П'ята міжнародна сільськогосподарська виставка «Qatar International Agricultural Exhibition 2017» («AGRITEQ-2017»)

Інформуємо, що в період з 22 по 25 березня 2017р. в столиці Катару м. Доха відбудеться П'ята міжнародна сільськогосподарська виставка «Qatar International Agricultural Exhibition 2017» («AGRITEQ-2017»). Захід проходитиме у виставковому центрі «Doha Exhibition and Conventional Center» під патронатом Прем'єр-міністра, міністра внутрішніх справ Катару шейха Абулли бін Насера бін Халіфи Аль Тані.

До участі у форумі запрошуються провідні міжнародні та місцеві компанії, які спеціалізуються на вирощуванні, зберіганні, переробці агропродукції, виготовленні, експлуатації, обслуговуванні сільгосптехніки та обладнання, обробці ґрунтів та захисті рослин, питаннях фінансового, інвестиційного забезпечення сільського господарства та агропромисловості, а також інших, споріднених з сільським господарством галузях.

У разі Вашої зацікавленості до участі у заході, прохання звертатися до відділу зовнішніх зв’язків та інвестицій УЗЕЗ Дніпропетровської торгово-промислової палати на електронні адреси mes@dcci.org.uamesdcci@gmail.com. Довідки та консультації за тел.: (056) 374-94-12 (10).

 

Міжнародна спеціалізована виставка в Республіці Болгарія (м. Софія)

За інформацією Посольства України в Республіці Болгарія, за підтримки Болгарської господарчої палати функціонує електронна бізнес-платформа Enterprise Europe Network, в рамках якої 6 квітня 2017 р. в м. Софія проходитиме Міжнародна спеціалізована виставка з машинобудування, робототехніки,  електроніки, технологічного та індустріального обладнання на базі виставкового Інтер-Експоцентру.

До участі запрошуються українські виробники зазначеної сфери діяльності.

Детальніше

 

Міжнародна виставка будівельних і енергозберігаючих технологій, санітарного обладнання, кондиціонування і вентиляції ISH (Франкфурт-на-Майні, Німеччина)

tl_files/data/files/Exhibitions/64094-001_ISH_Banner_Versand_Allgemein_900x70_GB.gif

Представництво Messe Frankfurt в Україні компанія «Парус Експо Медіа» запрошує Вас відвідати Міжнародну виставку будівельних і енергозберігаючих технологій, санітарного обладнання, кондиціонування і вентиляції.

Дати проведення: 14 - 18 березня 2017

Місце проведення: Франкфурт-на-Майні, Німеччина

Періодичність: 1 раз на 2 роки

Учасники: 2 900 компаній з усього світу

Відвідувачі: більше 200 000 спеціалістів галузі

ISH - виставка, яка не поступається за масштабами найбільшим подіям світу. Відвідувачам і експонентам надається можливість ознайомитися з передовими технологіями економії енергії і води, інноваційними системами вентиляції, опалення та охолодження повітря, які відповідають сучасним вимогам екологічної безпеки та ресурсозбереження.

Експозиція площею 250 тис. кв. м. вміщає 2 основні розділи: ISH Water і ISH Energy.

Товарні групи:

 • кондиціонери і спліт-системи;
 • вентилятори, решітки та дифузори;
 • повітроводи;
 • обігрівачі та радіатори;
 • каміни;
 • конвектори;
 • тепловентилятори;
 • зволоження, осушення, очищення, іонізація повітря;
 • водонагрівачі;
 • компресори;
 • котли;
 • насоси, клапани;
 • дренажні труби, системи;
 • фільтри;
 • водоочищення і постачання;
 • холодильне обладнання;
 • чиллери;
 • енергозбереження;
 • система GSHP;
 • контрольні прилади.

З питань відвідання та участі прохання звертатися в офіційне представництво Messe Frankfurt в Україні.

Докладну інформацію щодо організації поїздки та послуг Ви можете отримати на сайті www.messefrankfurt.com.ua

Квиток на виставку ISH 2017 можна придбати тут: https://tickets.messefrankfurt.com/ticket/de/home_ordersteps.html

 

Міжнародна виставка «Arab 4P - Jordan Chemex» (м. Амман, Йорданія)

За інформацією Посольства України в Йорданському Хашимітському Королівстві, у період з 10 по 13 квітня 2017 року в Амманському виставкому центрі AIMS (Amman International Motor Show) проходитиме міжнародна виставка «Arab 4P - Jordan Chemex».

Учасники заходу мають можливість представляти новітні розробки пластикових виробів, поліграфії, пакування та ламінування, а також презентувати агрохімічну продукцію.

Організатори заходу, група компаній «AFAQ», пропонують майданчик у виставкому центрі мінімальною площею 12 кв. м. (вартість 1 кв. м. - 350 дол. США без столів, крісел тощо і 400 дол. США у випадку необхідного інвентаря). Крім того, «AFAQ» в рамках виставки організовує учасникам заходу двосторонні переговори з йорданськи компаніями, а також сприяє проведенню виїзних зустрічей з керівництвом заводів (фабрик) і торговельних компаній Йорданії.

Участь представників вітчизняного бізнесу дозволить представити українську продукцію на сприятиме налагодженню ділових контактів з метою виходу на йорданський ринок та ринок Близького Сходу.

Більш детальна інформація за посиланням: http://afaqevents.com/4p/index.html

У разі Вашої зацікавленості до участі у заході, прохання звертатися до відділу зовнішніх зв’язків та інвестицій УЗЕЗ Дніпропетровської торгово-промислової палати на електронні адреси mes@dcci.org.uamesdcci@gmail.com. Довідки та консультації за тел.: (056) 374-94-12 (10).

 

Информация о выставках-ярмарках в Норвегии

Информацию о международных выставках и ярмарках, проводимых в Норвегии, можно найти на сайте: www.messe.no.
Информацию о выставках и ярмарках, проводимых в Португалии, можно найти на сайте: www.fil.pt.
 
 

Международные выставки в Швейцарии

К сведению украинских предприятий - актуальную информацию о международных и региональных выставках в Швейцарии можно найти на сайтах:
www.tradefairs.ch; www.messenschweiz.ch; www.foires.ch; www.geneva-palexpo.ch - выставка автомобилей в Женеве,
www.baseworld.com - выставка часов и украшений,
www.inventions-geneva.ch - выставка изобретений.
 

Оставить отзыв:

Комментарий Сергей |

Добрый день. Меня интересуют выставки сельского хозяйства в Польше 2016 г. Спасибо.