Дніпропетровська ТПП підтримала участь підприємств-членів у міжнародній виставці «Екологія підприємства 2017»

Дніпропетровська торгова-промислова палата взяла участь у V Спеціалізованій виставці «Екологія підприємства 2017», що відбулася 7 - 9 листопада в Міжнародному виставковому центрі, м. Київ.

Подробнее...

Дні українського бізнесу у Відні

Президент Дніпропетровської торгово-промислової палати Віталій Жмуренко на чолі з делегацією підприємців регіону взяв участь в роботі Українсько-Австрійського Економічного Форуму, що відбувся у Відні наприкінці жовтня.

Подробнее...

Створення бізнес-моделі для «зелених послуг» за 8 годин: навики для високоефективних людей

31 жовтня в Дніпропетровській торгово-промисловій палаті в рамках реалізації проекту «Зелена палата. Ініціатива сталого розвитку» за підтримки Програми сприяння зеленій модернізації економіки України Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ, відбувся семінар, присвячений побудові ефективної моделі довгострокового сталого співробітництва провайдерів «зелених» послуг та ДТПП. 

Подробнее...

Курси для фахівців з енергоаудиту

З 18 по 25 жовтня у Дніпрі за ініціативи Дніпропетровської торгово-промислової палати та за підтримки Програми сприяння зеленій модернізації економіки України Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ, відбулися курси підвищення кваліфікації за напрямом «Енергетичний менеджмент/аудит», які зібрали кращих викладачів профільних дисциплін Металургійної Академії та досвідчених енергоаудиторів - членів Комітету провайдерів зелених послуг при Дніпропетровській ТПП. Захід об’єднав експертів, які знаходяться в постійному пошуку свіжих рішень в економіці.

Подробнее...

Оставить отзыв: