Георгій Монахов: «Імідж – це не те, що ми про себе думаємо, а те, як ми виглядаємо в очах інших»

У Дніпрі відбувся унікальний і незвичний тренінг «Міжнародні стандарти ділових комунікацій». Центр підтримки бізнесу міста Дніпро, оснований на базі Дніпропетровської торгово-промислової палати за підтримки ЄБРР в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу відкрив для представників МСБ регіону двері у світ етикету, протоколу та іміджу.

Подробнее...

Чи може солома замінити газ?

«Може», – стверджує голова Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України Сергій Савчук, – і додає: «Сьогодні бізнес бачить вигоду у переході на альтернативне паливо. Скорочення споживання енергоресурсів, особливо газу, дозволяє зменшити собівартість виробленої продукції та підвищити конкурентоспроможність підприємства».

Подробнее...

Оптимізація вентиляційних систем для підприємств регіону

Фахівці підприємств регіону стали учасниками дводенного навчального тренінгу Організації Об’єднаних націй з промислового розвитку (ЮНІДО) «Оптимізація вентиляційних систем» (рівень користувача), ініційованого Дніпропетровською ТПП спільно з Групою управління Проекту (ГУП) ЮНІДО/ГЕФ «Впровадження стандарту систем енергоменеджменту в промисловості України» за підтримки Торгово-промислової палати України. 

Подробнее...

«Зелений» тренінг для представників місцевого самоврядування

Віце-президент Дніпропетровської ТПП Сергій Кучерявенко взяв участь у тренінгу для представників місцевого самоврядування щодо перспектив та інструментів «зеленої» модернізації економіки регіону, що відбувся в с. Новоолександрівка в рамках реалізації Програми сприяння «зеленій» модернізації економіки України, яку втілює Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) за дорученням Уряду Німеччини.

Подробнее...

Оставить отзыв: