Публікації

Бібліотека методичних матеріалів семінарів в рамках реалізації програми «Практични аспекти співробітництва з Європейським Союзом»

tl_files/data/curier/Bezymjannyj-4.gif

 

Новий випуск «Експорт від А до Я» від USAID

tl_files/data/files/For your information/!cid_image001_jpg@01D36E8C.jpgПропонуємо до вашої уваги новий сьомий випуск щоквартального бюлетеню «Експорт МСП: Від А до Я», який випускає Інститут економічних досліджень та політичних консультацій (ІЕД) в рамках Програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні»: https://goo.gl/cNYi47  

У випуску: Експерти ІЕД детально розписали усі 12 пунктів застосування та впровадження системи HACCP. У кінці, традиційно: «історія успіху» від українського виробника ягід, який експортує свою продукцію до ЄС.

 

Проект Представництва ЄС в Україні про перспективи та переваги зони вільної торгівлі UopenEU

tl_files/data/files/For your information/uoprneu_bannera_200x190.pngПропонуємо до вашої уваги проект Представництва ЄС в Україні про перспективи та переваги зони вільної торгівлі UopenEU.

На сторінках інформаційного ресурсу ви знайдете новини про можливості, що з’являються у представників малого та середнього бізнесу в ході розвитку партнерських відносин з ЄС, коментарі вітчизняних і міжнародних експертів, урядовців, бізнесменів та активістів, історії успішних українських експортерів, цікаві відеоролики з представниками українського бізнесу, які вже працюють з європейськими партнерами. А ще ресурс забезпечить офіційною інформацією щодо зростання експортних показників, нововведень у сертифікації товарів та анонсами подій, про які важливо знати.

 

Новий випуск бюлетеню «Експорт від А до Я»

tl_files/data/files/For your information/Eksport vid A do Ja.jpgПропонуємо до вашої уваги новий шостий випуск щоквартального бюлетеню «Експорт МСП: Від А до Я», який випускає Інститут економічних досліджень та політичних консультацій в рамках Програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні»: https://goo.gl/S1Q2EX.

У випуску: Угода про вільну торгівлю між Україною та Канадою в деталях, нові ініціативи для жінок-підприємців, практичні поради для експортерів органічної продукції та багато іншого.

 

Щодо введення нових форм оподаткування в Лівані

tl_files/data/files/For your information/lb.png

 

З метою інформування зацікавлених українських компаній повідомляємо про введення в Лівані (Закон № 45 від 21.08.2017р.) нових норм оподаткування. Детальніше

 

Щодо спеціальних обмежень в галузі торгівлі товарами в Марокко

tl_files/data/files/For your information/morocco_640.png

 

За інформацією Посольства України в Марокко до уваги представників ділових кіл регіону надаємо інформаційно-аналітичну довідку щодо спеціальних обмежень в галузі торгівлі товарами в Марокко. Детальніше