Інвестиції в об`єкти зеленого туризму та відпочинку, як драйвер розвитку економіки місцевих громад

В рамках проекту «Зелена Палата. Ініціатива сталого розвитку», який реалізується Дніпропетровською ТПП за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ, регіональною торгово-промисловою палатою у співпраці з Радою підприємців при Дніпропетровській облдержадміністрації організовано круглий стіл, присвячений питанням розвитку зеленого туризму, дружніх до екології напрямів відпочинку та інфраструктури.

Подробнее...

Щодо експорту кукурудзи до Республіки Кенія

Відповідно до інформації Посольства України в Республіці Кенія, в результаті проведення додаткових переговорів в рамках виконання домовленостей, досягнутих за результатами візиту торгової місії до Республіки Кенія 3 – 6 грудня 2016р. на чолі із заступником Міністра економічного розвитку і торгівлі України – Торговим представником України Микольською Н.Я. уряд згаданої країни ухвалив рішення про здійснення закупівлі 450 тис. тон жовтої кукурудзи в Україні. 

Подробнее...

Щодо інструкцій з експорту м’ясної продукції до Республіки Ірак

За інформацією Посольства Республіки Ірак в Україні відділ з питань виробництва продукції тваринного походження Департаменту планування і контролю при Міністерстві Сільського Господарства Республіки Ірак доводить до відома українських підприємств інформацію щодо інструкцій з експорту м’ясної продукції до Республіки Ірак

Подробнее...

Перспективи для продовження продуктивного діалогу є!

Президент та перший віце-президент Дніпропетровської торгово-промислової палати Віталій Жмуренко та Ніна Алехнович зустрілися з Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Бельгія в Україні Люком Якобсом. Супроводжували посла під час його візиту на Дніпропетровщину Почесний консул Королівства Бельгія у Донецьку з тимчасовим місцерозташуванням у Дніпрі Олексій Морщагін та менеджер проекту компанії «Шредер» Сергій Герц.

Подробнее...

Оставить отзыв: