Переваги членства в Дніпропетровській ТПП

_________________________________________________________________________________________________

Шановні керівники підприємств!

Дніпропетровська торгово-промислова палата, як регіональний представник найкрупнішої національної бізнесової асоціації - ТПП України, відкрита та націлена на підтримку спільних проектів та активний діалог з підприємствами-членами Дніпропетровської ТПП.

Акцентуємо вашу увагу, що в рахунок членських внесків, за винятком понад 20-ти напрямів госпрозрахункових традиційних послуг, на системній основі палата надає підприємствам-членам наступні послуги:

1). Видача свідоцтва члена Дніпропетровської ТПП та ТПП України (укр., англ. мови) встановленого зразка, внесення (оновлення) інформації про підприємство в реєстрі - базі членів Дніпропетровської торгово-промислової палати та ТПП України, розміщення на сайті ДТПП в розділі «База членів палати» (http://www.cci.dp.ua/baza-chlenov-palaty.html); в електронній версії каталогу членів Торгово-промислової палати України (http://old.ucci.org.ua/synopsis/members/).

2). Розміщення комерційної пропозиції безпосередньо в медіа-ресурсах Дніпропетровської торгово-промислової палати (сайт: http://cci.dp.ua/komercijni-propoziciji.html, електронний бюлетень); доведення до відома інших підприємств-членів системи Торгово-промислових палат.

3). Розміщення експортної комерційної пропозиції підприємства в електронному бюлетені експортних пропозицій підприємств Дніпропетровського регіону та у розділі «Експортні пропозиції» (http://cci.dp.ua/ehksportnye-predlozhenija.html), на англійській/німецькій версії сайту.

4). Пошук партнерів-інвесторів, інноваційних технологій, партнерів для створення спільних підприємств тощо; розміщення профілю підприємства в Європейській мережі підприємств (EEN, http://een.ec.europa.eu/), яка є віртуальним торговельним майданчиком та охоплює 65 країн, де працює понад 600 бізнес-асоціацій.

5). Усні консультації щодо розміщення експортної комерційної пропозиції підприємства на сайті Ради експортерів та інвесторів при Міністерстві закордонних справ України (http://rei.mfa.gov.ua/ua).

6). Щотижневі та разові розсилки анонсів заходів та запрошень на заходи, що проводяться Дніпропетровською торгово-промисловою палатою або за її підтримки (форуми, засідання круглих столів, в т.ч. за участю керівників зарубіжних дипломатичних місій, огляди ринків, пропозиції та проекти для розвитку бізнесу, ділові поїздки, інформація про найбільш перспективні для підприємців регіону міжнародні виставкові заходи, а також про зміни законодавства тощо), частина з яких є безкоштовними.

7). Запрошення підприємств до участі у засіданнях комітетів базових галузей промисловості, малого та середнього бізнесу, підтримки експорту та провайдерів «зелених» послуг, що діють при Дніпропетровській торгово-промисловій палаті (http://www.cci.dp.ua/komiteti.html) та профільних комітетів при ТПП України, діяльність яких спрямована на захист інтересів бізнесу, обговорення загальних та галузевих проблемних питань господарювання, визначенню шляхів їх вирішення за допомогою діалогу з владою, лобіювання інтересів підприємців на рівні законодавчої та виконавчої влади, створення оптимального середовища для розвитку бізнесу.

8). Залучення членів до програм обміну досвідом, участі у грантових проектах, промозаходів за концептами: підприємства - для підприємств, консультанти - для підприємств, фінансові організації – для підприємств, підприємства-контролюючи органи-влада.

Дніпропетровська торгово-промислова палата має повноваження та оперативно оформлює документи для участі підприємств регіону в державних і комерційних тендерах: підтверджує статус виробника, видає довідки щодо відсутності українського виробника певних товарів, підтверджує рівень цін (середньоринкових, виробників, біржових, індикативних тощо), підтверджує статус генерального дистриб'ютора/представника підприємствам регіону і т. д., визначає коди УКТ ЗЕД, надає консультаційні послуги з питань інтелектуальної власності.

Окрім уніфікованого стандартизованого пакету послуг системи торгово-промислових палат в Україні, Дніпропетровська торгово-промислова палата пропонує співпрацю в рамках кількох системних проектів, що діють в регіоні для підтримки підприємств.

В їх числі проект «Зелена палата. Ініціатива сталого розвитку», що реалізується в регіоні за підтримки Програми сприяння «зеленій» модернізації української економіки, яку втілює Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) за дорученням Уряду Німеччини. Проект надає можливість підприємствам регіону вивчати та впроваджувати на своїх виробництвах найкращі сучасні рішення енергоефективності та екології

Центр підтримки бізнесу в м. Дніпро, заснований на базі Дніпропетровської торгово-промислової палати за підтримки ЄБРР в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу, основна діяльність якого спрямовуватиметься на підтримку підприємств малого та середнього бізнесу, підвищення якості та стандартів ведення бізнесу з врахуванням успішних прикладів підтримки МСБ в європейських країнах.

Центр підтримки експорту Дніпропетровської торгово-промислової палати націлений на надання консультацій та підтримку підприємств при виході на зарубіжні ринки (пошук партнерів в Україні та закордоном, надання кваліфікованих консультацій та роз’яснень з основних питань експорту української продукції та послуг на зарубіжні ринки.

У разі виникнення питань щодо напрямів удосконалення концепції співробітництва з ДТПП, індивідуальних програм співробітництва «Підприємство - Замовник - Дніпропетровська ТПП» прохання звертатися до Сергія Кучерявенка, віце-президента ДТПП, відповідального за напрямок роботи з членами Палати, e-mail mes@dcci.org.ua, з усіх інших питань щодо членства в ТПП прохання контактувати з відповідальним за роботу з членами Палати фахівцем УЗЕЗ ДТПП Віталієм Новіковим за тел.: (056) 374-94-09 (12), e-mail: members@dcci.org.ua.