються від сплати організаційного внеску Дніпропетровській торгово-промисловій палаті.

Останній термін подання заявок на участь – 10 березня 2017р.

Зі всіх організаційних питань, що стосуються ділової місії до Німеччини, прохання контактувати з фахівцем українсько-німецького коопераційного бюро УЗЕЗ Дніпропетровської торгово-промислової палати Євгенією Бойко за тел.:  (056) 374-94-10 (12, 09), e-mail: bco@dcci.org.ua.

Форма заявки на участь
Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться