Вчимося як експортувати до Канади

Фахівці Центру підтримки бізнесу управління зовнішньоекономічних зв’язків Дніпропетровської торгово-промислової палати успішно пройшли першу частину навчання проекту CUTIS «Як експортувати до Канади», яка включала в себе п'ять модулів щодо основ підготовки до експорту, міжнародної торгівлі, перетину кордонів, секторального дослідження ринку споживання товарів, побудови маркетингової стратегії, мистецтва укладання зовнішньоекономічних контрактів і багато іншого.

Подробнее...

Португальський бізнес зацікавлений у співпраці з українськими партнерами

Віце-президент Дніпропетровської торгово-промислової палати Сергій Кучерявенко відвідав Португалію в рамках офіційного візиту першого віце-прем'єр-міністра України – міністра економічного розвитку і торгівлі Степана Кубіва.

Подробнее...

Як знайти бізнес-партнера в ЄС

В Дніпропетровській торгово-промисловій палаті напередодні відбувся семінар, де представники малого і середнього бізнесу регіону обговорювали інструменти пошуку та досвід співпраці з бізнес-партнерами Європейського Союзу. Захід проводився Представництвом ЄС в співпраці із Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та Європейської мережі підприємств.

Подробнее...

Якісний бізнес-план зацікавить інвестора

Як презентувати свій проект, аби зацікавити потенційного інвестора? Як заставити його повірити у вашу ідею та вкласти інвестиції для втілення її в життя? Про це йшлося під час дводенного тренінгу «Підготовка бізнес-плану  з метою залучення інвестицій».

Подробнее...

Оставить отзыв: