Про перспективу «Цілей Сталого Розвитку» в регіоні

Віце-президент Дніпропетровської торгово-промислової палати Сергій Кучерявенко був запрошений до участі в обласній консультації, присвяченій темі адаптації національних цілей сталого розвитку для Дніпропетровської області, що відбулася в приміщенні Дніпропетровської обласної державної адміністрації 11 січня 2018 р.

Подробнее...

Бізнес-моделювання для провайдерів «зелених» послуг регіону

Навчальний тренінг, ініційований підприємствами-членами та самою Палатою, зібрав зацікавлених у створенні ефективної бізнес-моделі співробітництва з Палатою провайдерів «зелених» послуг регіону в рамках реалізації проекту «Зелена палата. Ініціатива сталого розвитку» за підтримки Програми сприяння «зеленій» модернізації економіки України, яку втілює Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) за дорученням Уряду Німеччини. 

Подробнее...

Підсумкове засідання членів Комітету провайдерів «зелених» послуг ДТПП

27 грудня у приміщенні Дніпропетровської торгово-промислової палати відбулося підсумкове засідання Комітету провайдерів «зелених» послуг при Дніпропетровській ТПП, під час якого були проаналізовані здобутки роботи Комітету у 2017 році.

Подробнее...

Зустріч представників системи ТПП та МЗС України

Президент Дніпропетровської ТПП Віталій Жмуренко взяв участь в офіційній зустрічі представників системи ТПП України та профільних департаментів МЗС України, організованій в Дипломатичні Академії 14 грудня 2017 р.

Подробнее...

Оставить отзыв: