Ізабель Дюмон: французькі підприємства успішно працюють на Дніпропетровщині

До Дніпропетровської торгово-промислової палати завітала чисельна делегація французьких підприємців, які відвідали наше місто в рамках проведення Дніпровського економічного форуму DEF' 2018. Очолила делегацію Надзвичайний і Повноважний посол Французької Республіки в Україні Ізабель Дюмон.

Подробнее...

Візит посла Румунії до Дніпропетровської торгово-промислової палати

Президент Дніпропетровської торгово-промислової палати Віталій Жмуренко зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом  Румунії в Україні Крістіаном-Леоном Цуркану, який відвідав м. Дніпро з робочим візитом. Темою обговорення стали перспективи та можливі сфери співпраці румунської сторони як з регіональною торгово-промисловою палатою, так і з бізнесом регіону.

Подробнее...

Курси підвищення кваліфікації експертів мережі торгово-промислових палат

В Дніпропетровській торгово-промисловій палаті пройшли курси підвищення кваліфікації для фахівців торгово-промислових палат України, котрі проводяться  кваліфікаційною експертною комісією ТПП України.

Подробнее...

Відправна точка ощадливого виробництва - цінність для споживача

Так трактує вікіпедія концепцію ощадливого виробництва Lean production. А в перекладі з англійської мови Lean — пісний, стрункий, без жиру. Саме працювати «без жиру» і є основною метою концепції ощадливого виробництва, яка націлена позбутися всіх видів втрат і домогтися максимальної ефективності використання ресурсів шляхом поступального й безперервного вдосконалення всіх бізнес-процесів організації, спрямованих на підвищення задоволеності споживачів.

Подробнее...

Оставить отзыв: