VII виставка China HomelifeShow 2018
6-8 червня 2018 року в Ptak Warsaw Expo
Надажин (Польща)

Фірма Meorient International Exhibition, Варшавська Господарча Палата, Асоціація Польських Медіа та редакція TTG за підтримки регіональних торгово-промислових палат запрошують українських підприємців взяти участь на пільгових умовах у VII-й виставці China HomelifeShow 2018, яка відбудеться 6-8 червня 2018 року в Ptak Warsaw Expo в Надажині біля Варшави (Польща). Дніпропетровська торгово-промислова палата організовує виїзд підприємств - учасників, затверджених організаторами, в період з 5 по 8 червня 2018р.

Програмою виставки передбачені семінари, лекції, що стосуються можливостей співпраці з Китаєм. Дискусії, презентації, майстер-класи та обговорення будуть сконцентровані на економічних взаєминах, фінансових, юридичних та організаційних аспектах ведення бізнесу з партнерами з Китаю. Також буде порушено тему соціально-культурного співробітництва з Китаєм. Виробники з Китаю, які будуть брати участь в China Homelife Show 2018 безпосередньо пов'язані з наступними галузями та напрямками:

 • електрика та електроніка, відновлювальна енергетика;
 • будівельні матеріали, обладнання та електроінструменти;
 • продукти харчування, обладнання для переробки продуктів харчування;
 • обладнання для обробки пластику;
 • меблі та обладнання до виробництва меблів;
 • товари для дому та подарунки;
 • текстиль та одяг;
 • інші.

Більш детально з переліком товарів та компаній-учасників виставки можна ознайомитись на сайті http://en.chinahomelife.com.pl/.

Слід відзначити той факт, що ця подія є в своєму роді єдиною в області торгівлі, що охоплює Центральну та Східну Європу, збираючи рекордну кількість закордонних учасників. Очікується приїзд більше 1000 підприємств з Китаю і безліч запрошених бізнесменів з Білорусії, України, Росії, Угорщині, Чехії, Латвії та інших країн.

Цьогоріч в рамках програми Hosted Buyers (запрошений покупець) China Homelife Show 2018 організатори забезпечують покриття транспортних витрат відібраних українських учасників, проживання в готелях у двомісних номерах(1 добу) та частково харчування, а також участь в виставці та ділових зустрічах, включаючи послуги перекладачів. У разі відсутності біометричного паспорту учасники самостійно сплачуватимуть візовий та сервісний збори, які також компенсуються організаторами.

Відібрані організаторами учасники сплачують організаційний внесок Дніпропетровській ТПП, який складає еквівалент 150,00 Євро в гривнях, та, окрім послуг Дніпропетровської торгово-промислової палати, включає вартість проживання у Варшаві (2 доби). Заплановані дати поїздки делегації з Дніпра – з 5 по 8 червня 2018р.

Обов’язкові вимоги до підприємств-учасників від організаторів:

Для участі в програмі потрібно бути представником фірми імпортера китайських товарів або бути зацікавленим в імпорті продуктів з Китаю. Кандидат повинен мати відношення безпосередньо до проведення закупівель товару в своїй компанії. Учасник зобов'язується провести в рамках виставки не менше 5 зустрічей з китайськими компаніями і отримати не менше 5 підтверджень в абонементі учасника.

На пільгових умовах може взяти участь лише 1 особа від компанії, яка відповідає вимогам організаторів виставки. Кожна компанія затверджується до участі безпосередньо китайськими організаторами. Кількість учасників поїздки обмежена!

У разі зацікавленості взяти участь у виставці, необхідно до 10 травня 2018 року заповнити он-лайн заявку учасника за посиланням https://goo.gl/em8iHL, після чого з Вами зв’язується фахівець Дніпропетровської ТПП для надання подальшого супроводу.

Довідки та консультації за телефонами Дніпропетровської ТПП: (056) 374-94-09 (12), e-mail: mes@dcci.org.ua, контактна особа: Новіков Віталій.

 

Виставка здорового харчування «Free From Functional Food Expo» (м. Стокгольм, Швеція)

tl_files/data/files/Exhibitions/ffff-header.jpg

В рамках Мережі Європейських Підприємств (Enterprise Europe Network), що об’єднує 600 організацій-учасниць, які сприяють розвитку підприємництва у 65 країнах світу, членах та не членах ЄС, у м. Стокгольм (Швеція) у період з 16 по 17 травня 2018 року відбудеться виставка здорового харчування «Free From Functional Food Expo» (https://www.freefromfoodexpo.com/).

Мета зустрічі: встановлення контактів між покупцями та виробниками.

«Free From Functional Food Expo 2018» допоможе знайти закордонних ділових партнерів, започаткувати наукову або технічну співпрацю на попередньо обраних B2B-зустрічах на виставці.

Тематика виставки: продукти без глютену, лактози, цукру та вегетаріанські продукти.  Виставка має суттєве значення для фахівців з продовольчого постачання, сервісу громадського харчування, ресторанного обслуговування.

Прикладами функціональної їжі є поживна їжа, спортивні протеїни, енергетичні батончики, добавки, вітаміни тощо.

Чому варто прийняти учать у заході:

 • Зустріти потенційних ділових партнерів;
 •  Розвинути власну ділову мережу;
 • Поділитися своїм досвідом з міжнародними діловими партнерами;
 • Відслідкувати ринкові тенденції та визначити технологічні інновації.

Довідково. Виставка «Free From Functional Food Expo 2017» була найуспішнішою у своїй історії з найбільшою кількістю відвідувачів, ніж будь-коли раніше. На п’ятому ювілейному з’їзді у Барселоні прийняли участь понад 260 виробників з 39 країн світу, включаючи Великобританію, Італію, Іспанію, Німеччину, Корею, Ірландію та Канаду. Це привернуло більше 4300 покупців - на 29% більше, ніж 2016 року.

Європейська Мережа Підприємств (Enterprise Europe Network)  пропонує підтримку до, під час та після події.

Щоб отримати безкоштовний квиток на виставку, прохання зареєструватися за посиланням: https://registration.n200.com/survey/2emfk0tcgmzmd.

У разі зацікавленості щодо участі у B2B зустрічах прохання перейти за посиланням: https://free-from-functional-food-matchmaking-2018.b2match.io/.

Участь у зустрічі є безкоштовною.

Проїзд та проживання оплачуються за власний рахунок.

 

Виставка автомобільної промисловості в сфері обладнання для автосервісу, автомийок та автозапчастин Automechanika 2018 (Франкфурт на Майні, Німеччина)

tl_files/data/files/Exhibitions/64222-001_AUM_Banner_600x80_en.jpg

Офіційне представництво Messe Frankfurt в Україні, компанія «Парус Експо Медіа», запрошує відвідати найбільшу в світі виставку автомобільної промисловості в сфері обладнання для автосервісу, автомийок та автозапчастин Automechanika 2018.

Automechanika – це місце зустрічі для провідних представників галузі автомобільної промисловості. Це унікальна виставка по діапазону представлених сервісів, товарів та інноваційних послуг.

Дати проведення: 11 - 15 вересня 2018 року

Місце проведення: Франкфурт на Майні, Німеччина

Періодичність: один раз у два роки

Виставкова площа: 300 000 м2 

Участники: 4 820 із 76 країн світу 

Відвідувачі: 136000 спеціалістів галузі із 170 країн світу (дані за 2016 рік) 

Тематика виставки Automechanika охоплює наступні напрямки:

 • ремонт і технічне обслуговування;
 • запасні частини і компоненти;
 • автоелектрика та автоелектроніка;
 • IT та менеджмент;
 • обладнання для станцій обслуговування і мийки;
 • аксесуари та тюнінг;
 • Tomorrow’s Service & Mobility: альтернативні двигуни та цифрові рішення.

Дві основні теми будуть дебютувати в цьому році у Франкфурті: ретро автомобілі різного віку і виставка шинної промисловості REIFEN, яка раніше проводилась в Ессені. Обидві події відбудуться в новому Холі 12. Зараз шинна промисловість піддається серйозним змінам, а кількість роздрібних торговців шинами щорічно збільшується. У 2018 році синергія виставок Automechanika і REIFEN дозволить об'єднати оптових байеров, роздрібних торговців і відвідувачів з автомайстерень під одним дахом.

В рамках виставки проводитиметься велика програма заходів для висококваліфікованих фахівців: обмін комерційним і технологічним ноу-хау, семінари, курси базового і вищого рівня.

У разі зацікавленості та за більш детальною інформацією прохання звертатися до представництва Messe Frankfurt в Україні за тел.: (044) 484-67-71, e-mail: messe-frankfurt@pem.com.ua.

 

Информация о выставках-ярмарках в Норвегии

Информацию о международных выставках и ярмарках, проводимых в Норвегии, можно найти на сайте: www.messe.no.
Информацию о выставках и ярмарках, проводимых в Португалии, можно найти на сайте: www.fil.pt.
 
 

Международные выставки в Швейцарии

К сведению украинских предприятий - актуальную информацию о международных и региональных выставках в Швейцарии можно найти на сайтах:
www.tradefairs.ch; www.messenschweiz.ch; www.foires.ch; www.geneva-palexpo.ch - выставка автомобилей в Женеве,
www.baseworld.com - выставка часов и украшений,
www.inventions-geneva.ch - выставка изобретений.
 

Оставить отзыв:

Комментарий Сергей |

Добрый день. Меня интересуют выставки сельского хозяйства в Польше 2016 г. Спасибо.