Дніпропетровська ТПП запрошує виробників просто і швидко отримати послуги зі штрихового кодування

Штриховий код і сучасна упаковка - два нероздільних елемента, що супроводжують будь-який товар, який гідний називатися товаром.

Штрихове кодування - наймасовіший всесвітній метод маркування та ідентифікації товарів. Наявність на товарі штрихового коду говорить про те, що виробник є членом міжнародної Асоціації Товарної Нумерації України «GS1 Ukraine» та якість його продукції відповідає вимогам нормативно-технічної документації.

Наявність штрихового коду може розглядатися як умова конкурентоспроможності товару (з 01.01.1995 р це обов'язкова умова поставки товарів на ринки країн ЄС).

Дніпропетровська торгово-промислова палата є уповноваженим представником Асоціації Товарної Нумерації України «GS1 Ukraine» з правом здійснювати на території Дніпропетровської області юридичні і фактичні дії від імені Асоціації з питань штрихового кодування.

При Дніпропетровській ТПП працює Регіональний центр Асоціації Товарної Нумерації України «GS1 Ukraine», який запрошує отримати наступні  види послуг зі штрихового кодування:

  • підготовка документів щодо членства в Асоціації «GS1 Ukraine»;
  • підготовка документів на перереєстрацію членства в Асоціації «GS1 Ukraine»;
  • підготовка і видача документів на присвоєння ідентифікаційних номерів;
  • підготовка і видача документів на перереєстрацію ідентифікаційних номерів GS1;
  • підготовка документів на присвоєння ідентифікаційних номерів GS1 за спрощеною технологією, для підприємств, що працюють з великим швидкоплинним асортиментом товару (ф. 5 і ф. 5 СП);
  • верифікація штрих-кодів;
  • проведення верифікації друкованого штрихового позначення.

Перелік документів, необхідних для реєстрації в асоціації «GS1 Ukraine», за посиланням https://www.cci.dp.ua/shtrixove-koduvannja.html

Звертайтеся:
тел. (056) 374-94-23
email: barcode@dcci.org.ua
Нравится новость? Поделись ею!

Вернуться

Добавить комментарий