Візит ділової делегації до Федеральної землі Саксонія-Ангальт

Дніпропетровська та Магдебурзька торгово-промислові палати запрошують Вас долучитися до участі у візиті ділової делегації регіону до міста Магдебург (Федеральна Земля Саксонія-Ангальт, Німеччина, www.sachsen-anhalt.de), запланований на період з 08 по 11 квітня 2019 року.

Приймаюча сторона та співорганізатор візиту, - Магдебурзька торгово-промислова палата (https://www.magdeburg.ihk.de/), - об’єднує більше 50 000 підприємств та є , разом із Дніпропетровською ТПП, засновником Українсько-Німецького коопераційного бюро в м. Дніпро, готового якісно опрацювати з кожним учасником візиту перспективні напрями співпраці з німецькими компаніями та організаціями

В столиці Федеральної Землі - м. Магдебург (www.magdeburg.de), - ключовими напрямками розвитку, яким надається перевага, є машинобудування і виробництво комплектного обладнання, металообробка, альтернативна енергетика, екотехнології та управління життєвим циклом, охорона здоров'я, обробка деревини, логістика.

Програма візиту опрацьовується організаторами відповідно напрямам зацікавленості учасників української делегації .

Учасники самостійно сплачуватимуть страховий поліс,  дорогу Дніпро – Київ – Берлін – Київ – Дніпро (орієнтовна вартість перельоту в обидві сторони станом на 14.01.2019р. складає 270 доларів США без багажу та 317 доларів з багажем), 3 доби проживання в готелі (вартість за одну ніч в одномісному номері готелю **** від  75 Євро), несуть витрати на відрядження. Також, сплачується організаційний внесок Дніпропетровській ТПП, що складає 1200 грн. з ПДВ.

Звертаємо Вашу увагу на те, що представники підприємств, які обслуговуються в ДТПП за програмою розширеного партнерства «ТПП ближче до Бізнесу. Ефективне партнерство», звільняються від сплати організаційного внеску Дніпропетровській торгово-промисловій палаті.

Учасники делегації повинні мати біометричний закордонний паспорт або шенгенську діючу візу в паспорті старого зразка.

Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/4uyUTt

Останній термін реєстрації – 10 березня 2019р.

Зі всіх організаційних питань, що стосуються ділової місії до Німеччини, прохання контактувати з фахівцем українсько-німецького коопераційного бюро УЗЕЗ Дніпропетровської торгово-промислової палати Євгенією Бойко за тел.:  (056) 374-94-10 (12, 09), e-mail: bco@dcci.org.ua 
Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться