Альтернативні інструменти ефективного управління

У приміщенні Дніпропетровської торгово-промислової палати відбувся бізнес-семінар на тему: «Альтернативні інструменти ефективного управління» за участю провідного бізнес-тренера Академії проактивних керівників, фінансового експерта Юлія Некрасова. Ініціатором заходу виступила страхова компанія «Країна», яка має чинні ліцензії на здійснення 27 видів страхування.

Подробнее...

China Homelife Show 2017

Четвертий рік поспіль підприємці Дніпропетровщини беруть участь в роботі щорічної виставки, що цього разу зібрала 1200 китайських учасників-виробників, 10 000 відвідувачів з України, Угорщини, Чехії, Латвії та інших країн Європи. Захід вдруге проводився у виставковому центрі PTAK Warsaw Expo у Варшаві.

Подробнее...

ТПП і УкрСиббанк: партнерство, націлене на результат

Впродовж трьох років Торгово-промислові палати спільно з УкрСиббанком співпрацюють аби підвищити кваліфікацію керівників, менеджерів, юристів, бухгалтерів підприємств, які здійснюють або планують здійснювати ЗЕД. Кожна зустріч збирає широкі аудиторії в промислових містах України й не має аналогів в Україні. Тема цьогорічного семінару-практикуму: «Як експортувати на різні ринки: обираємо ринок та веземо товар». Дніпропетровська торгово-промислова палата виступила співорганізатором одразу двох заходів у Дніпрі та Кривому Розі. 

Подробнее...

Дніпро - Самсун: співпрацю налагоджено

Відтак основними контактними сторонами, що сприятимуть збільшенню товарообігу між українським Дніпром та турецьким Самсуном, будуть регіональні палати спільно з Товарною Біржею Чаршамба. Свої підписи під двосторонньою угодою про співпрацю поставили перший віце-президент Дніпропетровської торгово-промислової палати Ніна Алехнович та віце-президент The Carsamba Commodity Exchange Шевкет Зесень в рамках перебування турецької делегації у Дніпрі.

Подробнее...

Оставить отзыв: