Enterprise Europe Network

Європейська мережа підприємств (Enterprise Europe Network, EEN) - найбільша в Європі мережа підтримки підприємництва, що реалізується в рамках Програми ЄС з підвищення конкурентоспроможності малих та середніх підприємств «COSME».

Насправді ж, EEN, незважаючи на назву, є глобальною міжнародною мережею до якої входить 70 країн світу. Мережа налічує понад 600 бізнес-асоціацій, близько 20 000 бізнес-пропозицій та технологічних розробок. Кожен рік EEN проводить близько 700 бізнес-заходів та b2b зустрічей, де підприємці зі всього світу шукають бізнес-партнерів.

Можливості консорціуму EEN-Ukraine:

  • пошук та залучення новітніх інноваційних технологій у країнах-учасницях EEN;
  • пошук партнерів у країнах-учасницях EEN для створення спільних підприємств;
  • пошук партнерів у країнах-учасницях EEN для імпорту й експорту товарів;
  • розміщення та відстеження комерційних пропозицій;
  • просування своїх інноваційних технологій на ринки ЄС із-за кордону.

Дніпропетровська торгово-промислова палата пропонує використати потенціал Європейської мережі підприємств з метою розширення інвестиційних та торговельних можливостей українських підприємств.

Як можна долучитись до EEN?

  • зареєструйтесь у мережі EEN тут та налаштуйте розсилку новин за Вашим напрямком роботи. Це дасть Вам можливість відслідковувати усі нові комерційні пропозиції, які з’являються у мережі кожного дня та дізнаватися про нові міжнародні b2b заходи, які наші колеги організовують по всьому світі.

  • cтворіть профіль власної компанії, щоб він став доступний усім учасникам мережі EEN у 65 країнах світу. Для цього необхідно:
  • заповнити форму (форми можна завантажити нижче у цьому розділі) та надіслати її на поштову скриньку export@dcci.org.ua з поміткою «Шукаю міжнародну співпрацю», вказавши інформацію про Ваше підприємство та що Ви пропонуєте;
  • Ваша пропозиція проходитиме внутрішню та зовнішню оцінку експертів;
  • після необхідних правок, згідно з рекомендаціями експертів, Вашу пропозицію буде розміщено у відкритому доступі на сайті EEN, де вона буде доступна для перегляду у 65 країнах світу.

Якщо Ваша компанія націлена на міжнародну співпрацю, Ви можете використати можливості консорціуму EEN-Ukraine для пошуку партнерів. 

Більше інформації про типи співпраці та форми Ви можете знайти передивившись інформаційне відео 

Звертаємо Вашу увагу, що Консорціум EEN-Ukraine співпрацює на безкоштовній основі і тільки з українськими компаніями-виробниками товарів або послуг і не співпрацює з посередниками та консультантами.

Додаткові матеріали:

 
Комерційні пропозиції компаній – учасників Європейської Мережі Підприємств (Enterprise Europe Network)

BRMK20201216001
Македонський імпортер заморожених продуктів харчування та м'яса шукає виробників продуктів харчування в рамках комерційної угоди або дистрибуції.

BRPL20201201001
Польська компанія, яка надає послуги пов’язані з орендою професійних музичних інструментів, шукає партнерів для створення інтернет-платформи за ліцензійною угодою.

BRGR20201211001
Грецька стартап-компанія шукає партнерів, які займаються 3D-друком, для вироблення медичного пристрою

BRLT20190626001
Литовський оптовик, що спеціалізується на косметиці, парфумерії, туалетно-косметичних засобах, шукає нових постачальників відомих брендів

BRDE20201124002
Німецька компанія пропонує послуги з представлення та розповсюдження електронних та електромеханічних компонентів та вузлів таких як: датчики, магніти, реле, затискачі, вимикачі та запобіжники.

BRSE20201103001
Швецька компанія шукає виробника сонячних панелей котрі використовують тонкоплівкову технологію.

BRBE20201201001
Бельгійська компанія шукає виробника скловолокна, котрий зацікавлений в угоді про дистрибуцію

BRDK20200814001
Датська компанія шукає виробників аксесуарів для домашнього декору та дитячої постільної білизни з бавовни або поліестеру. Предмети декору для дому повинні бути виготовлені з дерева, металу, пластику, тканини.

BRDE20200915001
Німецький виробник сучасної сільськогосподарської техніки шукає компанію, що спеціалізується на вогняному різанні металів у Центральній та Східній Європі, для укладення договору про підряд.

BRDK20200729001
Зростаюча датська логістична компанія, що має понад 30 років досвіду в закупівлі та продажі дерев’яної упаковки, вживаних піддонів, шукає виробників дерев'яних транспортних ящиків в Україні.

BRBE20200831001
Бельгійський виробник та дистриб’ютор різноманітних дитячих товарів шукає надійного виробника етиленвінілацетату для виробництва іграшок. Компанія хоче укласти довгострокову виробничу угоду з виробником.

BRFR20200720001
Французька компанія шукає постачальників запасних частин для будівельної техніки.

BRDK20200904002
Дизайнерська компанія з Данії, яка продає різні вироби з порцеляни для кінцевих споживачів, шукає виробників упаковки для виробів з кераміки. Компанія розробила серію порцелянових виробів, які надсилатимуться кінцевим споживачам. Розмір замовлення, як правило, становить близько 2000 упаковок на замовлення. Датська компанія зацікавлена у виробничій угоді.

BRDE20200916001
Німецьке комерційне агентство з багаторічним досвідом шукає продукцію для аерокосмічної промисловості, тобто компоненти або конструктивні деталі для збірок. Пропонуються угода про комерційне агентство. Угода включатиме послуги з продажу та підтримку інтернаціоналізації з урахуванням вимог партнера.

BRPL20200708001
Польська компанія займається пошуком мікропунктурного засобу для пораненої та рубцюваної шкіри. Сироватка повинна прискорити загоєння ран і мати природний склад. Важливо, щоб до складу входили: натуральні олії (наприклад, мигдальне масло), вітамін С, А, Е, ретинол або активні інгредієнти, що прискорюють загоєння. Компанія відкрита для пропозицій щодо складу сироватки від постачальника згідно з виробничою угодою.

BRDE20200311001
Німецьке торгове агентство пропонує комерційні та дистрибуторські послуги для хімічної, фармацевтичної та машинобудівної галузей.

BRES20200624001
Іспанський (баскський) дизайнерська компанія розробила нові кавові капсули, сумісні з новою машиною дуже відомої компанії з виробництва кави. Компанія шукає партнера, здатного виробляти такі капсули за ліцензійною або виробничою угодою.

BRES20200608001
Іспанська дизайнерська компанія шукає партнера з виготовлення водонепроникних аксесуарів.Компанія шукає партнерів, здатних виробляти ключниці за вже розробленим дизайном за ліцензією або угодою про виробництво.

BRBE20200603001
Бельгійське комерційне агентство шукає постачальника фармацевтичної продукції та медичних виробів для дистрибуції серед аптек та медичних закладів.

BRUK20200602001
Компанія з Великобританії пропонує зарубіжним підприємствам можливість продавати свою продукцію безпосередньо до Великобританії, за договором про комерційне агентство або за договором аутсорсингу.

BRCZ20200610002
Чеська компанія шукає серйозних та надійних зарубіжних виробників та постачальників, які зацікавлені представити свою B2B продукцію на чеському ринку. Основний напрямок інтересів - нові промислові технології та рішення та конкурентоспроможні цікаві інноваційні продукти. Чеська компанія вважає за краще працювати за угодою про комерційне агентство.

BRPL20190404001
Польська компанія пропонує відібраний асортимент засобів особистої гігієни, зокрема дезінфікуючих засобів. Компанія також пропонує маски, захисні маски з прозорим екраном, гігієнічні рукавички та інші засоби особистої гігієни. Компанія готова налагодити співпрацю з МСП з російськомовних країн (Російська Федерація, Білорусь, Україна та ін.).

BRDE20200505001
Німецька компанія шукає постачальників якісної продукції для (косметичної) пакувальної галузі для дистрибуції на німецькому та європейському ринку.

BRFR20200520001
Французький дизайнер та дистриб’ютор жіночого шкіряного взуття шукає виробників у Європі для складання угоди про виробництво.

BRDE20200514001
Німецька компанія, котра спеціалізується на дистрибуції промислової хімічної продукції шукає постачальників сировини для виробництва композитних та керамічних матеріалів, лакофарбових покриттів та смол.

BRRO20181119001
Румунська компанія спеціалізується на розробці унікальних квіткових композицій для приватних та корпоративних заходів. Для найкращого задоволення потреб клієнтів компанія шукає міжнародних ділових партнерів, здатних поставити високоякісні різноманітні квіткові аксесуари (скляні та керамічні вази та посуд; кошики різного розміру; клітки для птахів різного розміру та кольору; дерев’яні, керамічні або тканинні комахи; квітковий дріт, квіткова мотузка; пластикові водонабірники, трубки). Співпраця з визначеними партнерами базуватиметься на угоді про дистриб’юцію.

BRTR20200511001
Турецька компанія з понад сорокарічним досвідом роботи в галузі будівництва, електрики шукає партнерів для співпраці.

BRNL20200518001
Голандська компанія шукає інноваційні якісні продукти, які роблять спорт на свіжому повітрі легшим або приємнішим. Продукти повинні бути пристосовані для катання на лижах, сноуборді, походів, кемпінгу, гірських велосипедах або гоночних велосипедах. Одяг не цікавить. Компанія пропонує представити нові продукти на ринках Голландії та Бельгії через створену мережу роздрібної торгівлі та електронну комерцію. Компанія хотіла б співпрацювати в рамках угоди про розподіл послуг.

BRCN20200408001
Китайська компанія шукає європейського постачальника ліфтових пристроїв на умовах угоди про комерційне агенство.

BRBG20200320001
Болгарський виробник гіпсової будівельної продукції шукає постачальників.

Компанія зацікавлена у встановленні партнерства з відповідними виробниками вапнякових наповнювачів та картонних вкладишів - PBL.

BRDE20190320001
Німецька компанія шукає субпідрядників, котрі здатні розробити електричні, санітарні та опалювальні системи.

Зацікавлені будівельні компанії повинні мати досвід електромонтажу, санітарного монтажу та монтажу систем опалення.

BRBE20200327001
Бельгійська компанія-дизайнер ексклюзивних екологічних браслетів шукає партнера для виготовлення браслетів на умовах угоди про виробництво.

BRRO20200326002
Румунська компанія з 15-річним досвідом дистрибуції шукає виробників біорозкладаних поліетиленових пакетів.
В даний час компанія постачає продукти харчування, здоров'я та краси,  фармацевтики, текстилю, запчастини та електроніку. Компанія прагне представити нові брендові продукти на ринку Румунії для цих галузей.

BRPL20200219001
Польська компанія, яка виготовляє певний тип одягу, такий як суддівські шати, академічний одяг тощо, шукає постачальників тканини.

BRRO20200326003
Румунська компанія, що спеціалізується на дистрибуції та імпорті деревообробного обладнання, шукає виробників та постачальників. Компанія прагне встановити довгострокові партнерські відносини за договором про дистрибуцію.

BRIT20200325001
Італійська компанія, що розробила інноваційний пристрій для роздільного збору відходів шукає промислового партнерадля укладання угоди про виробництво.

BRDE20200218001
Німецька компанія, що спеціалізується на обробці металу за допомогою комп'ютерного цифрового управління, виробляє, збирає та випробовує деталі високої якості. Компанія шукає субпідрядників автомобільної галузі у всіх європейських країнах.

BRFI20200212001
Фінська сервісна компанія шукає постачальників запчастин до тракторів.

BRPL20200214001
Польська компанія шукає постачальників консервованих, заморожених, сушених фруктів та овочів.

BRRO20200220001
Румунська компанія, що спеціалізується на дистрибуції пакованих харчових продуктів на ринку роздрібної торгівлі, шукає нових постачальників з метою розширення свого портфоліо відповідно до угод про дистрибуцію. Компанія шукає запаковані солодощі, такі як: вафлі, печиво та шоколадні вироби за середніми цінами.

BRPL20190311001
Польська компанія, що спеціалізується на дистрибуції меблів (переважно скандинавських), шукає виробників столів, стільців та інших меблів для приватного та комерційного використання.

BRLT20200316001
Литовський виробник пакувальної продукції з поліетилену шукає суміжну компанію з України для роботи за договором про виробництво або субпідряду.

BRRO20190308001
Румунський виробник шкіряних товарів ручної роботи шукає постачальників на умовах договору про дитрибуцію.

BRPL20200309002
Польська on-lineплатформа, що поєднує замовників та постачальників, шукає виробників чи дистриб'юторів медичного обладнання.

BRNL20200229001
Голландський інтернет-магазин шукає співпраці з брендами, які можуть поставляти шкіру / шкіряні сумки та валізи для низького та середнього сегменту в рамках агенської комерційної угоди.

BRUK20191022001
Британський дизайнер розкішного жіночого одягу шукає виробників одягу та аксесуарів високої якості на умовах договору про виробництво.

ПBRPL20200116001
Польська компанія – постачальник хімічної продукції та послуг в галузі промислової хімії та промислової інженерії пропонує послуги з дистрибуції. Компанія має наміри розширити свій асортимент, тому шукає виробників та постачальників вищезгаданої продукції.

BRES20200127001
Іспанська оптова торгівельна компанія алкогольних напоїв шукає нових постачальників для укладання договору про дистрибуцію.

BRAT20191210001
Австрійське торгове агентство шукає постачальників гарбузового насіння в Україні.

BRPL20200116001
Польська компанія – постачальник хімічної продукції та послуг в галузі промислової хімії та промислової інженерії пропонує послуги з дистриб’юції.
Компанія має наміри розширити свій асортимент, тому шукає виробників та постачальників вищезгаданої продукції.

BRIL20190430001
Ізраїльський дистриб'ютор електронних компонентів для промислових систем у різних секторах шукає нових постачальників за угодою про дистрибуцію

BOIL20181123001
Ізраїльська компанія, що працює в галузі відновлюваної енергії (сонячні електростанції тощо), шукає партнерів для співпраці.

BOIL20180903001
Ізраїльський професійний експортер високоякісних свіжих трав, фруктів та овочів шукає співпраці з іноземними імпортерами за угодою про послуги з дистрибуції.

BRRO20191111001
Румунський виробник handmade косметики шукає постачальника пакування в рамках договору виробництва. Компанія прагне розширити свою мережу постачальників скляної, пластикової та безповітряної упаковки для косметичних виробів таких як: креми, еліксири, скраби та пілінги, гігієнічні помади і т.п.

BRSE20191121001
Шведська компанія, що займається продажем аксесуарів і запчастин обладнання для обслуговування саду, шукає виробника сигнального кабелю/обмежувального дроту для роботизованих газонокосарок. Компанія шукає партнера, котрий зацікавленого стати субпідрядником.

BRPL20191119001
Польський виробник високоякісних олій холодного віджиму шукає постачальника насіння огірка, цибулі, помідорів та інших овочів. Насіння повинно пройти мікробіологічне дослідження. Біо сертифікати вітаються, але не є необхідними. Компанія прагне налагодити співпрацю за угодою постачання.

BRSI20191108001
Словенський розробник та виробник розвиваючих іграшок та інших товарів для зміцнення пізнавальних здібностей шукає виробників для угоди на виготовлення продукції.

BRFR20190923001
Французька компанія шукає партнерів, для встановлення та / або обслуговування мультимедійного обладнання за договором про послуги.
На ринку зростає попит на послуги з встановлення та обслуговування обладнання, таких як цифрові вивіски, світлодіодні стіни, тощо. Саме тому компанія активно шукає партнера для встановлення та / або обслуговування мультимедійного обладнання.

BRRO20190912001
Румунська компанія спеціалізується на виготовленні широкого асортименту жалюзі, що відповідає потребам різних галузей, включаючи освіту, охорону здоров'я, гостинність тощо. Компанія зацікавлена у визначенні нових міжнародних ділових партнерів, здатних постачати компоненти для виготовлення жалюзі та тентів.

BRPL20190904001
Польська компанія, розташована на південному заході Польщі є однією з інноваційних регіональних компаній з виробництва амуніції, шкіряних виробів для домашніх тварин, шукає виробників шкіряних виробів.

BRNO20190424001
Норвезька компанія шукає виробника кришок для одноразових стаканчіків. Продукт, який випускається, - це кришки для стаканчіків для одноразового використання.

Запропонований виробник повинен мати досвід та можливість доставити великі обсяги за короткий термін. Замовлення може становити до 100 мільйонів одиниць, виготовлених за технологією термовакуумування. Виробник повинен мати можливість поставляти кришки з PS та PET -матеріалу для гарячих та холодних напоїв.

 

Контакти

тел. (056) 374-94-10,
е-mail: export@dcci.org.ua

 

Задать вопрос: