Програма розширеного партнерства Дніпропетровської торгово-промислової палати «ТПП ближче до Бізнесу-ефективне партнерство»

_________________________________________________________________________________________________

Шановні керівники підприємств!

Реагуючи на запити, відгуки та побажання підприємств області щодо діяльності та перспектив розвитку послуг ТПП для українських компаній, починаючи з 2013 року Дніпропетровською ТПП започаткована програма розширеного партнерства для членів Палати «ТПП – ближче до бізнесу. Ефективне партнерство».

В сьогоднішній ситуації, коли традиційно більш орієнтований на РФ і країни СНД український виробник повинен в найкоротші терміни знайти альтернативні ринки збуту для своєї продукції щоб вижити, Дніпропетровська ТПП пропонує підприємствам-членам палати ряд системних послуг, що дозволяють оперативно проаналізувати наявність потенційних контрагентів у понад 100 країнах світу та направити таким торговим партнерам свої пропозиції щодо співпраці протягом декількох тижнів-місяця, здійснивши розсилку звернень в координації з Дніпропетровською ТПП на сотні зарубіжних компаній, організацій, а також направивши рекомендації на адресу профільних бізнес-асоціацій та іноземних міністерств/державних підприємств/установ з метою широкого висвітлення Вашої пропозиції, історії та публічності компанії.

Ми пропонуємо Вам особливу увагу і на 100% актуальний для Вас сервіс з метою повної реалізації можливостей цілеспрямованого співробітництва з ТПП через спектр послуг, процес надання яких на договірних умовах протягом року системно будуть курирувати індивідуальний менеджер, закріплений за Вашим підприємством, та один із віце-президентів Дніпропетровської торгово-промислової палати.

Враховуючи сферу діяльності ТПП, ефект концентрації інтересів підприємств у діяльності палати, наявну можливість комунікацій з бізнесом, інформаційну інфраструктуру – вартість надання палатою послуг і робіт для клієнтів оптимальна  та  може бути порівняна з четвертю річної середньостатистичної заробітної плати штатного працівника, що дозволяє економити значні кошти.

Оплата за договором про надання послуг в рамках даної пропозиції не виключає необхідність сплати номінальних щорічних членських внесків.

Запрошуємо Вас розглянути можливість участі Вашого підприємства у програмі «ТПП – ближче до бізнесу. Ефективне партнерство», а також надати перелік актуальних питань, у вирішенні яких Ви бачите допомогу Дніпропетровської торгово-промислової палати та ТПП України.

Консультації за тел.: (056) 374-94-12 (13), Сергій Кучерявенко, Віталій Новіков.

Будемо раді зустрічі з Вами на базі підприємства або в офісі Дніпропетровської торгово-промислової палати для обговорення планів спільної роботи!