Навчитись говорити мовою цифр

15-17 липня в Дніпропетровській торгово-промисловій палаті відбувся тренінг для підприємців та менеджерів, які не є фінансистами, але прагнуть навчитися читати фінансові документи і говорити на мові цифр, - «Фінанси для нефінансових менеджерів: облік, аналіз, бюджет»

Подробнее...

«В нас просте завдання – допомогти українському та іноземному бізнесу знайти один одного»

Сьогодні в Дніпропетровській торгово-промисловій палаті відбулася ділова зустріч Президента ДТПП Віталія Жмуренка і торгового радника Посольства Австрії в Україні Габріели Газельсбергер.

Подробнее...

Можливості налагодження поставок продукції до Держави Катар, Саудівської Аравії та Об’єднаних Арабських Еміратів

За повідомленням Департаменту аграрної політики та сільського господарства Міністерства аграрної політики та продовольства України, на даний час діють Спільні комісії з економічного, торговельного та технічного співробітництва між Урядом України та Урядами Держави Катар, Саудівської Аравії, Об’єднаних Арабських Еміратів.

Подробнее...

Високий агросезон у банку «Кредит Дніпро»: продуктові новинки для сільгоспвиробників

В рамках проекту позитивних новин «Chamber News. Кращі разом» Дніпропетровська торгово-промислова палата продовжує знайомити з новими розробками членів ДТПП. Сьогодні – важлива новина для агросектору від банку «Кредит Дніпро».

Подробнее...

Оставить отзыв: