Де взяти гроші на розвиток свого бізнесу? Дізнайтеся прямо зараз!

Чи готові ви розширювати свій бізнес і виходити на ринки ЄС? Якщо відповідь «Так» - ця інформація саме для Вас!

За рахунок кредитів і грантів кредитна лінія ЄБРР - EU4Business надає підтримку широкому переліку проектів, що підвищують конкурентоспроможність та потенціал українських МСП як у стосунках з клієнтами ЄС, так і на внутрішньому  ринку. Як фінансування за рахунок кредитної лінії Європейського банку реконструкції та розвитку EU4Business може допомогти Вам підняти якість свого бізнесу до стандартів ЄС, які кроки для досягнення  цього треба зробити, читайте на сайті.

Подробнее...

Президент Дніпропетровської торгово-промислової палати Віталій Жмуренко дав інтерв’ю впливовій німецькій газеті «Die Welt»

«Die Welt» - одне з найбільших (709 000 читачів) інформаційних щоденних видань Німеччини, яке користується високою популярністю у представників німецької бізнес-еліти. Нещодавно газета випустила великий аналітичний матеріал про Україну, в якому декілька сторінок присвячено Дніпропетровщині. Інтерв’ю з провідними бізнесменами та ключовими фігурами регіону, до яких представники  «Die Welt» включають й Президента Дніпропетровської ТПП,дають можливість ознайомитися з потенціалом нашої області.

Подробнее...

До уваги членів Дніпропетровської торгово-промислової палати!

До уваги членів Дніпропетровської торгово-промислової палати!

Маєте новини? Надсилайте їх на адресу прес-служби Дніпропетровської ТПП press@dcci.org.ua

Ми поділимося ними на власних медіа-ресурсах та медіа Торгово-промислової палати України.

#РАЗОМ ділимося добрими новинами!
#РАЗОМ радіємо досягненням вітчизняного бізнесу!
#РАЗОМ стаємо кращими кожного дня!

Подробнее...

Дуальна професійна освіта - інноваційна технологія підготовки спеціалістів Дніпропетровщини

Саме за такою моделлю навчання у Дніпрі пройшли курси «Енергетичний менеджмент/аудит», направлені на підвищення кваліфікації фахівців підприємств із базовою вищою інженерною освітою за відповідним напрямом. Дуальна система підготовки професійних кадрів – це отримання теоретичних й практичних знань, які послідовно змінюють одне одного під час всього процесу навчання. При цьому акцент робиться на частині набуття практичного досвіду на підприємстві під наглядом професійного наставника.

Подробнее...

Оставить отзыв: