Візит представників ділових кіл регіону до Соціалістичної Республіки В'єтнам

tl_files/data/files/News/0604_2018-Vietnam_banner_forma.jpg

Дніпропетровська торгово-промислова палата здійснює підготовку до виїзду делегації представників ділових кіл Дніпропетровської області до В’єтнаму, з 6 по 12 квітня 2018 року.

Метою програми ділової поїздки є пошук шляхів виведення на в’єтнамський ринок українських підприємств та компанiй, залучення українського бізнесу до реалізації проектів реконструкції інфраструктури В’єтнаму, просування продукції та послуг українських підприємств на ринок цієї країни.

Дніпропетровська торгово-промислова палата спільно з Посольством України в Соціалістичній Республіці В’єтнам планує, що співорганізаторами візиту стануть Торгово-промислова палата В’єтнаму (http://e.vcci.com.vn/), В’єтнамський промислово-торговий центр (VITIC, http://asemconnectvietnam.gov.vn/)  при Міністерстві промисловості та торгівлі В’єтнаму (http://moit.gov.vn/),   представник ТПП України во В’єтнамі, Агенція розвитку торгівлі В’єтнаму (http://www.atpf.org).

Програмою візиту передбачені переговори українських учасників місії з потенційними торговими партнерами, відвідування низки спеціалізованих міжнародних виставок в сфері міжнародної торгівлі, енергетики, альтернативної енергетики (Vietnam Expo 2018, Power & Electricity World Vietnam 2018, Solar and Wind Show Vietnam 2018, які заплановані до проведення в м.м. Ханой та Хошимін на цей період.

Особливо перспективними, на наш погляд,  можуть бути напрями українського експорту м’яса та субпродуктів, кормів для домашніх тварин, зернових (на перспективу), кондитерських виробів з борошна та спиртних напоїв, електричного обладнання, приборів та устаткування, технологій та обладнання добування корисних копалин, сталі, спеціальних труб, олійних та олії. Також, не менш важливим аспектом візиту є можливість налагодження співробітництва у сфері енергетики, машинобудування, легкої та харчової промисловості.

Традиційно широкі можливості відкриваються і для розвитку імпорту продукції В’єтнаму в Україну, економіка СРВ стрімко розвивається.

Програма візиту опрацьовується організаторами відповідно сферам зацікавленості учасників делегації та буде остаточно затверджена пізніше.

Орієнтовна вартість участі, що включає візовий та сервісний збори, страховий поліс, переліт Київ – Дубай – Хошимін – Дубай – Київ, 6 діб проживання в готелях (3-4*), вартість трансферів, послуг перекладачів та туристичної програми, складатиме 1900 дол. США. Організаційний внесок Дніпропетровської ТПП - еквівалент 185 дол. США.

Звертаємо вашу увагу на те, що представники підприємств, які обслуговуються в ДТПП за програмою індивідуального обслуговування «ТПП ближче до Бізнесу. Ефективне партнерство», звільняються від сплати організаційного внеску Дніпропетровської ТПП.

У разі зацікавленості та з усіх додаткових питань щодо участі у бізнес-місії прохання звертатися за тел. (056) 374-94-12(13), e-mail: mes@dcci.org.ua.  

Форма заявки на участь доступна за посиланням: https://goo.gl/1rkHxn, форма заявки для отримання візи (заповнюється англійською мовою!): https://goo.gl/kCzSgN.

Останній термін подання заявок – 26 лютого 2018р.
Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться