Преимущества членства в Днепропетровской ТПП

_________________________________________________________________________________________________

Шановні керівники підприємств!

Пропонуємо вам скористатися можливістю стати членом найбільшої бізнес асоціації в Україні - Торгово-промислової палати, яка обслуговує понад 100 тис. українських підприємств і 100% експортерів включно, здійснює свою діяльність на підставі ЗУ «Про торгово-промислові палати» і виконує місію сприяння вітчизняному бізнесу.

Дніпропетровська торгово-промислова палата працює в тісному контакті з підприємствами, колегами центральної та регіональних палат, органами обласної та місцевої влади, профільними міністерствами, організаціями з розвитку торгівлі та інвестицій, дипломатичними установами та міжнародними організаціями, університетами, бізнесовими асоціаціями, громадськими організаціями, закордонними торговими палатами та багатьма іншими партнерами.

Низка проектів, серед яких проект «Зелена палата. Ініціатива сталого розвитку», що реалізується в Дніпропетровському регіоні за підтримки Програми сприяння зеленої модернізації української економіки, яка виконується GIZ GmbH за дорученням Уряду Німеччини, допомагає підприємцям переорієнтувати свої виробничі процеси на нові стандарти енергозбереження, раціонального використання ресурсів та екологічної безпеки.

Починаючи з листопада 2016р. підприємства Дніпропетровщини можуть користуватися послугами мобільної лабораторії для проведення термографічного обстеження об'єктів та проведення енергоаудитів промислових об'єктів і будівель, наданої Дніпропетровській ТПП Програмою сприяння зеленої модернізації української економіки Німецького товариства міжнародного співробітництва.

До діяльності Українсько-німецького коопераційного бюро в Дніпрі, заснованому в 2010 році за ініціативи Дніпропетровської та Магдебурзької торгово-промислових палат, у 2016 приєдналася ТПП Потсдаму.

Відтак, географія співробітництва з Німеччиною розшириться завдяки налагодженню прямого контакту з бізнесом федеральної землі Бранденбург. Українські підприємці, що мають інтерес до співробітництва з німецькими компаніями, мають можливість скористатися інструментами підтримки та посередництва, які пропонує українсько-німецьке коопераційне бюро в Дніпрі.

Дніпропетровська торгово-промислова палата обрана партнером ЄБРР і саме на базі та в партнерстві з Дніпропетровською ТПП протягом чотирьох років буде створена сучасна інфраструктура підтримки малого та середнього бізнесу в рамках ініціативи ЄС EU4Business.

Рухаючись вперед, ми робимо все можливе, аби підприємці регіону відчували нашу підтримку, а авторитет регіональної торгово-промислової палати активно працював на зміцнення позицій Дніпропетровщини на міжнародній арені.

Акцентуємо вашу увагу на тому, що в рахунок членських внесків на безоплатній системній основі палата має можливість та надає підприємствам-членам наступні послуги:

1). Підприємству при реєстрації видаються офіційний лист та свідоцтво члена Дніпропетровської торгово-промислової палати та Торгово-промислової палати України українською та англійською мовою, яке є документом що підтверджує статус та імідж підприємства, як добропорядного і надійного бізнес партнера;

2). Внесення (оновлення) інформації про підприємство в базу членів Дніпропетровської торгово-промислової палати, розміщення на сайті ДТПП в розділі «База членів палати» (http://cci.dp.ua/baza-chlenov-palaty.html); в електронній версії каталогу членів Торгово-промислової палати України (http://www.ucci.org.ua/synopsis/members).

3). Розміщення комерційної пропозиції безпосередньо в медіа-ресурсах Дніпропетровської торгово-промислової палати (сайт (http://cci.dp.ua/komercijni-propoziciji.html), електронний бюлетень) або опосередковано в базах даних комерційних пропозицій зарубіжних партнерів Торгово-промислової палати (понад 100 ТПП, установ та організацій); доведення до відома інших підприємств-членів системи Торгово-промислових палат.

4). Розміщення експортної комерційної пропозиції підприємства в електронному бюлетені експортних пропозицій підприємств Дніпропетровського регіону та у розділі «Експортні пропозиції» (http://cci.dp.ua/ehksportnye-predlozhenija.html), на англійській/німецькій версії сайту.

5). Усні консультації щодо розміщення експортної комерційної пропозиції підприємства на сайті Ради експортерів та інвесторів при Міністерстві закордонних справ України (http://rei.mfa.gov.ua/ua);

6). Поширення рекламно-презентаційних матеріалів підприємств та організацій серед потенційних партнерів, регіональних ТПП, ТПП за кордоном, ТЕМ при посольствах України за кордоном та іноземних посольствах в Україні (зокрема, включення пропозицій, презентацій тощо до бізнес-каталогів підприємств, що готуються палатою під час ділових та офіційних візитів керівництва області та палати за кордон, іноземних делегацій до області);

7). Щотижневі та разові розсилки анонсів заходів та запрошень на заходи, що проводяться Дніпропетровською торгово-промисловою палатою або за її підтримки (форуми, засідання круглих столів, в т.ч. за участю керівників зарубіжних дипломатичних місій, огляди ринків, пропозиції та проекти для розвитку бізнесу, ділові поїздки, інформація про найбільш перспективні для підприємців регіону міжнародні виставкові заходи, а також про зміни законодавства тощо), частина з яких є безкоштовними;

  • електронний бюлетень комерційних пропозицій зарубіжних і українських компаній з повною контактною інформацією;
  • електронний дайджест новин та подій.

8). Запрошення підприємств до участі у засіданнях комітетів базових галузей промисловості, малого та середнього бізнесу, підтримки експорту та провайдерів «зелених» послуг, що діють при Дніпропетровській торгово-промисловій палаті (http://www.cci.dp.ua/komiteti.html), що спрямовані на обговорення проблемних питань господарювання, визначенню шляхів їх вирішення, в т.ч. і за допомогою лобіювання інтересів підприємців на рівні законодавчої та виконавчої влади, створення оптимального середовища для розвитку бізнесу.

Дніпропетровська торгово-промислова палата має повноваження та оперативно оформлює документи для участі підприємств регіону в державних і комерційних тендерах: підтверджує статус виробника, видає довідки щодо відсутності українського виробника певних товарів, підтверджує рівень цін (середньоринкових, виробників, біржових, індикативних тощо), підтверджує статус генерального дистриб'ютора/представника підприємствам регіону і т. д., визначає коди УКТ ЗЕД, надає консультаційні послуги з питань інтелектуальної власності.

Підприємствам-членам торгово-промислової палати надається режим особливого сприяння при отриманні платних послуг ТПП: товарознавчої експертизи, сертифікації, декларування, оцінки, довідково-інформаційного обслуговування, маркетингових досліджень, бізнес-туризму, перекладів, штрихового кодування товарів, навчання, юридичного супроводу, рекламно-презентаційних та інших.

Наприкінці 2013 року нами була розроблена та впроваджена програма для членів палати «ТПП – ближче до бізнесу. Ефективне партнерство», основна мета якої – індивідуальна допомога підприємству в розбудові ефективної роботи з діловою спільнотою за посередництвом інструментарію наших послуг.

Більше 30 підприємств Дніпропетровщини вже сьогодні є VIP-клієнтами Дніпропетровської ТПП та співпрацюють з нами на умовах ексклюзивного сервісного супроводу/робочого плану в рамках компетенції і законодавчого поля діяльності Торгово-промислових палат.

Детальну інформацію стосовно усіх можливих варіантів співпраці Ви зможете отримати, звернувшись до фахівців сектору з питань членської бази та стратегії її розвитку УЗЕЗ ДТПП за тел.: (056) 374-94-09 (10, 13), members@dcci.org.ua, Новіков Віталій, Савчук Євгенія.