Діяти спільно задля надання цільової допомоги підприємцям

вирішили учасники засідання в Дніпропетровській обласній раді та скріпили підписами відповідні угоди.

Підписаний меморандум про співпрацю між «Ощадбанком», Дніпропетровською торгово-промисловою палатою та обласною радою дозволить об’єднати зусилля і надати конкретну допомогу підприємцям.

Подробнее...

В Дніпрі презентували програму Кліматичних Інноваційних Ваучерів вартістю 1 млн. євро

У Дніпропетровській торгово-промисловій палаті відбулася презентація проекту «Інноваційні Кліматичні Ваучери», мета якого - стимулювати впровадження кліматичних технологій на українських підприємствах. Програма Кліматичних Інноваційних Ваучерів ініційована Європейським банком реконструкції і розвитку в рамках програми FINTECC (Finance and Technology Transfer Centre for Climate Change) за фінансової підтримки EU Neighborghood Facility.

Подробнее...

Щодо видачі санітарних сертифікатів на експорт продукції в Республіці Іран

Відповідно до листа Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 21 липня 2017 року  №4603-05/25234-03, за інформацією Посольства Ісламської Республіки Іран в Україні просимо врахувати в подальшій роботі, що Організація продовольства та фармацевтики Міністерства охорони здоров’я та медичної освіти Ісламської Республіки Іран є єдиним компетентним органом, що забезпечує процес видачі санітарних сертифікатів на експорт харчової продукції, питної води та напоїв, а також фармацевтичної продукції.

Подробнее...

Нові можливості українсько-бразильської співпраці для регіонального бізнесу

Бразилія, серед країн  Латинської Америки, є партнером України з найбільшим торговельно-інвестиційним та культурно-науковим потенціалом щодо розвитку співробітництва. Втім, за п’ять місяців 2017р. зовнішньоторговельний оборот товарами регіону з бразильською стороною склав лише 2,2 млн. доларів США, що є 0,05% від загального обсягу. Багато це чи мало? Питання досить складне. 

Подробнее...

Оставить отзыв: