Дніпропетровська область стала переможцем національного конкурсу «Регіональний експортний виклик»

Національний конкурс «Регіональний експортний виклик», який проводився ДУ «Офіс з просування експорту» з 26 вересня по 11жовтня 2019 року, завершено. Переможцем стала Дніпропетровська область, де Регіональний координатор - Дніпропетровська торгово-промислова палата – забезпечила найбільшу кількість якісних заяв-реєстрацій від регіональних експортерів, отримавши відзнаку ExportDriverChallenge.

Подробнее...

Зустріч з канадськими дистриб’юторами

В Києві відбувся практичний семінар, присвячений розвитку експорту кондитерських виробів до Канади, в якому взяли участь представники Дніпропетровської торгово-промислової палати.

Подробнее...

Делегація аграріїв Кіровоградщини відвідала фермерські підприємства Дніпра

15 листопада аграрії Кіровоградщини, які вперше завітали на конференцію AgroDay Dnipro, що проходила в рамках Європейського тижня підприємництва, разом з представниками Дніпропетровської торгово-промислової палати відвідали фермерські підприємства Дніпропетровщини.

Подробнее...

AgroDay Dnipro-2019: майбутнє України – за інноваційними агротехнологіями

14-15 листопада в Дніпрі за ініціативи Центру інформаційної підтримки бізнесу, м. Дніпро, створеному при Дніпропетровській ТПП за підтримки ЄБРР в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу, вже вдруге було проведено регіональну аграрну конференцію Agro Day.

Подробнее...

Оставить отзыв: