Запобігання, виявлення, припинення загроз економічній безпеці компанії і локалізація негативних наслідків їх проявів

Запрошуємо до участі в двохденному тренінгу для власників та профільних фахівців підприємств на тему: «Запобігання, виявлення, припинення загроз економічній безпеці компанії і локалізація негативних наслідків їх проявів», що планується до проведення у Дніпрі у другій половині травня.

Спікери: 

  • Ігор Горбачов, експерт з досвідом роботи в сфері організації комплексної безпеки бізнесу в рітейл-мережах, великих виробничих та торгівельних компаніях, в підрозділах Основних Сил Швидкого Реагування Міністерства Оборони України, Міністерства Внутрішніх Справ України, в наступний час керівник та зовнішній консультант служб безпеки та управління розслідуваннями на кількох підприємствах України.
  • Андрій Постний, начальник відділу банківської безпеки Управління Національного банку України в Дніпропетровській області.

Програмою навчання передбачається розгляд наступних тематичних блоків:

- ризики і загрози безпеки комерційного підприємства;

- психологія безпеки бізнесу;

- організаційне та адміністративне управління безпекою комерційного підприємства;

- організація охорони підприємства.

Детальна програма тренінгу додається до листа.

Участь складе 3000 грн. без урахування ПДВ, та включатиме інформаційні матеріали, перерви на каву та обіди. Реєстрація доступна за посиланням: https://goo.gl/U3xhbw.

Довідки та консультації за тел.: (056)374-94-09 (10), mes@dcci.org.ua, Управління зовнішньоекономічних зв’язків Дніпропетровської торгово-промислової палати, Віталій Новіков, Євгенія Савчук.

Додаток: програма двохденного тренінгу
Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться